icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین نگاهی به جک S5 نیو فیس (JAC S5 II) – محصول آتی کرمان موتور

نگاهی به جک S5 نیو فیس (JAC S5 II) – محصول آتی کرمان موتور

comments 0 1396/8/7

چندی پیش منتشر شدن تصاویر مربوط به جک S5 نیو فیس در محوطه کرمان موتور پیش بینی  جایگزین شدن این خودرو را به جای نسل گذشته را نوید داد.اما حالا تصاویر جک اس 5 جدید با پلاک گذر موقت به منظور تست های فنی در خیابان های تهران این احتمال را می دهد که باید در آینده ای نه چندان دور منتظر حضور جک اس 5 نیو فیس باشیم.

جک S5 نیو فیس در حقیقت تلاش کمپانی JAC به منظور احیا این خودرو خوش فروش بوده که به چند سالی هست که در سبد محصولات این خودرو ساز قرار گرفته و در بازار چین عرضه شده است.

کرمان موتور که با عرضه جک اس 5 نسل گذشته توانست جایگاهی مناسبی در بازار ایران بدست آورد ،قصد دارد که این خودروی تغییر ظاهر داده را به منظور احیا این برند در خط تولید خود قرار دهد تا رقبای تازه نفس خودر نظیر تگیو 5 نیو فیس عقب نماند.

تغییرات ظاهری

تغییرات ظاهری
تغییرات ظاهری

جک S5 نیو فیس عملا تغییری را نسبت به نسل گذشته خود تجربه نکرده است و شاید در نگاه اول تداعی کننده مدل قبلی باشد اما با اندک دقت در نمای جلو خودرو به تغییرات حاصل شده پی خواهیم برد. از مهمترین این موارد می توان به تغییر جلو پنجره خودرو و ورودی هوای بزرگ روی سپر اشاره کرد که نسبت به نسل پیش کمی مدرن تر به نظر می رسد.همچنین سپر خودرو و چراغ مه شکن جلو هم بطور کلی تغییر شکل داده و ظاهری بروزتر به خود گرفته است.از دیگر تغییرات صرت گرفته می توان به سقف شیشه ای این خودرو اشاره کرد.مواد ذکر شده همه تغییرات صورت گرفته بر روی جک اس 5 فیس لیفت می باشد چرا که با چرخش دور خودرو و همچنین با ورود به کابین تغییری مشاهده نمی گردد.

 

تغییرات فنی

تغییرات فنی

در خصوص پیشرانه و جعبه دنده جک S5 جدید هم تغییری حاصل نشده و این خودرو با همان پیشرانه 2.0 لیتری توربو و جعبه دنده اتوماتیک 6 سرعته فعلی عرضه خواهد شد.

قیمت و زمان عرضه جک S5 جدید

قیمت و زمان عرضه جک S5 جدید

در خصوص زمان عرضه جک S5 اطلاعاتی در دست نیست ولی با توجه به سکوت خبری کرمان موتور ،عرضه این خودرو در سال جاری بعید به نظر می رسد اما به احتمال فراوان در سال آینده شاهد نسل جدید S5 با قیمتی در حدود 100 میلیون خواهیم بود.

user-img

نویسنده :

هومن زمانی

comments 0 1396/8/7
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط