icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین کارشناسی خودرو به کرج رسید!

کارشناسی خودرو به کرج رسید!

comments 0 1400/2/29

بالا رفتن نرخ ارز و شرایط مربوط به تحریم، در کنار قوانین سخت‌گیرانه واردات خودرو، در سال ۹۹ باعث افزایش بی‌رویه قیمت خودرو در بازار ایران شد. همین موضوع باعث شد که خرید خودروی صفر، چه تولیدات داخلی و چه محصولات وارداتی، برای اکثر مردم جامعه کاری سخت باشد. بازار خرید و فروش خودروی کارکرده که همواره بازاری پر رونق بود، حالا و با وجود شرایط جدید، با تقاضای بیشتری از سمت مردم روبرو شده است.

 در غیر این صورت، خریدار، هم پولش را از دست داده و هم شانس خرید یک خودروی خوب! سرویس کارشناسی خودرو کارنامه، راه حل بسیار خوبی برای خرید خودروهای دست دوم است. این سرویس که پیش از این تنها در شهر تهران فعالیت می‌کرد حالا در شهرهای دیگر نیز قابل دسترسی است. سرویس کارشناسی خودرو کارنامه حالا به کرج رسیده است. ساکنان این شهر به آسانی می‌توانند برای خرید خودروی کارکرده از این سرویس استفاده کنند. چگونه؟ با ما همراه باشید.

کارشناسی خودرو چه سرویسی است؟

برای خرید یک خودروی کارکرده، باید ابتدا از سلامت آن اطمینان حاصل کرد. کارشناسان خودرو کارنامه، با بررسی تمامی بخش‌های فنی، مشکلات احتمالی خودرو را پیدا کرده، و آن را به خریدار و فروشنده گوشزد خواهند کرد. در عین حال، با کمک گرفتن از تخصص و تجربه خود در کنار استفاده از لوازم دقیق و مدرن، تمامی بخش‌های بدنه را به لحاظ امکان رنگ‌شدگی و یا تصادف، بررسی کرده و گزارش آن را در فرم کارشناسی ثبت خواهند کرد. از دیگر مزایای استفاده ازکارشناسی خودرو با کارنامه این است که متخصصان این سایت، با بررسی مدارک خودرو، مسائل حقوقی آن را نیز کنترل کرده و در صورت وجود هرگونه مشکلی، آن را ذکر خواهند کرد. در این صورت، بعد از خرید خودرو، هم خریدار و هم فروشنده، خیالشان از بابت همه مراحل راحت بوده و البته امکان اعتراض نیز وجود ندارد. به این ترتیب علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه، خریدی بدون دردسر نیز انجام خواهد شد.

 

آشنایی با خدمات سرویس کارشناسی خودرو در کرج

اگر ساکن شهر کرج هستید و قصد خرید خودروی کارکرده دارید و در ضمن، سررشته‌ای هم از خودرو و مسائل فنی و مکانیکی ندارید، عاقلانه‌ترین کار کمک گرفتن از متخصصان این حوزه است. به این منظورمی‌توانید با مراجعه به سایت کارنامه، فرم درخواست کارشناسی ماشین درکرج را پر کرده، و منتظر بمانید تا در کوتاهترین زمان ممکن، کارشناسان سایت با شما تماس بگیرند. کارشناسان خودرو در کارنامه، در زمان و مکانی که شما مد نظر دارید حاضر شده و تمامی موارد لازم در مورد خودرو را به شما گوشزد خواهند کرد.

تفاوت سرویس کارشناسی کارنامه با دیگر مراکز کارشناسی

 کارشناسان خودرو کارنامه، بیش از ۴۳۵ مورد را در خودرو بررسی می‌کنند این در حالی است که سایر کارشناسان خودرو، تعدادی کمتر از ۳۰۰ مورد را کنترل می‌کنند. سرویس کارشناسی خودرو کارنامه، تنها مختص به تهران و شهرهای بزرگ نیست. علاوه بر کرج، تعداد زیادی از شهرهای ایران، امکان استفاده از این سرویس را دارند. از طرف دیگر تیم کارنامه، فرم ضمانت‌نامه‌ای را نیز همراه با گزارش کامل، در هنگامخرید خودروی کارشناسی شده، به خریدار تحویل می‎دهد. در این صورت اگر خریدار متوجه خطایی در کارشناسی خودرو شود، کارنامه خسارت او را جبران خواهد کرد. همچنین کارشناسان کارنامه، گزارش دقیق و مصوری را ارائه می‌دهند که با توجه به عکس‌ها، خریدار به راحتی می‌تواند تمامی قسمت‌های بدنه و آسیب‌های احتمالی را ببیند. به این ترتیب حتی اگر خریدار امکان حضور در محل خرید خودرو را نداشته باشد، با بررسی گزارش کارشناسی و دیدن تصاویر، به راحتی با تمامی زوایای خودرو آشنا خواهد شد. کارشناسان خودروی کارنامه، دوره‌های تخصصی و پیشرفته در زمینه کارشناسی خودرو را طی کرده و با تبحر کامل این کار را انجام می‌دهند. این افراد با بررسی دقیق قیمت خودرو در بازار و با رصد تمامی آگهی‌ها در سایت دیوار، قیمتی منطقی برای خودرو تعیین خواهند کرد.

user-img

نویسنده :

رپرتاژ

comments 0 1400/2/29
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط