icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین معرفی برترین طراحی های کابین خودرو در سال 2020

معرفی برترین طراحی های کابین خودرو در سال 2020

comments 0 1399/8/7

یکی  از مهمترین بخش های خودرو برای مالکین نوع کابین است.واردز اتو (Wards Auto) هرساله با بررسی خودروهای جدید بازار، بهترین طراحی‌های داخلی سال را انتخاب می‌کند.

این موسسه از بین خودروهای کاملاً جدید یا خودروهایی که به‌روزرسانی بزرگی را تجربه کرده‌اند، ۱۰ خودرو را به‌عنوان بهترین‌های سال در زمینهٔ کابین و طراحی داخلی انتخاب می‌کند. حال امسال هم واردز اتو مثل سال‌های قبل لیست بهترین کابین‌های سال ۲۰۲۰ را منتشر کرده که در ادامه می‌توانید آن‌را مشاهده کنید. این لیست به ترتیب حروف الفبای انگلیسی تنظیم شده است.

آئودی E-Tron

آئودی E-Tron
آئودی E-Tron

کراس‌اوور الکتریکی آئودی به دلیل برخورداری از کابینی بسیار کاربردی و همین‌طور شیفتر دندهٔ نوآورانه که می‌تواند تکیه‌گاهی برای کف دست در هنگام کار کردن با نمایشگر پایینی باشد، در این لیست جای گرفته است.

 

 

بنتلی فلاینگ اسپار

بنتلی فلاینگ اسپار
بنتلی فلاینگ اسپار

کابین بنتلی فلاینگ اسپار با تودوزی چرمی قرمز کریکت، نظر واردز اتو را جلب کرده است. همچنین با توجه به اینکه نیمی از خریداران این خودرو در صندلی‌های عقب می‌نشینند، فلاینگ اسپار در این قسمت هم بسیار چشمگیر عمل کرده است.

 

ب‌ام‌و X6 M

ب‌ام‌و X6 M
ب‌ام‌و X6 M

کابین ب‌ام‌و X6 M کامپتیشن با ترکیب رنگ مشکی و آجری بسیار جذاب به نظر می‌رسد و تریم فیبر کربنی و تزئینات فلزی در قسمت‌هایی مثل رو دری‌ها نیز به‌خوبی با این ترکیب هماهنگ هستند.

 

شورلت کوروت C8

شورلت کوروت C8
شورلت کوروت C8

کابین نسل هشتم کوروت پیشرفت واقعاً بزرگی نسبت به نسل‌های قبلی داشته و با رنگ‌های جذاب و کیفیت مناسب، یکی از بهترین کابین‌های سال ۲۰۲۰ محسوب می‌شود.

 

هیوندای ونی

هیوندای ونی
هیوندای ونی

هرچند هیوندای ونی خودروی ارزان‌قیمتی است اما ترکیب رنگ‌های آبی و کِرمی، کابین آن‌را برجسته کرده‌اند. روکش صندلی‌های آبی جین هم یکی دیگر از ویژگی‌های جالب کابین این کراس‌اوور کره‌ای است.

 

 

کیا تلوراید

کیا تلوراید
کیا تلوراید

کیا تلوراید که در ایالات‌متحده طراحی شده و به تولید می‌رسد، در داخل با صندلی‌های چرمی قهوه‌ای‌رنگ باکیفیت، مثل خودروهای لوکس و بسیار گران‌تر احساس می‌شود.

 

لینکلن اویاتور

لینکلن اویاتور
لینکلن اویاتور

کابین سه ردیفهٔ لینکلن اویاتور بسیار جادار و همین‌طور باکیفیت است. تنظیم ۳۰ جهتهٔ صندلی‌های جلو که بهترین موقعیت نشستن را برای سرنشینان فراهم می‌کند یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های کابین این ماشین هستند.

 

مرسدس بنز GLB

مرسدس بنز GLB
مرسدس بنز GLB

کابین مرسدس بنز GLB، دیگر کراس‌اوورهای کامپکت لوکس بازار را شرمنده می‌کند. نورپردازی داخلی زیبا که تغییر رنگ می‌دهد را می‌توان جالب‌ترین ویژگی این کابین دانست.

 

نیسان سنترا

نیسان سنترا
نیسان سنترا

کابین سدان کامپکت نیسان سنترا لوکس و سطح بالا به نظر می‌رسد با اینکه کمتر از ۲۵ هزار دلار قیمت دارد. دوخت خوش‌فرم لوزی در لوزی روی صندلی‌ها، ویژگی جالب کابین سنترا است.

 

تویوتا هایلندر

تویوتا هایلندر
تویوتا هایلندر

کابین تویوتا هایلندر با صندلی‌های چرمی سوراخ‌دار به رنگ کاراملی، لوکس و سطح بالا به نظر می‌رسد. همچنین امکان تنظیم صفحه آمپر خودرو هم با استفاده از یک شاسی در کنار آن وجود دارد.

برچسب ها:

ترین ها
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/8/7
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط