icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین هنر دست منصوری با بوگاتی شیرون سنتوریا

هنر دست منصوری با بوگاتی شیرون سنتوریا

comments 0 1400/8/18

منصوری در سال ۲۰۱۹ از بوگاتی شیرون ارتقا یافته خود که سنتوریا نام داشت رونمایی کرد. اگرچه مشخص نبود این تیونر چه تعداد شیرون را ارتقا داده اما اخیراً شاهد انتشار سه پیکربندی از شیرون سنتوریا در رسانه‌های اجتماعی هستیم.

اولین نمونه که شاید چشمگیرترین آن‌ها نیز باشد از بدنه دو رنگ شامل بخش‌های قرمز با عناصر مشکی و قطعات فیبر کربنی فورج کاری شده استفاده کرده است. ترکیب رنگ مشکی و قرمز کاملاً روی این شیرون جواب داده اما خب اصلاحات رخ داده در این هایپرکار داستان دیگری دارند.

منصوری تغییرات گسترده‌ای در بدنه این هایپرکار فرانسوی اعمال کرده است. از جمله این موارد می‌توان به نمای جلوی جدید با سپر و کاپوت دارای ورودی‌های هوا و رکاب‌های جانبی متمایز اشاره کرد.

این تغییرات به بخش عقب نیز راه یافته و ورودی هوای روی سقف، بال عقب متفاوت و دیفیوزر و سپر جدید را شامل می‌شوند. به این لیست می‌توان رینگ‌های افترمارکتی جدید را نیز اضافه کرد. منصوری می‌گوید مشتریان در انتخاب آپشن های متنوع برای کابین شیرون آزاد بوده و می‌توانند از متریال جدید برای صندلی‌ها، پانل درب‌ها، داشبورد و تونل گیربکس استفاده کنند.

سنتوریا همچنین در دو پیکربندی دیگر نیز دیده شده که یکی از آن‌ها دارای ترکیب رنگ طلایی/قهوه‌ای روشن و دیگری دارای رنگ سفید می‌باشد. در نظر داشته باشید که این تصاویر در واقع رندرهایی از شیرون سنتوریا بوده و محصول واقعی نیستند.

برچسب ها:

تیونینگمنصوری
user-img

نویسنده :

گروه خودرویی

comments 0 1400/8/18
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط