icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین لباس پلیس بر تن داج چاجر و دورانگو

لباس پلیس بر تن داج چاجر و دورانگو

comments 0 1399/6/24

حضور در ناوگان پلیس آمریکا می تواند برای خودروسازان این کشور مهم باشد. در این بین داج از همه خوش شانس تر بوده و در سال 2021 قرار است بخشی از ناوگان این بخش را تهیه نماید. این خودروساز آمریکایی پس از انتشار تیزری از خودروی پلیس دورانگو و چاجر رونمایی کرد.

چارجر پورسوئیت ۲۰۲۱ دارای گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک جدیدی است که جایگزین گیربکس ۵ سرعته قبلی شده است.

 

این خودروی ۶ سیلندر جدای از گیربکس جدید به سیستم چهار چرخ محرک مجهز شده و قدرت و گشتاور پیشرانه آن افزایش یافته است. داج اشاره‌ای به مشخصات عملکردی این خودرو نداشته اما احتمالاً قدرت آن ۳۰۰ اسب بخار و گشتاورش ۳۵۸ نیوتون متر خواهد بود که اگر چنین چیزی صحت داشته باشد قدرت و گشتاور این خودرو به ترتیب ۸ اسب بخار و ۵ نیوتون متر افزایش یافته است.

 

پیشرانه ۸ سیلندر ۵.۷ لیتری تغییری نکرده اما دیگر با سیستم چهار چرخ محرک همراه نخواهد شد. احتمالاً این موضوع برای برخی افسران پلیس ناامید کننده خواهد بود اما داج می‌گوید این ترکیب قوای محرکه جدید فراتر از انتظارات پرفورمنس قبلی در تمامی جنبه‌ها از جمله شتاب گیری، ترمز و هندلینگ می‌باشد. این خودروساز همچنین گفته مصرف سوخت چارجر پلیس به خاطر گیربکس ۸ سرعته جدید کاهش یافته است.

 

چارجر پلیس ۲۰۲۱ جدای از به‌روزرسانی قوای محرکه دارای اندروید اتو و اپل کارپلی استاندارد و همچنین ظرفیت بار مجاز بیشتر برای حمل تجهیزات بیشتر است. این سدان همچنین از حداکثر سرعت ۲۲۵ کیلومتر در ساعت سود برده و پلیس می‌تواند حداکثر سرعت آن را بسته به نیازها محدود کند.

اما دورانگو پورسوئیت ۲۰۲۱ درست همانند نسخه استاندارد خود فیس لیفت شده و فاقد رینگ‌های آلیاژی می‌باشد.

 

پیشرانه‌های ۸ سیلندر ۵.۷ و ۳.۶ لیتری همچنان عرضه شده اما دورانگو پلیس ۲۰۲۱دارای ۲۰ ویژگی استاندارد جدید از جمله دسته‌دنده‌ای است که هم‌اکنون به‌صورت پشت فرمانی درآمده است. داج می‌گوید این تغییر باعث می‌شود فضای بیشتری در کنسول مرکزی فراهم شود.

 

این خودرو همچنین از چهار دکمه قابل‌برنامه‌ریزی و صندلی‌های جلوی خاص پلیس سود می‌برد. از دیگر ویژگی‌های دورانگو پلیس می‌توان به سیستم تهویه مطبوع سه ناحیه‌ای و پکیج ترمز هوی دیوتی اشاره کرد.

برچسب ها:

داجخودروی پلیس
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/6/24
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط