icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین معرفی بنتلی کانتیننتال GT اسپید کانورتیبل با ظاهری خاص

معرفی بنتلی کانتیننتال GT اسپید کانورتیبل با ظاهری خاص

comments 0 1401/5/13

شرکت بنتلی و انجمن سیجر استرانگ برای تولید یک دستگاه بنتلی کانتیننتال GT اسپید کانورتیبل که به منظور کمک به تحقیقات درباره سرطان خون حراج خواهد شد همکاری کرده‌اند. به گزارش carscoops، این خودرو ادای احترامی به گزارشگر ورزشی کریگ سیجر محسوب می‌شود که به خاطر استایل شیک و پر زرق و برق خود شناخته می‌شد. همین موضوع در خودرو نیز دیده می‌شود زیرا بنتلی کانتیننتال GT اسپید کانورتیبل از ظاهری چند رنگ با الهام از ژاکت سیجر سود می‌برد.

اگرچه ظاهر این خودرو باب میل همه نیست اما یکی از مدیران این خودروساز می‌گوید تفسیر بنتلی از لباس کانتیننتال GT اسپید کانورتیبل چیزی است که روحیه پر جنب‌وجوش، پایدار و نشاط‌آور کریگ را با افتخار نشان می‌دهد. مدیر بنتلی می‌افزاید:

برداشت ما از این خودرو با امضای خانواده کریگ بیش از پیش نشان داده می‌شود زیرا یک خودروی نمادین و خاطره‌انگیز تولید شده است. این خودرو نمادی از امیدواری برای افرادی است که کریگ را می‌شناختند و دوستش داشتند

امضای کریگ روی پشت‌سری‌ها دیده می‌شود. به این موارد باید امضای سلبریتی های مشهور ورزشی، سرگرمی و… از جمله استف کوری، مجیک جانسون، جمال اندرسون و کلایتون کرشاو را نیز اضافه کنیم. از آنجایی که بنتلی کانتیننتال GT اسپید کانورتیبل موردبحث اوایل سال آینده حراج خواهد شد به همین منظور توری در سراسر بریتانیا برگزار می‌شود تا افراد مشهور بیشتری این خودرو را دیده و امضا کنند.

اگرچه شک داریم برنده حراجی این خودرو را برند اما در بطن بنتلی موردبحث پیشرانه ۱۲ سیلندر توئین توربویی قرار دارد که قدرت و گشتاور آن به ۶۵۰ اسب بخار و ۹۰۰ نیوتون متر می‌رسد. این پیشرانه با یک گیربکس ۸ سرعته دوکلاچه و سیستم چهار چرخ محرک همکاری می‌کند. قوای محرکه بنتلی کانتیننتال GT اسپید کانورتیبل باعث می‌شوند این خودرو شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۳.۶ ثانیه‌ای و حداکثر سرعت ۳۳۵ کیلومتر در ساعتی داشته باشد.

 

برچسب ها:

بنتلی
user-img

نویسنده :

گروه خودرویی

comments 0 1401/5/13
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط