icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین وانت پیکاپ پورشه ترایکان ،الکتریکی خیالی اما هیجان انگیز

وانت پیکاپ پورشه ترایکان ،الکتریکی خیالی اما هیجان انگیز

comments 0 1399/1/6

شاید مرسدس بنز در تولید و عرضه پیکاپ به در بسته خورده است اما این واقعیت مانعی در برابر تجسم طراحان نمی گردد تا در دنیا مجازی محصولاتی هیجان انگیز را خلق نمایند. خودرویی که مشاهده می‌کنید ترایکان نام داشته و یکی از خودروهای عجیب دنیای مجازی محسوب می‌شود.

حتماً مستحضر هستید که مرسدس بنز X کلاس بر پایه نیسان ناوارا بنا شده اما از ویژگی‌های لوکس زیادی بهره می‌برد؛ اما طراح پورشه ترایکان راه متفاوتی را در پیش گرفته و خودرویی را طراحی کرده که شبیه یک محصول اسپورت کامل می‌باشد و بصورت اتفاقی به شکل یک پیکاپ درآمده است!

نمای جلوی این خودروی خیالی دارای چراغ‌های LED و نواری نورانی است که آن‌ها را به یکدیگر متصل می‌کند. همچنین دو مه شکن در سپر جلو وجود داشته و تکمیل کننده این بخش هم جلوپنجره و ورودی‌های هوای مشکی هستند. فلسفه‌ی همه جارو بودن در این کانسپت کاملا خودش را نشان می دهد زیرا وقتی از بغل به خودرو نگاه کنید شاهد لاستیک‌های آفرود، قوس‌های چرخ پف کرده، پله های جانبی و ارتفاع بیشتر از سطح زمین خواهید بود.

در نمای عقب هم چراغ‌های نازک و محفظه بار نسبتا کوچک دیده می شوند. به این موارد باید دو خروجی اگزوز را نیز اضافه کنیم.

هم‌اکنون اگرچه ایده تولید پیکاپ پورشه کاملا دور از تصور به نظر می‌رسد اما ترایکان می تواند با قوای محرکه مشابه تایکان تولید شده و در کلاس جدید پیکاپ های الکتریکی طوفان به پا کند. البته همانند آنچه درباره کاین مشاهده کردیم هرگز نگویید هرگز!

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/1/6
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط