icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین گروه صنعتی اتحاد موتور با نشان تجاری IREMCO تولید کننده قطعات اصلی خودرو

گروه صنعتی اتحاد موتور با نشان تجاری IREMCO تولید کننده قطعات اصلی خودرو

comments 0 1402/12/21

اتحاد موتور IREMCO یکی از برندهای بسیار مهمی است که در بازار تولید قطعات خودرو به خوبی شناخته شده است و تولید قطعات خودرو را بر عهده دارد. گروه صنعتی اتحاد موتور که با نام تجاری آی آر امکو در بازار قطعات خودرو شناخته می شود قطعاتی با کیفیت تولید می کند و می تواند پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد. در تمامی سال هایی که گروه صنعتی اتحاد موتور در زمینه تولید قطعات فعالیت داشته است به نیازهای مشتریانش توجه زیادی داشته است و باید گفت که این فیدبک ها به عنوان سرمایه اصلی این برند به شمار می روند.

زیرا گروه صنعتی اتحاد موتور این فیدبک ها را جمع آوری می کند و سپس آنها را در تولید قطعات به روز به کار می برد. با توجه به این مسئله که قطعات آی آر امکو شدیدا مورد توجه بازار ایرانی قرار دارند، برخی از سودجویان اقدام به تولید این قطعات کرده اند که هیچ یک مورد تایید نیستند. به همین دلیل این برند همواره هشدار می دهد: مراقب بسته بندی های مشابه باشید...

چرا این برند به عنوان گروه صنعتی اتحاد موتور تولید کننده قطعات اصلی خودرو شناخته می شود؟

اتحاد موتور با نشان تجاری IREMCO انتخاب اول خودرو سازان در ایران بهمراه لگوی خودرو سازان است. به همین دلیل، ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که چرا این برند توانسته است به جایگاه بسیار بالایی در صنعت خودروسازی دست پیدا کند. بهتر است بدانید دلایل متعددی وجود دارند که این برند را به این جایگاه رسانده اند. برند IREMCO از معدود برندهایی است که در تمامی این سال ها به کیفیت قطعات خود توجه زیادی داشته است و در تمامی اهداف خود به خودکفایی صنعت خودروسازی و تولید قطعات در ایران اشاره کرده است. در ادامه به این مسئله می پردازیم چرا قطعات این برند از جمله تسمه های خودرویی اتحاد موتور مورد توجه بازار ایرانی قرار دارند.

 

آزمایشگاه های مجهز

یکی از مهمترین مواردی که باعث شده است اتحاد موتور IREMCO به یک محصول ویژه تبدیل شود وجود آزمایشگاه های مجهز در کارخانه های این برند است. در واقع، مهندسان و پژوهشگرانی که در این مرکز مشغول به فعالیت هستند به آزمایشگاه های بسیار ویژه ای دسترسی دارند و در نتیجه همین امر باعث می شود که تولید قطعات به یک دانش بومی تبدیل شود. از طرف دیگر، مهندسان می توانند خلاقیت خود را در تولید قطعات به کار ببرند که همین امر مسئله دیگری است که باعث تولید قطعات با کیفیت توسط این برند می شود.

 

استفاده از مواد اولیه با کیفیت

یکی دیگر از مواردی که باعث شده است نام اتحاد موتور IREMCO در صدر بدرخشد استفاده از مواد اولیه با کیفیت است. همانطور که می دانید فضای داخلی موتور خودرو تحت تاثیر گرمای زیادی قرار دارد و فرسایش در داخل خودرو بسیار زیاد است. بنابراین، اگر در تولید قطعات داخلی خودرو از مواد اولیه با کیفیت استفاده نشود، ممکن است این قطعات به زودی از بین بروند و در نتیجه همین امر مشکلات و معضلات زیادی را به وجود خواهد آورد.

 

توجه به استانداردهای روز دنیا

توجه به استانداردهای روز دنیا

از جمله مواردیک ه باعث شده است اتحاد موتور IREMCO به برندی تبدیل شود که مورد اعتماد خودروسازان و مصرف کنندگان است توجه به کاربرد استانداردهای بین المللی در تولید این قطعات است. بهتر است بدانید صنعت خودروسازی یکی از صنایع بسیار مهم در سراسر کشور است که حتی می تواند بر بسیاری از استراتژی های سیاسی اثر بگذارد. به همین دلیل، سرمایه گذاری های زیادی بر روی این صنعت انجام می شود و همین امر منجر به تشدید استانداردها می شود. این برند به تمامی این استانداردها پایبند است و آنها را در تولید قطعات به کار می برد.

 

تولید قطعات تحت لیسانس شرکت های معتبر بین المللی

اتحاد موتور IREMCO به تولید قطعات تحت لیسانس شرکت های معتبر بین المللی اهتمام دارد. در واقع، هدف اصلی این برند بومی سازی است و همین امر می تواند این را به هدفش نزدیک کند. شرکت های بین المللی معتبری با این برند همکاری دارند و همین همکاری ها باعث شده است که رونق تولید قطعات افزایش پیدا کند و این برند محصولاتی را تولید کند که می تواند خودروسازی ایرانی را رو به جلو حرکت دهد و باعث پیشرفت آن شود.

 

قیمت رقابتی

این برند تمامی محصولاتش را با قیمت رقابتی تولید می کند و شاید همین اصل باعث شده است که محصولات برند IREMCO به شدت مورد توجه تمامی کسانی باشند که به دنبال قطعات مناسب و با کیفیت هستند. این برند همواره بازار و نیازهای مشتریان را در نظر می گیرد و محصولاتش را با توجه به نیازهای آنها عرضه می کند.

 

برند IREMCO برندی جاویدان در صنعت خودروسازی

برند IREMCO برندی جاویدان در صنعت خودروسازی

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد اتحاد موتور IREMCO در اختیار شما قرار دهیم. برای خرید قطعات این برند می توانید به نمایندگی های مجاز در سراسر کشور مراجعه کنید.

برچسب ها:

رپرتاژ
user-img

نویسنده :

رپرتاژ

comments 0 1402/12/21
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط