icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین نهمین قهرمانی یونتوس و خرید بوگاتی سنتودیچی توسط رونالدو

نهمین قهرمانی یونتوس و خرید بوگاتی سنتودیچی توسط رونالدو

comments 0 1399/5/13

کریستیانو رونالدو ،فوتبالیست مشهور پرتغالی به منظور گرامیداشت نهمین قهرمانی پی یا پی تیم ایتالیایی یونتوس یک دستگاه بوگاتی سنتودیچی خود را مهمان کرده است.

این هایپرکار گران‌قیمت هم‌اکنون قرار است در کنار شیرون و دیگر خودروهای شگفت‌انگیز رونالدو قرار گیرد. با سقف تولید ۱۰ دستگاهی، تنها ستاره‌ای همچون رونالدو می‌تواند سنتودیچی را سفارش دهد؛ اما آیا این خودروی تولید محدود می‌تواند حس تنوع‌طلبی رونالدو در خرید خودروهای گوناگون را ارضا کند؟

با قیمت ۵.۵ میلیون دلاری، بوگاتی سنتودیچی (چنتودیچی) خودروی گران‌قیمتی بوده اما خب رونالدو در تهیه این مبلغ مشکلی ندارد زیرا یوونتوس برای قرارداد چهارساله با این سوپر استار دنیای فوتبال بیش از ۱۰۰ میلیون دلار دستمزد را می‌پردازد. این هایپرکار تولید محدود بر پایه شیرون بنا شده، خودرویی که رونالدو قبلاً مالکش بوده اما خب برخی تغییرات کلیدی در آن رخ داده تا خودرویی منحصربه‌فرد باشد.

 

در آغاز باید گفت سنتودیچی طراحی ظاهری کاملاً متفاوتی داشته و ما را به یاد بوگاتی EB110 دهه ۹۰ میلادی می‌اندازد. نیروبخش این خودرو هم نسخه بازنگری شده از پیشرانه ۱۶ سیلندر شیرون است. قدرت این پیشرانه از ۱۵۰۰ اسب بخار در شیرون به ۱۶۰۰ اسب بخار در سنتودیچی افزایش یافته است. این خودرو همچنین از چهار خروجی اگزوز، دیفیوزر عقب بزرگ‌تر و داون فورس و پایداری بالاتر در سرعت‌های بالا سود می‌برد.

 

تولید چنین هایپرکارهای گران‌قیمتی زمان می‌برد و رونالدو هم باید مثل بقیه منتظر بماند. تحویل سنتودیچی تا سال ۲۰۲۱ آغاز نخواهد شد اما مطمئنیم رونالدو تا زمان نشستن پشت فرمان این خودرو با دیگر خودروهای فوق‌العاده‌اش مشغول خواهد بود. او مجبور است تا تولید سنتودیچی پشت فرمان شیرون بنشیند اما خب همه‌ی ما مشکلاتی داریم، این‌طور نیست؟!

برچسب ها:

رونالدو
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/5/13
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط