icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین فراری 812 سوپر فست سفارشی معرفی شد

فراری 812 سوپر فست سفارشی معرفی شد

comments 0 1399/10/20

یکی از دلایل اصلی خرید خودروهای سطح بالا و گران‌قیمت توانایی شخصی‌سازی گسترده آن‌هاست. اکثر لوکس سازان دارای بخش سفارشی ساز ویژه‌ای هستند که به مشتریان اجازه می‌دهند تا از رنگ‌های متنوع گرفته تا تریم های متمایز کابین را انتخاب کنند. این بار به فراری اشاره می‌کنیم که قبلاً با معرفی ۸۱۲ سوپرفست استاندارد همه را میخکوب کرده بود اما حالا شاهد سفارشی شدن این الماس جذاب دنیای خودرو هستیم.

 

بازوی سفارشی ساز مارانللو روی این سوپرکار ۱۲ سیلندر تنفس طبیعی کار کرده و برای پوشش بدنه رنگ خاص “وردِ پینو” را بکار برده است. این خودرو با رینگ‌های طلایی و دو نوار روی کاپوت که با رینگ همرنگ هستند همراه شده است. قطعاً هر مشتری خوش‌شانسی که این الماس را سفارش داده سلیقه بسیار خوبی داشته است چراکه ۸۱۲ موردبحث بسیار شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد.

 

با ورود به کابین شاهد صندلی‌هایی خواهید بود که پوششی با نام “هریتیج گیاندا” دارند که واژه گیاندا در زبان ایتالیایی به معنی بلوط است. فراری همچنین از عناصر پارچه‌ای خاص برای بخش مرکزی صندلی‌ها استفاده کرده است. عناصر مشکی‌رنگ نیز روی داشبورد، فرمان و تونل مرکزی دیده می‌شوند.

 

فراری تاریخچه درخشانی در تولید خودروهای سفارشی داشته و تاکنون محصولات تک ساخت زیادی را بر مبنای نسخه‌های استاندارد توسعه داده است. جدیدترین این خودروها همین ۸۱۲ سوپرفست است که البته با ظاهری کاملاً جدید و نام Omologata معرفی شده است. اسب رقصان دنیای خودرو از سال ۲۰۰۹ تاکنون چند سوپرکار ۱۲ سیلندر منحصربه‌فرد معرفی کرده است.

 

نسخه خاص‌تر، قوی‌تر و احتمالاً سبک‌تر از ۸۱۲ سوپرفست در راه است که با نام GTO شناخته می‌شود. فعلاً جزئیات زیادی از این خودرو در دست نیست اما انتظار می‌رود در ماه‌های آتی آن را ببینیم.

برچسب ها:

فراری
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/10/20
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط