icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین طناب کشی آئودی Q7،لندروور دیسکاوری و لندکروز+ویدئو

طناب کشی آئودی Q7،لندروور دیسکاوری و لندکروز+ویدئو

comments 0 1399/1/25

طناب کشی بین خودروهای مختلف همیشه از جذابیت خاصی برخوردار بوده است اما اینبار به سراغ طناب کشی بین شاسی بلند های مطرح رفته ایم.نکته خاص ین تقابل طناب کشی بر روی چمن بجای آسفالت است.

CarWow که با مسابقات درگ خود شناخته شده این بار بجای برگزاری مسابقات درگ مرسوم چهار شاسی‌بلند مشهور را در برابر یکدیگر قرار داده است. البته عبارت بهتر اینکه خودروها پشت به یکدیگر قرار گرفته‌اند!

شرکت‌کنندگان در این مسابقه طناب‌کشی عبارت‌اند از آئودی Q7، فولکس‌واگن توارگ، تویوتا لندکروزر و لندروور دیسکاوری. به نظر که جنگ عادلانه‌ای می‌رسد اما اول بیایید نگاهی به آمار و ارقام داشته باشیم.

آئودی Q7 و فولکس‌واگن توارگ تشابهات زیادی باهم دارند چراکه از پلتفرم و پیشرانه 6 سیلندر 3 لیتری توربودیزل مشترک استفاده می‌کنند. این پیشرانه قدرت 286 اسبی و گشتاور 600 نیوتون متری دارد. البته تفاوت دو خودرو به وزن آن‌ها مربوط می‌شود به گونه‌ای که Q7 حدود 95 کیلوگرم سنگین‌تر از توارگ می‌باشد.

اما اجازه دهید کمی از نتیجه را لو دهیم! دو شاسی‌بلند بزرگ آلمانی نمی‌توانند حریف لندروور دیسکاوری شوند. درست زمانی که مت واتسون لندروور را در برابر رقبا قرار می‌دهد یک چالش دیگر پدیدار می‌شود: تویوتا لندکروزر!

با وجود پیشرانه‌ای ضعیف‌تر، آیا تویوتا می‌تواند در برابر لندروور قد علم کند؟ برای فهمیدن این موضوع ویدئوی پیش رو را تماشا بفرمایید.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/1/25
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط