icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین فراری شاسی بلندی قدرتمند تر از اوروس می سازد

فراری شاسی بلندی قدرتمند تر از اوروس می سازد

comments 0 1398/4/21

تمامی برند های بزرگ دنیا که پیش از این شاسی بلند سازی را دور از سیاست های خود می دانستند ،امروز در بین محصولات خود یک خودروی بلند قامت دارد. فراری یکی از برند هایی است که هنوز شاسی بلندی را در سبد خود ندارد اما طبق سخنان مقامات این برند ایتالیایی ،کار بر روی تولید نخستین SUV این شرکت آغاز شده است.از همین رو انتظار می رود شاسی بلند فراری قدرتمند تر از لامبورگینی اوروس باشد.

البته قابل ذکر است فراری تاکنون اطلاعاتی را  در خصوص این شاسی بلند منتشر نکرده است و تنها نام آن را پوسانگ  (در زبان ایتالیایی به معنی خون خالص) گذاشته است . در این بین نشریه کار اند درایو ادعا کرده این شاسی بلند مرزهای پرفورمنس را بسیار جابجا خواهد نمود.

گفته می‌شود فراری پورسانگ از پیشرانه‌ی 8 سیلندر توئین توربو و دستیار هیبریدی سود خواهد برد. لامبورگینی اوروس از نیروگاه 8 سیلندر توئین توربوی 641 اسب بخاری استفاده کرده و قطعاً فراری با اضافه کردن یک سیستم هیبریدی می‌تواند از محصول معروف سنت آگاتا قوی‌تر باشد. طراحی ترنس اکسل نصب شده روی اکسل عقب باعث می‌شود چرخه‌ای جلو توسط نیروی الکتریکی بچرخند.

شاسی بلند های کاملا محبوب شده اند و فرار به خاطر سود سرشار این سگمنت تصمیم به این گرفته است.پیش از این لامبورگینی ،پورشه ،بنتلی و رولزرویس وارد بان بازار سودآور شده اند و فراری تنها بدلیل زمان تاکنون موفق در این عرصه نشده است.

هیچ فرد خارج از کمپانی فراری اطلاعاتی درباره‌ی ظاهر اولین شاسی‌بلند فراری نداشته و تاکنون هم به‌صورت جسته‌وگریخته رندرهایی از این خودرو منتشر شده است. انتظار می‌رود فراری پورسانگ از چراغ‌های جلوی گیرا، چراغ‌های عقب‌ گرد و رینگ‌های بزرگ و اسپورت استفاده کند.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/4/21
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط