icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین ویدئوی رسمی آفرود فورد برانکو را ببینید

ویدئوی رسمی آفرود فورد برانکو را ببینید

comments 0 1399/5/23

پس از مدت زمان کوتاهی از معرفی فورد برانکو جدید شاهد این هستیم که کمپانی سازنده این خودرو ویدئوی رسمی آفرود آن را  در مسیر های که دیگر خودروها قابلیت رفتن به آنجا را ندارند را منتشر کرده است.

هفتهٔ گذشته ویدئویی از تلاش برانکو برای فتح مسیر روبیکان در کالیفرنیا منتشر شد که در آن خودرو چندان جالب عمل نکرد که البته علت اصلی این موضوع رانندهٔ ناشی آن بود. حال خود فورد یک ویدئوی رسمی از آزمایش آفرود پروتوتایپ‌های برانکو در شهر مواب ایالت یوتا منتشر کرده است. این کلیپ هشت‌دقیقه‌ای به‌خوبی توانایی‌های آفرود فوق‌العادهٔ برانکو را نشان می‌دهد.

در حدود دقیقهٔ شش این ویدئو یک برانکوی چهاردر دیده می‌شود که به نظر می‌رسد به پکیج Sasquatc مجهز است. برای یادآوری، این پکیج قفل دیفرانسیل‌های جلو و عقب، ارتفاع بیشتر تعلیق با کمک‌فنرهای ارتقاءیافته و لاستیک‌های ۳۵ اینچی آفرود را به همراه دارد. کاملاً مشخص است که فورد با انتشار این ویدئو به دنبال ترساندن رقبا و خصوصاً جیپ رانگلر است و می‌خواهد پیش از آغاز تولید برانکو، اعتبار و تصویر این نام نمادین را در ذهن مردم بهبود بخشد. نظر شما دراین‌باره چیست؟ آیا فورد با این اقدامات می‌تواند خریداران رانگلر را به سمت برانکو جذب کند؟ شاید بعد از دیدن ویدئوی زیر بهتر بتوانید به این سؤال پاسخ دهید.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/5/23
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط