icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین ممنوعیت استفاده از نشان نورانی رولزرویس در اروپا

ممنوعیت استفاده از نشان نورانی رولزرویس در اروپا

comments 0 1399/7/22

اظهار تأسف برای فردی که سرمایه لازم برای خرید یک رولزرویس را دارد کار سختی است اما خبرهای بدی برای افرادی که در قلمروی اتحادیه اروپا زندگی می‌کنند وجود دارد زیرا نشان نورانی رولزرویس که با نام Spirit of Ecstasy شناخته می‌شود دیگر در دسترس نخواهد بود. حتی موضوع بدتر اینکه طبق قانون وضع شده، این نشان نورانی باید از روی کاپوت تمامی محصولات کنونی رولزرویس نیز برداشته شود.

اما جریان این تصمیم عجیب چیست؟ موضوع این است که نشان نورانی رولزرویس با قوانین مربوط به آلودگی نوری اتحادیه اروپا که به تازگی تصویب شده همخوانی ندارد. رولزرویس هم مجبور شده پول این آپشن را به مالکان خودروها بازگردانده و بجای نشان نورانی همان نشان قبلی نقره‌ای را نصب کند. البته باید خاطرنشان ساخت این موضوع فقط مختص محصولات بازار اتحادیه اروپا بوده و مدل‌های دیگر بازارها نیازی به حذف نشان نورانی از روی کاپوت ندارند.

یکی از سخنگوهای رولزرویس گفته است:

ما در فوریه ۲۰۱۹ با فرستادن نامه‌ای به نمایندگی‌های خود اعلام کردیم در حال حذف آپشن نشان نورانی خود از کاتالوگ‌ها هستیم. این آپشن دیگر در دسترس مشتریان نخواهد بود. متأسفانه به خاطر قوانین جدید وضع شده مجبور به حذف نشان نورانی رولزرویس خواهیم بود.

هنوز مشخص نیست که اگر مشتریان از مراجعه به نمایندگی‌های رولزرویس برای حذف نشان نورانی سر باز بزنند چه اتفاقی خواهد افتاد.

جدیدترین محصول این لوکس ساز بریتانیایی، گوست است که از معماری لوکس شرکت سود برده و از سیستم تعلیق جالبی برخوردار است که سواری نرم‌تری را به ارمغان می‌آورد. این خودرو قیمت پایه ۳۳۲,۵۰۰ دلاری دارد.

برچسب ها:

رولزوریس
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/7/22
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط