icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین وقتی تسلا مدل X لباس جنگ بر تن می کند

وقتی تسلا مدل X لباس جنگ بر تن می کند

comments 0 1400/9/4

به دنیای ترکیبات سمی و عجیب خوش آمدید! تسلا چه وجه اشتراکی با قهوه و سلاح‌های پرقدرت اتوماتیک دارد؟ هیچ‌کسی به فکر تولید چنین خودرویی نمی‌افتد اما کمپانی بلک ریفل کافی یک تسلا مدل X با چنین مشخصاتی تولید کرده است.

اولین سؤالی که احتمالاً دارید این است که چرا باید اصلاً چنین کاری انجام داد؟ شاید مقاله چند ماه پیش درباره تست شیشه ضدگلوله تسلا مدل X را به خاطر بیاورید. این خودرو در واقع همان مدل تست شده بوده و پس از تست‌ها بازسازی شده تا هیچ فردی فکر شلیک به آن را در ذهن خود نپروراند! همچنین وجود کافه بار باعث می‌شود مدل X خودرویی کاربردی در گردهمایی‌ها باشد و درعین‌حال جلب‌توجه کند.

وقتی بخش پشتی این خودرو را باز کنید شاهد تمامی موارد موردنیاز برای تحقق آرزوهای خود همچون اسپرسو یا قهوه با شکر خواهید بود. نوشیدنی داغ دوست ندارید؟ مشکلی نیست چراکه بخش جلوی این مدل X مسلح بازنگری شده و آماده ارائه‌ی قهوه‌ی یخی است. البته آنچه باعث تمایز واقعی این خودروی الکتریکی شده دو سلاح ۵.۵۶ است که با فشار یک دکمه از جایگاه خود بیرون می‌آیند. هر سلاح در حالت فول می‌تواند ۴ هزار بار در دقیقه شلیک کند. در مقام مقایسه باید گفت قدرت شلیک این سلاح‌ها تقریباً دو برابر قدرت شریک جت هجومی تاندربولت A-10 می‌باشد.

نمی‌دانیم که آیا استفاده از این تجهیزات قانونی است یا خیر اما واضح است که خریداران به این راحتی‌ها روانه بازار نمی‌شوند تا یک تسلا مدل X مجهز به کافه بار و دو سلاح را خریداری کنند! انتظار نمی‌رود که چنین محصولی را در خیابان‌ها ببینیم.

برچسب ها:

تسلا
user-img

نویسنده :

گروه خودرویی

comments 0 1400/9/4
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط