icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین پیکاپ KMC T8 از خط تولید کرمان موتور بیرون آمد

پیکاپ KMC T8 از خط تولید کرمان موتور بیرون آمد

comments 0 1399/10/22

با توجه به تصاویری که اخیر به دستمان رسیده مشخص است که کرمان موتور موفق به راه ندازی کامل خط تولید پیکاپ KMC T8 شده و نخستین محصولات این خط تولید با تنوع رنگ مختلف به زودی راهی بازار خواهد شد.

کرمان موتور بعنوان بزرگترین تولید کننده خودرو در بخش خصوص از مدتها پیش سعی بر تنوع بخشیدن به سبد محصولات خود بوده است. این شرکت در آخرین تلاش بر روی عرضه نخستین پیکاپ تولیدی خود از مدتها پیش در تکاپو بوده و حالا تصاویر منتشر شده نشان می دهده که حاصل تلاش مسئولان کرمان موتور در این شرایط تحریمی نتیجه داده و خط تولید این پیکاپ خوش ظاهر راه اندازی شده است.

نکته قابل تامل در خصوص این تصاویر تعبیه لوگوی KMC کرمان موتور به جای لوگوی جک موتورز چین است. این نشان می دهد که کرمان موتور لیسانس تولید این خودرو با لوگوی انحصاری خود را از شریک چینی اخذ کرده است تا به نوعی تحریم های موجود نتواند خللی در تولید این پیکاپ ایجاد نماید.

T8 بازار ایران، قرار است تا با موتور 2 لیتری توربوشارژ و با گیربکس 6 سرعته دستی تولید شود. بطوریکه این موتور توانایی تولید 188 اسب بخار قدرت و 290 نیوتن‌متر گشتاور را دارد. همچنین نوع سیستم فرمان این خودرو بصورت هیدرولیک خواهد بود. ظرفیت مخزن سوخت T8 نیز 76 لیتر اعلام شده که به نوعی برای یک پیکاپ و با این ابعاد، مناسب بنظر می‌رسد.

 

برای آشنایی با پیکاپ KMC T8 بهتر است مقاله زیر را بخوانید

 

پیکاپ جک T8 در تهران شکار شد،جدیدترین محصول کرمان موتور رقیب سرسخت آمیکو.

برچسب ها:

پیکاپ KMC T8
user-img

نویسنده :

گروه خبری

comments 0 1399/10/22
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط