icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین معرفی بهترین رنگ دیگنیتی؛ 2 رنگ محبوب و پرفروش

معرفی بهترین رنگ دیگنیتی؛ 2 رنگ محبوب و پرفروش

comments 0 1403/4/13

رنگ سفید و مشکی اتومبیل دیگنیتی از محبوب‌ترین رنگ‌های این خودرو چینی هستند. خودروهای سفید و مشکی دیگنیتی در کارخانه و بازار آزاد با قیمت متفاوتی عرضه می‌شوند و قیمت خودرو سفید و مشکی دیگنیتی در بازار آزاد بیشتر از کارخانه است. با خواندن این مقاله از ویژگی‌های ۲ رنگ محبوب و جذاب خودرو دیگنیتی و قیمت آن‌ها در کارخانه و بازار آزاد مطلع می‌شوید.

سفید؛ پرفروش‌ترین رنگ دیگنیتی

اگر برای شما سوال شده است «چرا رنگ سفید دیگنیتی پرطرفدار است؟» باید بگوییم چون بر اثر آسیب به خودرو، خط خوردگی در بدنه خودروهای سفید دیگنیتی کمتر نمایان است. همچنین خودرو دیگنیتی سفید رنگ، کثیفی‌هایی مانند لکه آب را کمتر نشان می‌دهد.

خودروهای دیگنیتی در دو مدل پرایم و پرستیژ به بازار عرضه می‌شوند. قیمت دیگنیتی پرایم سفید رنگ، کمتر از دیگنیتی پرستیژ است. در تیرماه ۱۴۰۳ فروش فوق‌العاده خودروهای دیگنیتی پرایم و پرستیژ شروع شد. قیمت فروش خودرو دیگنیتی پرایم در تیرماه ۱۴۰۳ در کارخانه‌ها مبلغی برابر با ۱۲/۹۲۲/۸۶۹۴۳۹ ریال است. بهای کارخانه‌ای دیگنیتی سفید رنگ پرستیژ هزینه‌ای معادل ۱۵/۱۲۳/۸۳۲/۷۴۲ دارد. اگر می‌خواهید علاوه‌بر قیمت کارخانه، از قیمت‌های اقساطی دیگنیتی پرایم و پرستیژ سفید باخبر شوید، شرایط فروش اقساطی دیگنیتی بهمن موتور را نیز مشاهده کنید.

مشکی؛ بهترین رنگ دیگنیتی

رنگ مشکی دیگنتی دومین رنگ پرطرفدار این خودرو است؛ زیرا رنگ مشکی این خودرو چینی، خطوط خارجی خودرو را برجسته‌تر و زیباتر نشان می‌دهد. دومین علت محبوبیت دیگنیتی مشکی این است که به‌طورکلی خودروهایی با رنگ مشکی لاکچری‌تر و زیباتر از اتومبیل‌های سفید رنگ هستند.

قیمت فروش ویژه کارخانه خودرو دیگنیتی پرایم مشکی در تیر ماه ۱۴۰۳ برابر با ۱۲/۹۲۲/۸۶۹۴۳۹ ریال است. هزینه پرداختی دیگنیتی پرستیژ مشکی در کارخانه، مبلغی معادل ۱۵/۱۲۳/۸۳۲/۷۴۲ دارد. نکته مهم این است که هنگام خرید خودرو از کارخانه، هزینه‌های دیگری مانند بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های شماره‌گذاری و دیون دولتی بر این قیمت اضافه می‌شود؛ بنابراین باید مبلغ بیشتری را برای خرید خودرو از کارخانه پرداخت کرد.

برای خرید خودروهای دیگنیتی پرایم یا پرستیژ مشکی با قیمت مناسب و به‌صورت اقساطی می‌توانید به سایت سپند خودرو مراجعه کنید تا لیست قیمت محصولات بهمن خودرو اقساطی و غیر‌اقساطی را ببینید.

بررسی مقایسه قیمت دیگنیتی سفید و مشکی

دیگنیتی پرایم سفید هم قیمت با دیگنیتی پرایم مشکی است و هزینه پرداختی دیگنیتی پرستیژ سفید با رنگ مشکی آن نیز برابر خواهد بود. قیمت خودرو دیگنیتی در انواع مختلف آن متفاوت است؛ به‌گونه‌ای که قیمت این خودرو در مدل های پرایم و پرستیژ برابر نخواهد بود. در جدول زیر به بررسی قیمت‌ خودروهای سفید و مشکی دیگنیتی پرایم و پرستیژ در تیر ماه ۱۴۰۳ پرداخته‌ایم:

نوع محصول

قیمت فروش کارخانه

(ریال)

قیمت مصرف‌کننده (ریال)

محدوده قیمت بازار آزاد

رنگ بدنه خارجی

دیگنیتی پرایم

۱۲/۹۲۲/۸۶۹۴۳۹

۱۵/۴۶۷/۷۸۰/۰۰۰

۱/۴۳۷/۰۰۰/۰۰۰

۱/۹۸۰/۰۰۰/۰۰۰ (اتوماتیک)

سفید و مشکی

دیگنیتی پرستیژ

۱۵/۱۲۳/۸۳۲/۷۴۲

۱۷/۸۲۰/۴۴۰/۰۰۰

۲/۳۱۵/۰۰۰/۰۰۰ (اتوماتیک)

سفید و مشکی

خرید کدام رنگ خودرو دیگنیتی به‌صرفه‌تر است؟

خرید کدام رنگ خودرو دیگنیتی به‌صرفه‌تر است؟

خرید هردو رنگ خودرو دیگنیتی صرفه اقتصادی یکسانی دارد؛ زیرا قیمت دیگنیتی سفید و مشکی یکسان است و و تفاوت قیمت اصلی، در مدل‌های این خودرو است. به‌عنوان مثال قیمت دیگنیتی پرایم سفید با دیگنیتی پرستیژ سفید رنگ متفاوت است. انتخاب رنگ دیگنیتی کاملا سلیقه‌ای است اما به‌طورکلی خودروهای سفید رنگ طرفداران بیشتری نسبت به مدل‌های مشکی دارند.

رنگ‌های پرطرفدار دیگنیتی را به‌صورت اقساطی از سپند خودرو تهیه کنید

رنگ‌های پرطرفدار دیگنیتی را به‌صورت اقساطی از سپند خودرو تهیه کنید

دو رنگ سفید و مشکی از‌جمله پرطرفدارترین رنگ‌های خودرو دیگنیتی هستند. اتومبیل دیگنیتی در دو نوع مختلف پرایم و پرستیژ به بازار عرضه می‌شود. همچنین قیمت مدل‌های مختلف دیگنیتی با یکدیگر متفاوت است و رنگ‌‌های مختلف این خودرو هیچ تفاوت قیمتی با یکدیگر ندارند؛ بنابراین قیمت دیگنیتی مشکی و سفید مدل پرستیژ با یکدیگر یکسان است.

باتوجه‌به یکسان بودن قیمت خودرو سفید و مشکی دیگنیتی، انتخاب رنگ خودرو بسیار سلیقه‌ای است. اگر قصد خرید خودرو دیگنیتی را دارید، این اتومبیل را از فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌های معتبر اینترنتی و حضوری مانند سپند خودرو خریداری کنید. با تهیه اتومبیل از سپند خودرو می‌توانید با کم‌ترین پیش‌پرداخت، ماشین مورد‌نظر را به‌صورت قسطی خریداری کنید.

برچسب ها:

رپرتاژ
user-img

نویسنده :

رپرتاژ

comments 0 1403/4/13
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط