icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین نقش بستن لوگوی جنسیس در آسمان چین

نقش بستن لوگوی جنسیس در آسمان چین

comments 0 1400/1/18

چین بزرگ‌ترین بازار خودروی دنیا بوده و شاید برای بسیاری از افراد غیبت چند ساله جنسیس در این بازار مهم سورپرایز کننده باشد. این موضوع در حال تغییر بوده و برند لوکس هیوندای با مراسمی پر سر و صدا در شانگهای حضور خود در این کشور را به اطلاع همه رسانده است.

 

جنسیس در دوم آوریل حضور رسمی خود در چین با استفاده از بیش از ۳ هزار پهپاد اعلام کرده است. این نمایش هوایی زیبا که با عنوان جنسیسِ جنسیس برگزار شده شامل تصاویر متنوعی از مارپیچ‌های خیره کننده و دستی بزرگ بوده و البته به باله‌ای لوگوی جنسیس نیز اشاره شده است. هدف جنسیس جلب‌توجه خریداران خودروهای لوکس به ویژه در چین بوده و از نظر ما این هدف محقق شده است.

 

مارکوس هِن مدیرعامل جنسیس موتور چین گفته است:

حضور یک برند در چین نشان دهنده شاید مهم‌ترین فصل جدید تاریخ برند ماست. جنسیس روی ایجاد برند در مرحله اول تمرکز خواهد داشت. ما به نمایان کردن موارد برجسته بیشتری از توانایی‌های خود در آینده ادامه خواهیم داد. مطمئنم که به این هدف خواهیم رسید و از همه می‌خواهم تا در این سفر همراه ما باشند.

سدان G80 و شاسی‌بلند GV80 اولین محصولات جنسیس برای بازار چین هستند. این دو خودرو بخشی از برنامه بازاریابی ویژه می‌باشند که جنسیس به‌طور خاص برای بازار چین در نظر گرفته است. این شرکت نه تنها به عنوان یک خودروساز بلکه به عنوان برند سبک زندگی نیز در چین حضور خواهد داشت. به همین خاطر مراسم ویژه جنسیس نشان دهنده پیام بازاریابی جدیدی به خریداران چینی می‌باشد.

مدیرعامل جنسیس موتور چین افزوده است:

ما از نمایش محصولات جهانی خود یعنی G80 و GV80 که به خاطر بالاترین کیفیت و طراحی متمایز شناخته شده‌اند هیجان‌زده هستیم. ما هدف ارتباط نزدیک با مشتریان چینی را دنبال می‌کنیم. این قول و هدف ما برای ارائه تجربه‌ای هدفمند و عاری از استرس است. به همین خاطر از مدل تجاری کاملاً جدیدی استفاده خواهیم کرد که تعهدات ما را نشان خواهد داد.

برچسب ها:

جنسیس
user-img

نویسنده :

گروه خودرویی

comments 0 1400/1/18
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط