icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین مراسم متمایز پنجاهمین سالگرد رنجروور

مراسم متمایز پنجاهمین سالگرد رنجروور

comments 0 1399/1/4

سال جاری میلادی پنجاهمین سالگرد رنجروور محسوب می گردد و لندروور در پی برگزاری یک مراسم درخور برای این محصول جذاب و لاکچری خود است.

اکثر خودروسازان با تولید محصولات سفارشی به پیشواز چنین رویدادهایی می‌روند. ما انتظار داریم در ادامه سال 2020 نسخه‌ای خاص از رنجروور تولید شود اما بریتانیایی‌ها در حال حاضر چنین برنامه‌ای را در تأسیسات تست خود در نزدیکی سوئد چیده‌اند.

 تأسیسات Arjeplog لندروور دارای دریاچه‌ای یخ‌زده است که شرایط چالش‌برانگیزی را برای مهندسان ایجاد می‌کنند و آن‌ها می‌توانند از چنین شرایطی برای توسعه خودروهای جدید استفاده کنند؛ اما داخل پیست این تأسیسات، یکی از هنرمندان مشهور محلی لوگوی پهنی را روی سطح لغزنده برفی ایجاد کرده است.

جگوار لندروور همچنین دارای آکادمی آموزش رانندگی است که رانندگان می‌توانند مهارت‌های رانندگی روی سطوح برفی و یخی را بهبود بخشند. این برند همچنین به عنوان بخشی از برنامه‌های گرامی داشت 50 سالگی رنجروور بوکسور سنگین‌وزن جهان یعنی آنتونی جوشا را دعوت کرده تا با محصولات متنوع این خودروساز رانندگی در شرایط آب و هوایی بد را تجربه کند. از جمله این خودروها می‌توان به رنجروور SVAutobiography، رنجروور اسپورت SVR و رنجروور ولار SVA دینامیک اشاره کرد. این قهرمان سنگین‌وزن جهان به حدی طرفدار محصولات رنجروور است که اخیراً نسخه‌ای خاص از رنجروور به افتخار این قهرمان تولید شده است.

جوشا گفته است:

من واقعاً منتظر ماه ژوئن هستم زیرا خانواده رنجروور در حال گرامیداشت پنجاهمین سالگرد تأسیس یکی از بهترین برندهای بریتانیایی می‌باشد.

او ادامه می‌دهد:

من 20 ژوئن در لندن با کوبرات پولف مسابقه خواهم داشت و در همان موقع رنجروور SVAutobiography خودم را نیز تحویل خواهم گرفت. هیچ‌چیزی نمی‌تواند با راحتی و توانایی این خودرو برابری کند و من حدس می‌زنم این چیزی است که شما پس از 50 سال تجربه به دست می‌آورید.

50 سال پیش بود که رنجروور دو درب در سال 1970 تولید شد. این خودرو اولین شاسی‌بلند مجهز به برخی ویژگی‌های ایمنی همچون ترمز ضد قفل، کنترل کشش الکترونیکی و سیستم تعلیق بادی بود.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/1/4
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط