icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین لامبورگینی اوراکان تکنیکا نوویتک رسما معرفی شد

لامبورگینی اوراکان تکنیکا نوویتک رسما معرفی شد

comments 0 1401/12/20

نوویتک به عنوان یکی از معتبرترین تیونرهای دنیا از لامبورگینی اوراکان تکنیکا خود رونمایی کرد. خودروی موردبحث تغییراتی در بدنه و سیستم تعلیق را تجربه نموده است.

 

 

ایتالیایی‌ها حدود یک سال پیش از اوراکان تکنیکا رونمایی کردند. خودروی موردبحث فاصله بین مدل‌های اوو و STO را پر می‌کند و از برخی تغییرات ظاهری سود می‌برد. نوویتک نیز روی اوراکان تکنیکا کار کرده است تا محصول اسپرت تری را معرفی نماید. همان‌طور که گفتیم کیت بدنه جدید نوویتک روی بهبود طراحی ظاهری خودرو تمرکز داشته‌اند. در بخش جلو تغییر چندانی وجود ندارد اما ورودی‌های هوای کناره سپر بهبود یافته‌اند تا هوا به‌صورت کاراتر از خودرو عبور کند. همین موضوع باعث افزایش پایداری اوراکان تکنیکا در سرعت‌های بالا نیز می‌شود.

نوویتک در کناره‌ها پانل‌های جدیدی را نصب کرده است که باعث می‌شود ارتفاع خودرو کمتر به نظر برسد. همچنین ورودی‌های هوای یکپارچه نیز باعث می‌شوند ترمزهای عقب خنک شوند. این تیونر با پیشنهاد سیستم تعلیق جدید باعث کاهش ارتفاع لامبورگینی اوراکان تکنیکا می‌شود. فنرهای اسپرت موردبحث باعث کاهش ۳۵ میلی‌متری ارتفاع خواهند شد. گزینه دیگر نیز سیستم تعلیق پیچشی آلومینیومی خواهد بود که توسط شرکت KW توسعه یافته و آن‌هم ارتفاع اوراکان را ۳۵ میلی‌متر کمتر می‌کند. سیستم تعلیق یاد شده ۱۴ تنظیمات مختلف برای دامپرها را داراست.

نکته مهم آنکه نوویتک تغییری در پیشرانه ۱۰ سیلندر ۵.۲ لیتری تنفس طبیعی اوراکان تکنیکا ایجاد نکرده است و بنابراین همچنان شاهد تولید ۶۳۰ اسب بخار قدرت هستیم. نیروی تولیدی نیز از طریق گیربکس ۷ سرعته دوکلاچه به چرخ های عقب فرستاده می‌شود. البته مالکان می‌توانند صدای اگزوز را تغییر دهند چراکه تیونر یاد شده سیستم اگزوز کاراتر از جنس فولاد ضدزنگ یا اینکونل را ارائه می‌کند. چرخ های عقب خودرو نیز بزرگ‌تر هستند و ابعاد ۲۱ اینچی دارند درحالی‌که رینگ‌های جلوی اوراکان ابعاد ۲۰ اینچی دارد. پهنای بیشتر لاستیک‌های عقب نیز به بهبود هندلینگ خودرو کمک خواهد کرد. رینگ‌های سفارشی شرکت ووسن هم با ۷۲ رنگ و به‌صورت مات یا پولیش خورده در دسترس هستند. 

 

نوویتک جزئیات چندانی از تغییرات کابین خودروی موردبحث را منتشر نکرده است اما گزینه‌های زیادی در دسترس مشتریان خواهد بود. تیونر موردبحث تریم های چرم و آلکانترای گوناگونی را برای مشتریان در نظر می‌گیرد و آن‌ها می‌توانند بر اساس سلیقه خود تریم های مدنظر را انتخاب نمایند. نظر شما درباره لامبورگینی اوراکان تکنیکا نوویتک چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

برچسب ها:

لامبورگینی
user-img

نویسنده :

گروه خودرویی

comments 0 1401/12/20
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط