icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین کراس اوور Xpeng در نروژ،پای چینی ها به اروپا باز شد

کراس اوور Xpeng در نروژ،پای چینی ها به اروپا باز شد

comments 0 1399/9/29

کراس اوور کمپانی چینی Xpeng   با نام G3 در بازار نروژ رسما عرضه شد تا پای چینی ها به بازار مهمی نظیر نروژ باز شود.

شرکت چینی Xpeng با تحویل ۱۰۰ دستگاه اول از کراس اوور G3 خود به مشتریان نروژی حضورش در قاره اروپا را کلید زده است. G3 قیمت پایه ۳۵۸ هزار کرونی دارد که معادل حدود ۴۱ هزار دلار می‌باشد.

 

این شرکت مستقر در گوانگژو به دنبال ورود به سایر بازارهای اروپایی نیز بوده و ۱۲ ماه آینده را صرف بررسی روش‌های حضور در این بازار خواهد کرد.

 

یکی از مدیران ارشد این شرکت گفته است:

اگر بخواهید در درازمدت یک سازنده موفق محصولات الکتریکی باشید باید برندی جهانی را ارائه کنید. ما در حال شروع تلاش‌های خود برای حضور در بازارهای مطرح بوده و تست‌های محدودی را در برخی بازارها انجام می‌دهیم.

Xpeng نروژ را به خاطر سیاست‌های حمایتی گسترده این کشور از خودروهای الکتریکی، زیرساخت‌های شارژ پیشرفته و آگاهی بالای خریداران از این خودروها انتخاب کرده است. همچنین با اینکه نروژ بازار کوچکی محسوب می‌شود اما حدود ۸۰ درصد خودروهای فروخته شده طی ۳ ماهه سوم سال ۲۰۲۰ در این کشور از نوع الکتریکی شده بوده‌اند.

یکی از تصمیماتی که Xpeng باید در نظر بگیرد همکاری با شرکای محلی (توزیع‌کنندگان محلی) یا ارائه هویتی خاص برای محصولات خود است. مدیر این شرکت می‌گوید: “ما هنوز در ابتدای استراتژی اروپایی خود هستیم.”

 

Xpeng G3 اولین بار در نمایشگاه CES 2018 رونمایی شد و نه تنها به خاطر استایل متمایز خود بلکه به خاطر صفحه‌نمایش بسیار بزرگ در مرکز داشبورد موردتوجه قرار گرفت. این خودرو از باتری‌های ۵۰.۵ تا ۶۶.۵ کیلووات ساعتی سود می‌برد و بردی ۴۰۱ تا ۵۲۰ کیلومتری دارد.

برچسب ها:

کراس اوور
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/9/29
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط