icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین مشخصات و قیمت کیا سلتوس اعلام شد

مشخصات و قیمت کیا سلتوس اعلام شد

comments 0 1398/10/30

سلتوس جدیدترین عضو خانواده کیا در سال 2019 بصورت رسمی معرفی شد و حالا کره هایی اطلاعات بیشتری از این خودرو را منتشر کرده اند. کیا اعلام کرده بود سلتوس با قیمتی زیر 22 هزار دلار راهی بازار خواهد شد اما اعداد اعلام شده نشان می دهد که این خودرو ساز چندان به قول خود وفا نکرده است.البته اگر هزینه های تحویل را جزو قیمت خودرو محسوب نکنیم تا حدود قیمت اعلام شده به وعده کیا نزدیک خواهد شد.

بنا بر شنیده‌ها قیمت سلتوس LX از 21990 دلار شروع می‌شود. سلتوس LX مدل پایه این خانواده بوده ولی خب از سیستم چهار چرخ محرک و لیست بلندبالایی از تجهیزات سود می‌برد که شامل مواردی همچون رینگ‌های 17 اینچی، کروز کنترل، اندروید اتو، اپل کارپلی و دوربین دنده‌عقب می‌باشد. با همین مبلغ می‌توانید مدل سلتوس S دیفرانسیل جلو را نیز انتخاب کنید. یک پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتری 146 اسب بخاری به‌صورت استاندارد در سلتوس بکار رفته و با گیربکس IVT کیا همکاری می‌کند.

اما قیمت مدل فول SX AWD از 27890 دلار آغاز می‌شود. در اطلاعات منتشر شده اشاره‌ای به تجهیزات استاندارد این مدل پرچم‌دار نشده اما می‌دانیم که در دل آن پیشرانه 1.6 لیتری توربوی 175 اسب بخاری قرار گرفته است. سلتوس S هم با این پیشرانه در دسترس بوده و قیمت پایه 25490 دلاری دارد. دیگر مدل این خانواده هم سلتوس EX AWD است که از پیشرانه 2 لیتری استفاده کرده و قیمت 25290 دلاری دارد.

البته قیمت‌هایی که ذکر شد شامل هزینه تحویل 1120 دلاری نیست. در این صورت ارزان‌ترین نسخه سلتوس قیمت 23110 دلاری خواهد داشت. این قیمتی بالا برای کیاست زیرا اکثر رقبا قیمت پایین‌تری دارند. البته رقبای چهار چرخ محرک قیمتی نزدیک به کیا دارند. در جدول زیر هم می‌توانید قیمت برخی از رقبای سلتوس را مشاهده کنید. این قیمت‌ها شامل هزینه‌های تحویل نیستند.

قیمت سلتوس

گفته می‌شود کیا سلتوس در ماه فوریه وارد نمایندگی‌های فروش خواهد شد.

برچسب ها:

کیا
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/10/30
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط