icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین معرفی پورشه 718 مدل 2021 با تغییرات قابل توجه

معرفی پورشه 718 مدل 2021 با تغییرات قابل توجه

comments 0 1399/4/8

بازار خودروهای اسپرت این روزها رقابتی از هر زمان دیگر شده است و برند های برتر جهان جهت حفظ موقیعت خود در تکاپو هستند. از همین رو پورشه برای ورود به سال 2021 ،نسخه 718 خود را تغییرات زیادی معرفی نموده تا این خودروی اسپرت همچنان جذابیت های لازم برای جذب مشتریان ثروتمند خود را داشته باشد.

این گیربکس تعویض‌های سریع‌تری نسبت به نمونه دستی دارد. اگر به این گیربکس علاقه دارید باید منتظر بمانید زیرا اولین مدل‌های مجهز به این گیربکس و پیشرانه ۶ سیلندر تخت تنفس طبیعی تا اوایل سال ۲۰۲۱ عرضه نخواهند شد.۷۱۸ کیمن و باکستر در تریم GTS 4.0 که در آغاز سال جاری میلادی معرفی شده بودند سرانجام با قیمت ۸۶۸۰۰ دلار برای مدل کوپه و ۸۸۹۰۰ دلار برای نسخه کانورتیبل قابل سفارش بوده و با گیربکس ۶ سرعته دستی استاندارد ارائه می‌شوند. هر دو مدل با گیربکس PDK به ترتیب ۹۰۵۳۰ و ۹۲۶۳۰ دلار قیمت دارند.

وقتی به مدل پرچم‌دار GT4 و اسپایدر برسید باید به ترتیب ۱۰۰۲۰۰ و ۹۷۳۰۰ دلار بپردازید. اگر هم گیربکس دوکلاچه را انتخاب کنید قیمت این دو مدل به ۱۰۳۴۱۰ و ۱۰۰۵۱۰ دلار خواهد رسید. به این قیمت باید ۱۳۵۰ دلار هزینه‌های تحویل را نیز اضافه کرد.

اما مدل‌های ساده‌تر جذاب‌تر از قبل شده‌اند که دلیل آن بهبود لیست تجهیزات استاندارد است. خواه انتخاب شما مدل پایه، T، S یا GTS 4.0 یاد شده باشد فرقی نمی‌کند زیرا تمامی این مدل‌ها به‌صورت استاندارد با سیستم تهویه مطبوع دو ناحیه‌ای، صندلی‌های جلوی گرم شونده، آینه‌ها با تیره شوندگی خودکار و برف‌پاک‌کن‌های خودکار عرضه می‌شوند. به این موارد باید اپل کارپلی و چراغ‌های جلوی بای زنون را نیز اضافه کرد.

ارزان‌ترین کیمن در دسترس بهای ۵۹۹۰۰ دلاری داشته درحالی‌که باکستر پایه با قیمت ۶۲ هزار دلار عرضه می‌شود.
پورشه در حال برنامه‌ریزی برای حداقل یک به‌روزرسانی دیگر برای خانواده ۷۱۸ تا پیش از عوض کردن نسل است و گفته می‌شود نسخه پرچم‌دار کیمن ۷۱۸ GT4 RS در حال توسعه می‌باشد. ظاهراً قدرت این خودرو از ۴۱۴ مدل GT4 به حدود ۵۰۰ اسب بخار خواهد رسید اما خب باید مبلغ سنگینی را نیز برای این خودرو آماده کنید. ظاهراً قیمت این خودرو حدود ۱۳۰ هزار دلار خواهد بود.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/4/8
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط