icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین قیمت 2.5 میلیون دلاری نخستین هامر الکتریکی در حراجی

قیمت 2.5 میلیون دلاری نخستین هامر الکتریکی در حراجی

comments 0 1400/1/10

جی ام سی هامر الکتریکی قبلاً در بازار ابر پیکاپ های الکتریکی به سنگ محک تبدیل شده است. علاوه بر قوای محرکه ۱۰۰۰ اسب بخاری، این خودرو می‌تواند گشتاور تخمینی ۱۵,۵۹۲ نیوتون متری را در میل‌لنگ تولید می‌کند. این آمار و ارقام نزدیک به خروجی کامیون‌های مدرن است. اخیراً هامر الکتریکی دستاورد دیگری داشته و آن‌هم فروش اولین دستگاه هامر الکتریکی ادیشن ۱ در حراجی برت جکسون با قیمت ۲.۵ میلیون دلار بوده است.

 

تاد هابارد مهندس پرفورمنس هامر الکتریکی به دنبال وضع استانداردهای جدید در این زمینه با قوای محرکه الکتریکی بوده است. چنین تلاش‌هایی با وجود ویژگی‌های هوشمند زیاد در هامر الکتریکی کاملاً برجسته شده‌اند.

 

حذف پیشرانه درون‌سوز به تیم مهندسی اجازه داده تا ویژگی‌های جالبی همچون حالت خرچنگ و فرمان پذیری چهار چرخ را در هامر الکتریکی جای دهند. تمامی این ایده‌ها احساس‌برانگیز هستند. از دیگر ویژگی‌های پیکاپ جدید جی ام سی باید به ۱۸ دوربین زیر بدنه، لاستیک‌های ۳۵ اینچی، پوشش محافظتی زیر بدنه و سیستم تعلیق بادی و تطبیقی اشاره داشت.

 

اگرچه اولین دستگاه از خودروهای شاخص در حراجی‌ها معمولاً با قیمت بالایی فروخته می‌شوند اما مدل‌های ادیشن ۱ بعدی با قیمت ۱۱۲,۵۹۵ دلاری و ظرف یک ساعت فروخته شده‌اند. مدل بعدی ۳X است که طبق برنامه از پاییز سال ۲۰۲۲ و با قیمت ۹۹,۹۹۵ دلاری روانه خط تولید خواهد شد.

جی ام سی علاوه بر پیکاپ هامر الکتریکی می‌خواهد نسخه شاسی‌بلند آن را نیز سوم آوریل ۲۰۲۱ رونمایی کند. برای پیگیری اخبار مربوط به این خودرو حتماً پدال را دنبال کنید.

 

برچسب ها:

هامر
user-img

نویسنده :

گروه خودرویی

comments 0 1400/1/10
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط