icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین معرفی 10 خودرو با بیشترین میزان جریمه سرعت غیر مجاز

معرفی 10 خودرو با بیشترین میزان جریمه سرعت غیر مجاز

comments 0 1399/6/18

در حال رانندگی در یک بزرگراه هستید و بدون نگرانی پدال گاز را می فشارید ولی ناگهان چراغهای آبی رنگ پلیس را از دور مشاهده می کنید .آن زمان است که می دانید تا لحظاتی دیگر به خاطر سرعت غیر مجاز ،مجازات خواهید شد.این تجربه ای است که بیشتر رانندگان تجربه کرده است.

به تازگی Insurify مطالعه‌ای جالب درباره خودروهایی که بیشترین احتمال برای نقض قوانین سرعت را دارند انجام داده است. به‌طور متوسط ۱۱.۲۸ درصد رانندگان به خاطر سرعت غیرمجاز جریمه شده‌اند. ۱۰ خودرویی که بیشتر از همه به خاطر سرعت غیرمجاز جریمه می‌شوند در ادامه خدمت شما عزیزان معرفی خواهند شد. با ما همراه باشید.

هیوندای ولوستر

هیوندای ولوستر

درصد رانندگان ناقض قوانین سرعت مجاز: ۱۴.۴۸ درصد

ولوستر یک هاچبک کوچک و به نوعی عجیب است که با تریم ها و مشخصات متنوعی قابل خریداری می‌باشد. خریداران می‌توانند نسخه‌های ۱۴۷، ۲۰۱ و ۲۷۵ اسب بخاری ولوستر را انتخاب کنند. متأسفانه داده‌های Insurify به مدل‌های ولوستر که بیشترین احتمال نقض قوانین سرعت را دارند اشاره نکرده است.

 

سوبارو ایمپرزا

سوبارو ایمپرزا

درصد رانندگان ناقض قوانین سرعت مجاز: ۱۴.۶۶ درصد

با قدرت ۱۵۲ اسب بخاری حضور ایمپرزا در این لیست کمی عجیب به نظر می‌رسد. این خودرو به‌طور خاص اسپورت یا قدرتمند نیست. ظاهراً مالکان این خودرو مشکلی با عبور از سرعت مجاز ندارند.

 

اینفینیتی G37

اینفینیتی G37

درصد رانندگان ناقض قوانین سرعت مجاز: ۱۴.۷۲ درصد

G37 یکی از چندین خودروی بازنشسته این لیست است. این خودروی ژاپنی به عنوان مدل سال ۲۰۰۷ معرفی و بعدها به مدل Q40 تبدیل شد. با توجه به سن بالای G37، بسیاری از مدل‌ها احتمالاً در دست مالکان دوم یا سوم هستند. از آنجایی که قیمت این خودرو افت کرده بنابراین جوان‌ترها به راحتی می‌توانند صاحب این سدان لوکس شوند و خب با سرعت غیرمجاز رانندگی کنند.

داج دارت

داج دارت

درصد رانندگان ناقض قوانین سرعت مجاز: ۱۴.۸۶ درصد

دارت پس از مدل سال ۲۰۱۶ روانه موزه شد اما هنوز هم در لیست ما دیده می‌شود. این سدان قدرت چندانی نداشته و با پیشرانه‌های ۱۶۰ تا ۱۸۴ اسب بخاری عرضه شده است. ظاهراً بسیاری از مالکان دارت علاقه زیادی به تخطی از سرعت مجاز داشته‌اند.

رم ۲۵۰۰

رم ۲۵۰۰

درصد رانندگان ناقض قوانین سرعت مجاز: ۱۵.۳۲ درصد

حداقل در مناطقی از آمریکا رانندگانی وجود دارند که با یک پیکاپ می‌توانند رانندگی خطرناکی داشته باشند. ظاهراً مالکان رم ۲۵۰۰ احتمال بیشتری برای عبور از سرعت مجاز دارند. این تنها پیکاپ حاضر در لیست می‌باشد.

 

جیپ رانگلر آنلیمیتد

جیپ رانگلر آنلیمیتد

درصد رانندگان ناقض قوانین سرعت مجاز: ۱۵.۳۵ درصد

دیدن رانگلر آنلیمیتد چهار درب در این لیست کاملاً باعث تعجب می‌شود زیرا رانگلر حداقل در جاده محصولی پرفورمنس نیست. قوی‌ترین پیشرانه فعلی این خودرو از نوع ۶ سیلندر ۲۸۵ اسب بخاری است.

هیوندای جنسیس کوپه

هیوندای جنسیس کوپه

درصد رانندگان ناقض قوانین سرعت مجاز: ۱۵.۷۵ درصد

جنسیس کوپه بین مدل‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۶ شد یک خودروی دیفرانسیل عقب پرفورمنس بود که از پیشرانه‌های ۴ سیلندر توربو یا ۶ سیلندر تنفس طبیعی استفاده می‌کرد. اگر به دنبال یک خودروی سریع اما ارزان هستید جنسیس کوپه می‌تواند انتخاب خوبی باشد و خب همین موضوع می‌تواند توجیه‌کننده حضورش در لیست ما نیز باشد.

فولکس‌واگن گلف GTI

فولکس‌واگن گلف GTI

درصد رانندگان ناقض قوانین سرعت مجاز: ۱۶.۹۲ درصد

گلف GTI یک هاچبک خانوادگی و سریع است. گلف همچنین یکی از معدود خودروهای حاضر در آمریکاست زیرا خودروسازان تأکید زیادی روی کراس اوورها دارند. نسل جدید این خودرو به زودی روانه بازارها خواهد شد و خب نسل جدیدی از رانندگان شانس رانندگی سریع با این هاچبک آلمانی را خواهند داشت.

سایون FR-S

سایون FR-S

درصد رانندگان ناقض قوانین سرعت مجاز: ۱۹.۰۹ درصد

Insurify اشاره ویژه‌ای روی سایون FR-S داشته خودرویی که آخرین بار به عنوان مدل سال ۲۰۱۶ در دسترس بوده است. این خودرو به حد کافی قدیمی است تا چندین بار در بازار دست‌به‌دست شود و با کاهش قیمت نیز در دسترس جوانان قرار گیرد، افرادی که تجربه کمتری در رانندگی داشته و احتمال تخطی آن‌ها از قوانین وجود دارد.

سوبارو WRX

سوبارو WRX

درصد رانندگان ناقض قوانین سرعت مجاز: ۲۰.۱۲ درصد

سوبارو WRX تنها خودروی لیست است که بیش از یک‌پنجم رانندگانش به خاطر سرعت غیرمجاز جریمه می‌شوند. همانند اکثر خودروهای این لیست WRX محبوبیت بالایی بین جوانان دارد. این سدان چهار چرخ محرک در بین ماشین بازها نیز به خوبی شناخته شده و ظاهراً قرار است نسل جدید آن در آینده نزدیک روانه بازار شود.

برچسب ها:

ترین ها
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/6/18
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط