icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین وقتی پول لازمی چطور سریع ماشینتو بفروشی؟

وقتی پول لازمی چطور سریع ماشینتو بفروشی؟

comments 0 1399/11/25

بسیاری از ما ممکن است که در زندگی با شرایط اضطراری روبرو شویم که به شدت پول لازم باشیم. آنقدر که مجبور شویم بسیاری از لوازم خود را به فروش برسانیم تا پول  مورد نظر جور شود. شاید گاهی اولین و آخرین گزینه ما، فروش ماشین باشد! در این موارد، همواره به دنبال موقعیتی هستیم که بتوانیم بیشترین مبلغ را از فروش ماشینمان  به دست آوریم. اما عجله گاهی ممکن است باعث شود آن طور که باید، و به مبلغی با ارزش واقعی ماشین خود، دست پیدا نکنیم. راه‌های زیادی برای پرهیز از ضررهای این چنینی وجود دارد. اما یکی از بهترین کارها، که از قدیم هم به آن سفارش شده است، سپردن کار به کاردان است. با وجود سایت‌های کارشناسی و فروش خودرو، در کمترین زمان و با بهترین قیمت می‌توانیم ماشین خود را به پول تبدیل کنیم.

فروش فوری خودرو با کمک سایت کارنامه

ممکن است بسیاری از ما هیچ اطلاعی از وجود سرویس فروش فوری ماشین نداشته باشیم. چون سایت‌های ارائه دهنده این سرویس‌ها، مراکزی نوپا هستند که هنوز افراد اطلاعی از روند کار آن‌ها ندارند. ما اینجاییم که در مورد روش کارشان توضیح دهیم. برای فروش فوری ماشین خود ابتدا باید وارد سایت مورد نظر، که در اینجا ما در مورد سایت کارنامه به آدرسhttps://karnameh.com صحبت می‌کنیم، شده و برای کارشناسان فروش فوری پیغام بگذاریم. کارشناسان این مرکز، خیلی سریع با ما تماس گرفته و برای کارشناسی خودرو قرار می‌گذارند. اولین نکته مثبت این است که محل قرار همان جایی است که ما تعیین می‌کنیم. یعنی لازم نیست خودرو را حتی از در پارکینگ خانه خارج کنیم. کارشناس، با در دست داشتن ابزار کاملا حرفه‌ای، اول تمامی بخش‌های بدنه ماشین را بررسی کرده و از سلامت آن مطمئن می‌شود. بعد از بررسی ماشین و تهیه فرم کارشناسی، یک قیمت متعادل بر اساس قیمت‌های موجود در بازار برای ماشین شما تعیین می‌شود و سپس کارشناسان، با تهیه عکس از زوایای گوناگون، ماشین شما را در سامانه‌های مختلف خرید و فروش خودرو آگهی می‌دهند. وظیفه جواب دادن به تمامی تماس‌ها هم بر عهده‌ آن‌هاست و شما مجبور نیستید در حالی که دغدغه فراهم کردن پول دارید، به تماس‌های افرادی که گاهی اصلا قصد خرید هم ندارند، پاسخ دهید. بعد از پیدا کردن مشتری مورد نظر، کارشناسان فروش فوری کارنامه با شما تماس گرفته و خریدار را برای دیدن ماشین دعوت می‌کنند. در صورت توافق یک قولنامه در همان محل نوشته شده و به سرعت قراری برای عقد قرارداد گذاشته خواهد شد. جالب است بدانید کارنامه هیچ پولی برای ارائه این خدمات دریافت نمی‌کند.

فروش ماشین یک پروسه زمان‌بر و گاه کلافه کننده است. این موضوع وقتی که برای این کار عجله هم داشته باشی، بغرنج‌تر می‌شود. فروش ماشین وقتی پول لازمی با کارنامه یکی از بهترین انتخاب‌هاست. چون کارشناسان این سایت تمامی مراحل فروش خودرو را خودشان انجام می‌دهند و شما فقط در زمان عقد قرارداد باید حاضر باشید.

تمام این روند کمتر از یک هفته طول خواهد کشید. یعنی در مدت زمان بسیار کوتاه، بدون دردسر، توانسته‌اید به پولی که لازم دارید برسید. این یک سرویس کاملا کارآمد برای کسانی است که به هر دلیلی پول لازمند و می‌خواهند خودروی خود را به سرعت و به بالاترین قیمت بفروشند.

برچسب ها:

رپرتاژ
user-img

نویسنده :

رپرتاژ

comments 0 1399/11/25
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط