icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین لکسوس LC 500 کانورتیبل رگاتا ادیشن معرفی شد

لکسوس LC 500 کانورتیبل رگاتا ادیشن معرفی شد

comments 0 1399/5/15

لکسوس نسخه ای سفارش از لکسوس LC500 کانورتیبل برای بازار اورپا را با نام رگاتا معرفی کرد.

فروش این خودرو قرار است از پاییز سال جاری میلادی شروع شود. LC 500 کانورتیبل رگاتا ادیشن در طراحی بدنه و کابین خود از قایق‌های لوکس الهام گرفته است. رنگ بدنه این خودرو نسخه‌ای از رنگ آبی است که در ابتدا برای نسخه کوپه LC در نظر گرفته شده بود. این خودروی روباز هم‌اکنون از سقف نرم با رنگ آبی دریایی سود برده و اینجاست که تغییرات بدنه تمام می شود. 

 

وقتی درب خودرو را باز کنید شاهد رنگ سفید در جای‌جای کابین خواهید بود. این رنگ روی پوشش سقف، پانل درب‌ها، بخش‌های پایینی داشبورد، کنسول مرکزی، فرمان، صندلی‌ها، ستون‌ها و… بکار رفته است. رنگ آبی تیره نیز بخش بالایی داشبورد، صندلی‌ها و پانل درب‌ها را پوشانده است تا ترکیب رنگی مناسبی ایجاد شود.

 

برند لوکس تویوتا تصاویر مفصل و متنوعی از این خودروی سفارشی را منتشر کرده است. تغییرات LC 500 کانورتیبل رگاتا به همین موارد ختم می‌شود اما نسخه آمریکایی آن بهبودهای بیشتری تجربه کرده که شامل سیستم تعلیق و گیربکس بازنگری شده است. این خودرو همچنین از اندروید اتو و اپل کارپلی و همچنین رنگ ها و رینگ های جدیدی سود برده که همین امر جذابیت هایش را افزایش می‌دهد.

 

LC 500 قیمت پایه ۹۲,۹۵۰ دلاری داشته در حالی که قیمت نسخه کانورتیبل به ۱۰۱,۵۰۰ دلار می‌رسد. مدل های LC 500h و LC 500 کانورتیبل سری اینسپیریشن نیز به ترتیب ۹۷,۵۱۰ و ۱۱۹,۸۰۰ دلار قیمت می‌خورند.

 

برچسب ها:

لکسوس
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/5/15
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط