icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین مشاهده نخستین محصول الکتریکی جنسیس

مشاهده نخستین محصول الکتریکی جنسیس

comments 0 1399/5/29

برند جنسیس که بازوی محصولات لوکس هیوندای محسوب می شود چندی است که تلاش خود برای ورود به بازار خودروهای الکتریکی را آغاز کرده است.حال برای اولین بار تصاویر این خودروی الکتریکی که با کد JW شناخته می شود ،منتشر شده است.

اگرچه بدنه این خودرو کاملاً از نظرها پنهان شده اما می‌دانیم که زیر پوست خودرو پلتفرمی مختص خودروهای الکتریکی قرار گرفته است، پلتفرمی که در محصولات هیوندای و کیا نیز بکار خواهد رفت.

 

این خودروی الکتریکی تناسبات و ابعاد مشابهی با هیوندای ۴۵ EV دارد. البته تفاوت‌های بزرگ دو خودرو در بخش عقب ظاهر می‌شود جایی که محصول جنسیس استایل فست بک مانند داشته درحالی‌که هیوندای از طراحی هاچبک مانند استفاده کرده است.

 

بخش عقب خط کمر جنسیس الکتریکی کمی به سمت بالا آمده درحالی‌که خطوط بکار رفته در هیوندای ۴۵ الکتریکی سرراست‌تر هستند. این تفاوت‌ها نشان می‌دهند که جنسیس از ظاهر نرم‌تر و انحنادار برای طراحی خودروی خود استفاده کرده است.

مهندسان جنسیس به‌طور کامل نمای جلوی خودرو را پنهان کرده‌اند. بخش‌های بلوکی روی کاپوت نیز باعث شده‌اند حدس زدن شکل واقعی کاپوت بسیار سخت باشد.

اگرچه تصاویری از کابین این خودروی الکتریکی منتشر نشده اما انتظار می‌رود جنسیس تمرکز زیادی روی این بخش داشته باشد. با توجه به اینکه جنسیس بازوی لوکس هیوندای محسوب می‌شود بنابراین این خودرو طبیعتاً از تکنولوژی‌ها و تجهیزات مدرن برای رقابت با محصولات مرسدس و ب‌ام‌و استفاده خواهد کرد.

 

متأسفانه جزئیات چندانی از قوای محرکه محصول الکتریکی جنسیس در دست نیست. پلتفرم E-GMP این خودرو می‌تواند از باتری‌های متنوعی پشتیبانی کرده و برد ۵۰۰ کیلومتری و بیشتر داشته باشد. قدرت این خودرو نیز مشخص نیست هرچند احتمال دارد سیستم چهار چرخ محرک در آن بکار رود.

گفته شده تولید این خودرو از ژوئن ۲۰۲۱ شروع خواهد شد. اگر این خبر درست باشد احتمالاً محصول الکتریکی جنسیس اواخر سال جاری یا اوایل سال آینده رونمایی خواهد شد.

برچسب ها:

جنسیس
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/5/29
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط