icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین کیت بدنه عجیب روس ها برای لکسوس RX و LX

کیت بدنه عجیب روس ها برای لکسوس RX و LX

comments 0 1399/3/13

تیونینگ خودروها با کیت های هیجان انگیز یکی از سرگرمی های این روز مالکان خودرو هاست.حال اگر بدنبال یک کیت جذاب برای شاسی بلند های لکسوس RX و LX می باشید این مقاله را مطالعه فرمایید.

ما پس از اندکی گشت‌وگذار در eBay به این کیت‌های بدنه رسیده‌ایم که هر دو در روسیه و توسط تیونری محلی با نام SCL گلوبال کانسپت عرضه می‌شوند. کیت RX با نام ژئومون شناخته می‌شود و کیت مختص NX نیز کوتارو نام دارد.

هر دو کیت بدنه شامل جلوپنجره‌هایی هستند که ما را به یاد دندان‌های یک شکارچی مخوف در جنگل‌ها می‌اندازد. البته سلیقه‌ها فرق می‌کنند اما فکر می‌کنیم جلوپنجره دوکی‌شکل و بزرگ لکسس در برابر این قطعه افترمارکتی کوچک و ساده به نظر می‌رسد.

تنها جلوپنجره نیست که سوال برانگیز ظاهر شده است. این کیت‌های بدنه شامل اسپلیترهای جلوی گیرا و قوس‌های چرخ پهن‌تر نسبت به قبل هستند. اسپویلر بزرگ روی سقف، اسپویلر لبه‌ای اضافی و دیفیوزر بزرگ نیز دیگر بخش‌های این کیت‌ها را تشکیل می‌دهند.

SCL گلوبال کانسپت می‌گوید تمامی این کیت‌ها دارای استانداردهای لازم بوده و نصب دقیق آن‌ها تضمین شده است. البته این کیت‌ها قیمت ارزانی ندارند به‌گونه‌ای که برای خرید کیت ژئومون برای لکسس RX باید 9800 دلار عرضه کنید و البته 2150 دلار نیز هزینه حمل از روسیه را بپردازید. قیمت کیت کوتارو برابر با 6825 دلار بوده و هزینه حمل آن نیز 1950 دلار است.

برچسب ها:

تیونینگلکسوس
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/3/13
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط