icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین معرفی نیسان ناوارا فیس لیفت همراه با نسخه های جدید

معرفی نیسان ناوارا فیس لیفت همراه با نسخه های جدید

comments 0 1399/8/17

خودروساز ژاپنی نیسان پس از انتشار یک تیزر نهایتا از نسخه فیس لیقت پیکاپ ناوارا رونمایی کرد.

طی این فیس‌لیفت، مجموعه‌ای از ارتقاءها روی خودرو صورت گرفته و یک نسخهٔ جدید هم به خانوادهٔ آن اضافه شده است. ناوارای جدید در ظاهر به لطف به‌روزرسانی طراحی در جلو و عقب بلافاصله از نسخهٔ قبلی قابل‌تشخیص خواهد بود. در جلوی خودرو، جلوپنجرهٔ جدید و چراغ‌های LED جدیدی به چشم می‌خورد که چهرهٔ ناوارا را ترسناک‌تر کرده‌اند. در جلوی این پیکاپ ژاپنی غیر از شیشهٔ جلو همهٔ قسمت‌ها جدید هستند درحالی‌که در عقب هم چراغ‌ها، درب قسمت بار و زه دهانهٔ گلگیرها بروز شده‌اند.

در داخل ناوارا مدل ۲۰۲۱ نیز تغییرات و به‌روزرسانی‌هایی مثل غربیلک فرمان جدید و سیستم اطلاعاتی-سرگرمی جدید صورت گرفته است. علاوه بر این، سیستم‌های ایمنی Intelligent Mobility نیسان مثل هشدار برخورد جلو، ترمز اضطراری هوشمند و سیستم دید اطراف هم به‌صورت استاندارد برای این خودرو ارائه شده‌اند. سیستم دید اطراف مذکور از چهار دوربین استفاده می‌کند تا رانندگی با پیکاپ را خصوصاً در هنگام پارک کردن یا یدک کشی ساده‌تر کند. این سیستم همچنین از حالت آفرود هم برخوردار است که وقتی خودرو در حالت چهارچرخ محرک قرار دارد، در سرعت‌های پایین موانع اطراف را بررسی می‌کند.

علاوه بر تغییراتی که ذکر شدند، نیسان محور عقب ناوارا مدل ۲۰۲۱ را تقویت کرده، ظرفیت بارگیری را افزایش داده، حجم بار بیشتری به قسمت بار اضافه کرده و یک زیر پایی را به‌صورت یکپارچه درون سپر عقب تعبیه کرده است. به‌منظور بهبود پاسخ فرمان و قدرت مانور خودرو در سرعت‌های پایین نیز ناوارا به میل فرمان جدیدی مجهز شده که موجب کاهش لرزش هم می‌شود.

نسخهٔ جدیدی که برای ناوارا مدل ۲۰۲۱ ارائه شده، Pro-4X نام داشته و به‌عنوان یک پرچم‌دار جدید در صدر خانوادهٔ این پیکاپ ژاپنی قرار می‌گیرد. این نسخه با ویژگی‌هایی مثل‌ تریم قرمزرنگ بیرونی و باربند اسپرت عقب، برای دوستداران ماجراجویی و کسانی که می‌خواهند از زنگی روزمرهٔ خود فرار کنند طراحی شده است.

زیر کاپوت ناوارا مدل ۲۰۲۱ اما هیچ تغییری صورت نگرفته که این یعنی پیکاپ میان سایز نیسان به‌صورت استاندارد همچنان با همان پیشرانهٔ ۲.۳ لیتری چهار سیلندر توئین‌توربودیزل با ۱۹۰ اسب بخار قدرت و ۴۵۰ نیوتن متر گشتاور عرضه می‌شود. برای انتقال نیروی این موتور گیربکس‌های شش سرعتهٔ دستی یا هفت سرعتهٔ اتوماتیک قابل انتخاب خواهد بود.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/8/17
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط