icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین معرفی مرسدس-ای ام جی GT R Pro تاتو ادیشن کارلس دیزاین

معرفی مرسدس-ای ام جی GT R Pro تاتو ادیشن کارلس دیزاین

comments 0 1399/5/7

تیونینگ کار مطرح جهانی ،کارلکس دیزاین به تازگی نسخه مهیجی از مرسدس-ای ام جی GT R Pro را با نام تاتو ادیشن معرفی نموده است.

این سوپرکار پیست محور از رنگ بدنه سبز منحصربه‌فردی سود برده که کارلکس دیزاین دلیل استفاده از آن را گرامیداشت موفقیت مرسدس بنز در موتور اسپورت اعلام کرده است. قطعاً رنگ سبز یاد شده باعث ایجاد ظاهر منحصربه‌فردی شده است. تکمیل کننده بدنه رینگ‌های نقره‌ای و برخی عناصر مشکی و فیبر کربنی هستند.

همانند اکثر پروژه‌های کارلکس، این خودرو کابین متمایزی دارد. بسیاری از سطوح اصلی کابین همچون داشبورد، کنسول مرکزی، صندلی‌ها و پانل درب‌ها دارای چرم سبز تیره هستند. سایر بخش‌های کابین نیز با چرم مشکی و دوخت های سبز پوشانده شده‌اند که از جمله این بخش‌ها می‌توان به نیمه پایین داشبورد، پانل درب‌ها و مرکز صندلی‌ها اشاره کرد.

 

کارلکس دیزاین همچنین فرمان را با آلکانترا پوشانده و مرکز صندلی‌ها همچنین دارای طرح‌های متفاوتی است.

 

با اینکه حدس می‌زنیم اکثر مشتریان از این پکیج راضی خواهند بود اما واقعاً همه‌چیز به خود فرد مربوط می‌شود. اینکه شما هم این پروژه را دوست دارید یا خیر موضوع دیگری است.

کارلکس اشاره‌ای به بهبود فنی GT R Pro نکرده و بنابراین قدرت و گشتاور خودرو احتمالاً تغییری نداشته است. این موضوع بدی نیست زیرا این هیولا از پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربو با قدرت ۵۷۷ اسب بخار و گشتاور ۷۰۰ نیوتون متر استفاده می‌کند.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/5/7
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط