icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین فروش 3 میلیون دلاری نخستین شورولت کوروت استینگری 2020

فروش 3 میلیون دلاری نخستین شورولت کوروت استینگری 2020

comments 0 1398/11/1

حراجی برت جکسون در آریزونا تاکنون بسیاری از خودروهای خاص را در خود دیده است. همچنین در این حراجی اولین های بسیاری در صنعت خودرو بفروش رسیده است. برای مثال نخستین تویوتا سوپرا یا نخستین فور موستانگ شلبی GT500 در این حراجی بفروش رسید.

دیروز هم یک روز خاص برای این حراجی بوده و اولین شورولت کوروت استینگری پیشرانه وسط با قیمت فوق‌العاده چشمگیر 3 میلیون دلار فروخته شده است.

درست همانند اولین سوپرا و موستانگ شلبی GT500، عواید حاصل از فروش اولین کوروت پیشرانه وسط به کارهای عام‌المنفعه اختصاص می‌یابد. 3 میلیون دلار یاد شده به صندوق کودکان دیترویتی اختصاص می‌یابد که هدف از تأسیس آن بهبود کیفیت مدارس دیترویت است.

اما اولین کوروت کوپه 2020 چه چیزهایی دارد؟ مالک این خودرو جدای از پز دادن به دیگران درباره تصاحب اولین کوروت پیشرانه وسط صاحب تریم 3LT شده که تمامی آپشن های در دسترس را دارد. این خودرو با رنگ قرمز بدنه، صندلی‌های مشکی و تریم قرمز، کمربندهای ایمنی قرمز رنگ، پانل سقف جداشدنی و اسپویلر عقب تولید شده است. اولین کوروت پیشرانه وسط همچنین به ضبط کننده داده‌های پرفورمنس و پکیج Z51 مجهز است. 

برنده این حراجی همچنین در صورت تمایل می‌تواند خودروی خود را از کارخانه تولید کوروت در بولینگ گرین کنتاکی تحویل بگیرد. مالک اولین کوروت پیشرانه وسط همچنین در یک تور جذاب در موزه کوروت شرکت خواهد کرد.

اما طبق بیانیه‌ی منتشر شده توسط جنرال موتورز، برنده این حراجی ریک هندریک مؤسس شرکت هندریک است. خود او گفته است:

من سرسخت‌ترین دوستدار کوروت در دنیا هستم. از شورولت و برت جکسون تشکر می‌کنم زیرا آنها همواره به خیریه کمک می‌کنند.

برچسب ها:

شورولتکوروت
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/11/1
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط