icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین نمایشگاه خودروی اصفهان 1401 افتتاح شد

نمایشگاه خودروی اصفهان 1401 افتتاح شد

comments 0 1401/9/3

شانزدهمین نمایشگاه خودروی اصفهان امروز سوم آذر 1401 بصورت رسمی با حضور اصحاب رسانه در سایت جدید نمایشگاهی اصفهان افتتاح شد.

در سالهای اخیر بدلیل مشکلات متعدد خودروسازان توان چندانی برای عرصه محصولات جدید خود نداشته و همین امر موجب عدم برگزاری نمایشگاه های خودرو در شهر های مختلف شده بود.اما حالا و پس از برگزاری نمایشگاه خودروی تهران و مشهد اینبار نوبت به نمایشگاه خودروی اصفهان بود تا پس از وقفه سه ساله میزبان محصولات جدید خودروسازان وطنی باشد.

در این دوره از نمایشگاه خودرو اصفهان که پس از وقفه 3 ساله در سایتی جدید و استاندارد نسبت به محل قبلی دایر شده، خودروسازانی از جمله مدیران خودرو، کرمان موتور، گروه بهمن، آریا دیزل، خودروسازی فردا، دیار خودرو، بهمن دیزل، شایان دیزل، شایان یدک،آریا دیزل، پیلسان، زامیاد و آرین پارس موتور و … با جدیدترین محصولات خود حضور دارند.

شانزدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان با توجه به پتانسیل و ظرفیت‌های گسترده استان اصفهان در قلب ایران، مورد استقبال خودروسازان داخلی و خارجی قرار گرفته است. اکثر خودروسازان داخلی در حوزه خودروهای سواری و تولیدکنندگان خودروهای کار و تجاری در شانزدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان حضور دارند. 

لازم به ذکر است، نخستین روز برگزاری نمایشگاه خودرو اصفهان به بازدید ویژه مدیران، کارشناسان و خبرنگاران حوزه خودرو اختصاص داده شده و در ساعت 16 امروز پنجشنبه 3 آذر ماه، این نمایشگاه به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.

 

user-img

نویسنده :

گروه خودرویی

comments 0 1401/9/3
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط