icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین قیمت و مشخصات نسل جدید فورد F-150

قیمت و مشخصات نسل جدید فورد F-150

comments 0 1399/5/23

فورد به تازگی از نسل جدید غول بارکش خود یعنی پیکاپ F-150 رونمایی کرده و این خودرو می توانند تمامی اخبار مربوط به این شرکت را از آن خود کند. برانکوی جدید موج زیادی را ایجاد کرده اما در میانه‌ی رقابت آفرود این شاسی‌بلند جدید با جیپ رانگلر، آمریکایی‌های جزئیات قیمت‌گذاری F-150 جدید را اعلام کرده‌اند.

اما آیا قبلاً قیمت این خودرو اعلام نشده بود؟ به‌صورت رسمی و برای همه مدل‌ها خیر. ما می‌دانیم که قیمت این پیکاپ تازه‌نفس از بالای ۳۰ هزار دلار شروع خواهد شد و مدل کاملاً فول آن بهای فراتر از ۸۰ هزار دلار خواهد داشت. احتمالاً مدل‌هایی با قیمت میانه این ارقام بخش اعظم فروش F-150 را به خود اختصاص خواهند داد و حالا هم جزئیات کامل مربوط به تریم ها، آپشن ها و پکیج‌ها در دسترس ما قرار دارد.

در جداول زیر می‌توانیم قیمت مدل‌های متنوع فورد F-150 جدید را مشاهده کنیم. این قیمت‌ها شامل هزینه‌های تحویل ۱۶۹۵ دلاری نیستند.

کابین عادی (تک کابین)

قیمت فورد F150

 

سوپر کابین (یک و نیم کابین)

سوپر کابین (یک و نیم کابین)

سوپر کرو (دو کابین)

 

سوپر کرو (دو کابین)

علاوه بر این‌ها، آپشن های گران‌قیمتی هم در دسترس هستند که یکی از آن‌ها پیشرانه ۳ لیتری دیزلی با قیمت ۴۹۹۵ دلاری برای برخی مدل‌ها است. گروه تجهیزاتی ۳۰۲A که قیمت ۵۷۳۰ دلاری دارد شامل موارد گسترده‌ای بوده و گروه تجهیزاتی ۵۰۲A هم قیمت ۶۹۲۰ دلاری داشته و سیستم هیبریدی و تکنولوژی‌های گسترده‌تری را شامل می‌شود.

 

فورد قبلاً لیست کامل پکیج‌ها و آپشن ها را به‌صورت تک‌به‌تک منتشر کرده که تقریباً ۴۰ صفحه است! اگر حوصله مطالعه این لیست بلندبالا را ندارید بهتر است منتظر انتشار پیکربندی آنلاین F-150 باشید.

 

برچسب ها:

فوردپیکاپ
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/5/23
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط