icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین پاگانی هویرا BC رودستر در پبل پیچ رونمایی خواهد شد

پاگانی هویرا BC رودستر در پبل پیچ رونمایی خواهد شد

comments 0 1398/5/7

یکی از مهمترین رویداد های خودرویی سال، همایش خودرویی پبل پیچ است که در سیزدهم آگوست آغاز بکار خواهد کرد و در روز هجدهم  با برگزاری مراسم Pebble Beach Concours d’Elegance به نهایت هیجان خود خواهد رسید.ظاهرا خاص ترین اتفاق این رویداد را قرار است پاگانی رقم بزند چرا که تیزر منشتر شده توسط این برند ایتالیایی نشان می دهد سوپر اسپرت مرموزی در راه است.

اگرچه پاگانی فعلاً خبری دراین‌باره منتشر نکرده اما تیزری مرموز روی شبکه‌های اجتماعی فرستاده است. در این تیزر خودرویی زیر کاور را می‌بینیم که با هشتگ های هوایرا و رودستر BC معرفی شده است. پس احتمالاً با هوایرا BC رودستر طرف هستیم.

اطلاعات زیادی در مورد این هایپر کار هیجان انگیز در دست نیست اما هویرا BC کوپه که در سال 2016 برای نخستین بار رونمایی شده بود از پیشرانه 12 سیلندر 6 لیتری تویین توربو با قدرت 789 اسب بخار و گشتاور 1098 نیوتن متر بهره می برد.  این پیشرانه به گیربکس 7 سرعته ایکس تراک متصل بوده و نیروی خود را به چرخ های عقب منتقل می‌کند

جدای از پیشرانه‌ی ارتقا یافته، هوایرا BC 132 کیلوگرم سبک‌تر از نسخه استاندارد خود می‌باشد. این خودرو از رینگ‌های سبک‌وزن، سیستم اگزوز تیتانیومی و ترمزهای برمبوی سبک‌تر برخوردار است. پاگانی همچنین از متریال کامپوزیتی جدیدی استفاده کرده که 50 درصد سبک‌تر و 20 درصدی قوی‌تر از فیبر کربن می‌باشند.

همچنین باید اضافه کرد در بدنه این خودرو از فیبر کربن بسیاری استفاده شده است . همچنین جهت سهولت عبور هوا نیز از کیت جدید آیرودینامک شامل قطعاتی نظیر  شامل اسپلیتر جلوی بزرگ‌تر، رکاب‌های جانبی اصلاح شده و ورودی‌های هوای  استفاده شده است.  این خودرو همچنین از بال و دیفیوزر عقب بزرگی برخوردار است.

با تمامی تفاسیر فوق می توان مطمئن بود که هویرا BC رودستر همان نسخه بدون سقف کوپه این مدل است.  هنوز خبری درباره‌ی قیمت یا میزان تولید این خودرو منتشر نشده اما نسخه‌ی کوپه تنها به تعداد 20 دستگاه و با قیمت 2.3 میلیون یورویی تولید شده است.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/5/7
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط