icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین نخستین تیونینگ گلف نسل هشتم توسط ABT اسپرت لاین

نخستین تیونینگ گلف نسل هشتم توسط ABT اسپرت لاین

comments 0 1399/1/10

هنوز چندی از معرفی فولکس واگن نسل هشتم نمی گذرد که کمپانی مشهور ABT اسپرت لاین بدون اتلاف وقت این خودروی داغ را مورد عنایت خود قرار داده تا شاهد نخستین تیونینگ گلف جدید باشیم. قطعات افترمارکتی این تیونر برای گلف جدید تنها سه ماه پس از آغاز فروش این خودروی محبوب در آلمان قابل سفارش می‌باشد.

گلف نسل هشتم از سیستم تعلیقی برخوردار است که باعث کاهش 25 تا 30 میلی‌متری ارتفاع خودرو بسته به مشخصات و نوع پیشرانه می‌شود. علاوه بر ایجاد ظاهری اسپورت تر، شاهد بهبود هندلینگ در مدل‌های مجهز به کنترل شاسی تطبیقی نیز خواهیم بود.

علیرغم اینکه ارتفاع گلف جدید به زمین نزدیک‌تر شده اما هنوز هم می‌توان رینگ‌های بزرگ‌تری را زیر آن جا داد. ABT برای این هاچبک مشهور رینگ‌های 18 و 19 اینچی ER-C را پیشنهاد می‌کند.

اگر خواهان تمایز هرچه بیشتر هستید می‌توانید رینگ‌های FR-C مشکی‌رنگ را سفارش دهید. این رنگ‌های 20 اینچی با لاستیک‌های 30/235 همراه می‌شوند.

ABT فعلاً به همین‌جا اکتفا کرده اما گفته که روی پروژه‌ای گسترده‌تر برای گلف جدید کار می‌کند. پیش از آغاز فصل تابستان، این تیونر دیگر بخش‌های ارتقایی همچون بهبود پرفورمنس برای پیشرانه‌های بنزینی و دیزلی گلف را نیز ارائه خواهد داد.

اگرچه چیزی درباره ارتقای بصری و کابین فولکس گلف جدید منتشر نشده اما انتظار می‌رود ABT روی این بخش‌ها نیز کار کند.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/1/10
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط