icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین مشخصات و قیمت کادیلاک CT-4 مدل 2020 اعلام شد

مشخصات و قیمت کادیلاک CT-4 مدل 2020 اعلام شد

comments 0 1398/7/21

کادیلاک برای حضور پر قدرت در بازار سال 2020 آمریکا برنامه های گسترده ای دارد که در این برنامه حساب ویژه بر روی محصول جدید خود یعنی CT4 باز شده است لذا از هم اکنون کادیلاک قیمت و مشخصات مدل 2020 این سدان آمریکایی را اعلام کرده است.

مدل‌های لاکچری، پریمیوم لاکچری و اسپورت به‌صورت استاندارد با پیشرانه‌ی 4 سیلندر 2 لیتری توربو که قدرت 237 اسب بخاری و گشتاور 350 نیوتون متری دارد عرضه می‌شوند. این نیرو از طریق یک گیربکس 8 سرعته اتوماتیک به چرخ ها منتقل می‌شود. البته به‌صورت یک آپشن در تریم پریمیوم لاکچری می‌توان پیشرانه‌ی 4 سیلندر 2.7 لیتری توربو با قدرت 309 اسب و گشتاور 472 نیوتون متر را سفارش داد. این نیروگاه آهنین هم با گیربکس 10 سرعته اتوماتیک جفت می‌شود. مدل‌های سری V هم با پیشرانه‌ی 2.7 لیتری عرضه می‌شوند اما اینجا قدرت و گشتاور بیشتر یعنی 325 اسب بخار و 515 نیوتون متر در دسترس خواهد بود.

تمامی تریم های این خودرو به‌صورت استاندارد دارای چراغ‌های LED، سیستم تهویه مطبوع دو ناحیه‌ای و حذف نویز فعال برای سیستم صوتی هستند. در تریم پریمیوم لاکچری مواردی همچون بسته‌ی ایمنی شامل هشدار برخورد از جلو، ترمز عابران جلوی خودرو، صندلی هشدار ایمنی، آینه‌ها با تیره شوندگی خودکار و دستیار پارک عقب دیده می‌شود. مدل اسپورت علاوه بر این ویژگی‌ها از ترمزهای برمبو و صندلی‌های اسپورت تر برخوردار است. سری V هم از جلوپنجره‌ی متمایز و خروجی‌های اگزوز خاص سود برده است.

کادیلاک سوپر کروز خود را به‌صورت آپشن در CT4 2020 معرفی خواهد کرد ولی فعلاً قیمت آن مشخص نشده است. این سیستم باعث عملکرد نیمه خودران در برخی بزرگراه‌ها می‌شود.

قیمت و مشخصات کادیلاک ct4

برچسب ها:

کادیلاک
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/7/21
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط