icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین معرفی نسخه ای خاص از بی ام و M4 کامپیتیشن

معرفی نسخه ای خاص از بی ام و M4 کامپیتیشن

comments 0 1399/8/5

هفته پیش بود که ب‌ام‌و به همراه شرکت طراحی مُد کیت (Kith) داستان یک دستگاه M3 E30 منحصربه‌فرد متعلق به رونی فیگ مؤسس برند نیویورکی کیت را بازگو کردند. آن نمونه قرمزرنگ یکی از برجسته‌ترین محصولات تاریخ ب‌ام‌و بوده و باواریایی ها با معرفی M4 کامپتیشن سفارشی جدیدی این خودرو را گرامی داشته‌اند. در ابتدا ما فکر می‌کردیم که این کوپه پرفورمنس فقط برای اهداف تبلیغاتی طراحی شده اما افراد عادی هم می‌توانند آن را سفارش دهند.

ب‌ام‌و گفته تنها ۱۵۰ دستگاه از M4 کامپتیشن x کیت لیمیتد ادیشن را تولید خواهد کرد. این خودرو دارای عناصر طراحی منحصربه‌فردی در بدنه و کابین است که توسط خود رونی فیگ طراحی شده‌اند. او لوگوی این کمپانی را با لوگوی سه رنگ و مشهور ب‌ام‌و M ترکیب کرده است. شما می‌توانید این نشان جدید را در عقب بدنه و همچنین کنسول مرکزی کابین ببینید.

ب‌ام‌و این خودروی سفارشی را با سه رنگ مشکی فروزن، نقره‌ای تیره فروزن و سفید فروزن عرضه خواهد کرد. با ورود به کابین شاهد لوگوی چرمی کیت روی صندلی‌های چرمی مرینو، استراحت گاه دست مرکزی و پانل درب‌ها خواهید بود. مشتریان همچنین می‌توانند سقف فیبر کربنی با لوگوی ب‌ام‌و M و کیت را سفارش دهند.

خبری از تغییرات فنی در M4 کامپتیشن کیت نیست اما خب این خودرو در حالت استاندارد نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. نیروگاه ۶ سیلندر ۳ لیتری توئین توربوی M4 کامپتیشن قدرت ۵۰۳ اسبی داشته و باعث ثبت شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۳.۸ ثانیه‌ای می‌شود.

باواریایی ها می‌گویند M4 کامپتیشن x کیت ۲۰۲۱ از همین امروز قابل سفارش بوده و قیمت ۱۰۹۲۵۰ دلاری دارد.برچسب ها:

تیونینگبی ام و
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/8/5
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط