icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی آرین موتور تابان، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات دی اس

آرین موتور تابان، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات دی اس

آرین موتور تابان، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات دی اس

آرین موتور تابان، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات دی اس

شرکت آرین موتور تابان به عنوان زیر مجموعه ای از گروه مدیریت سرمایه آرین که یکی از پرچمداران عرصه توزیع خودرو در ایران به حساب می آید، پس از انجام مذاکرات مربوطه، حق انحصاری واردات و توزیع محصولات کمپانی دی اِس در ایران را در اختیار گرفت. این شرکت تمام توان خود را برای پایه ریزی شبکه فروش و خدمات پس از فروش ویژه، با تکیه بر تجربه منابع انسانی و مدیریت حرفه ای و همگام با استانداردهای برجسته ی برند دی اِس، به کار گرفته است. تفاوت ما در تأمین خودروهایی با کیفیت استثنایی است که حس رؤیایی پاریس را به ارمغان آورده و خدماتی درخور جایگاه مشتریان خود به همراه دارند. جوهره برند دی اِس یعنی “روح آوانگارد” در قلب تجارت ما ثبت شده است و ما را وامیدارد که در عرصه نوآوری تا فتح تمامی مرزها پیش رفته و نیازهای مشتریانمان را به بهترین نحو پاسخگو باشیم.

اولین نمایشگاه مرکزی دی اس شرکت آرین موتور تابان  با نام ” خانه دی اس تهران ” واقع در بلوار اندرزگو روبروی بلوار کاوه می باشد .

نمایندگی های برگزیده آرین موتور تابان، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات دی اس (VIP)

 • 1397/5/4

  شرایط فروش فوری محصولات دی اس /مرداد ماه 97

  پردیس خودرو- در این شرایط فروش ویژه خودروهای دی اس 3 ،دی اس 5 و دی اس 6 با مدل های 2018 عرضه شده است. همچنین مطابق با قاتون حمایت از مصرف کنندگان خودروهای عرضه شده تا 30 روز کاری بدست مصرف کنندگان خواهد رسید.

   

  شرایط فروش خودروهای دی اس مرداد 97

   

 • 1397/2/8

  شرایط فروش ویژه DS7 کراس بک اعلام شد

  شرایط فروش ds7 اردیبهشت 97

  به گزارش پایگاه خبری"پردیس خودرو"    کراس اور DS7 جدیدترین محصول شرکت آرین موتور تابان و کمپانی فراسنوی DS می باشد که در نمایشگاه تهران برای بازار ایران رونمایی شد. این خودرو زیبا و خاص که در بدلیل ویژگیهای بازر خود بعنوان خودروی رئیس جمهوری فرانسه در نظر گرفته شده است یکی از بهترین های  در سگمنت خود محسوب می گردد.

  شرکت آرین موتور تابان به مظنور تامین نیاز های شاسی بلند ها لوکس بازار ایران شرایط ویژه فروش این خودرو را اعلام کرده است. در این شرایط فروش DS7 در نسخه Rivoli با قیمت 452 میلیون تومان و در نسخه Opera با قیمت 459 میلیون تومان عرضه می گردد.

  شرایط فروش ds7 اردیبهشت 97

 • 1397/1/27

  فروش بهاری محصولات 2018 برند پریمیوم DS

  طبق این شرایط، سه محصول این برند پریمیوم یعنی DS 3 ، DS 5 و DS 6 با قیمت های 199 ، 329 و 346 میلیون تومان به بازار عرضه می شوند که در صورت خرید نقدی تا 10.5 میلیون تومان تخفیف ویژه به مشتریان تعلق خواهد گرفت.
  همچنین شرکت آرین موتور به منظور رفاه حال متقاضیان خرید سه محصول فوق، تا سقف 115 میلیون تومان تسهیلات ویژه با بازپرداخت 12 ماهه بدون سود و 24 ماهه با سود 16 درصدی در نظر گرفته است. لازم به ذکر است تحویل خودرو های ذکر شده بصورت فوری خواهد بود.
  جدید ترین خودرو شاسی بلند DS یعنی DS 7 Crossback نیز توسط این شرکت وارد بازار ایران می شود.
  علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وبسایت رسمی DS ایران به آدرس www.DSautomobiles.ir مراجعه نمایند.

 • 1396/10/25

  شرایط فروش اقساطی DS7 و دیگر محصولات DS اعلام شد/دی ماه 96

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" طبق اعلام رسمی روابط عمومی آرین موتور، خودرو های DS 3 ، DS 5 و DS 6 در مدل 2018 به ترتیب با قیمت های قطعی 188.5 ، 313 و 330 میلیون تومان و به صورت تحویل فوری عرضه می گردد. در صورت خرید نقدی تخفیف ویژه ی 5 الی 10 میلیون تومانی شامل حال مشتریان می گردد.
  همچنین علاقه مندان این برند پریمیوم فرانسوی می توانند با خرید اقساطی بصورت 12 ماهه بدون سود و یا 24 ماهه با سود 18 درصدی از تسهیلات ویژه ی شرکت آرین موتور بهره برند.
  علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت رسمی آرین موتور تابان به آدرس www.dsautomobiles.ir  مراجعه نمایند.

   شرایط فروش محصولات دی اس دی ماه 96

  شرایط فروش محصولات دی اس دی ماه 96

 • 1396/10/10

  شرایط فروش دی اس 7 (DS7) اعلام شد

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" شرکت آرین موتور بلافاصله بعد از اعلام رسمی قیمت دی اس 7 ،پیش فروش این خودرو بصورت نقدی و مشارکتی آغاز کرد.از نکات حائز اهمیت در این ابلاغیه تحویل 150 روز و 180 روزه خودرو می باشد.

  جدول شرایط فروش دی اس 7

  شرایط فروش دی اس 7

 • 1396/9/28

  قیمت جدید محصولات دی اس در ایران+جدول

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" ،شرکت آرین موتور تابان نماینده رسمی محصولات دی اس فرانسه در ایران قیمت جدید محصولات خود را منتشر نمود.

  بدینوسیله لیست قیمت فروش نقدی خودروهای DS شرکت آرین موتور تابان از تاریخ ۹۶/۰۹/۲۱ با حفظ حق هرگونه تغییر در شرایط اعلامی در زمان تحویل برای شرکت به شرح ذیل اعلام می گردد.

  لیست قیمت فروش نقدی خودروهای DS – آذر ۹۶:

  قیمت جدید محصولات دی اس در ایران آذر ماه 96

 • 1396/7/10

  شرایط فروش اقساطی محصولات لاکچری دی اس را با وام 58 تا 97 میلیون تومانی

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" بر اساس این ابلاغیه علاقمندان به خرید محصولات دی اس می توانند خودروهای DS5,DS6,DS5 LS و DS3 را با وام های 58 تا 97 میلیونی خریداری نمایند.

  از نکات جذاب این شرایط فروش بازپرداخت 18 ماهه بدون بهره خواهد بود اما در صورت انتخاب بازپرداخت 24 ماه خریداران ملزم به پرداخت 18 درصد سود می باشند.

  علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وبسایت رسمی DS در ایران به آدرس www.DSautomobiles.ir مراجعه نمایند.

  شرایط فروش اقساطی محصولات دی اس ویژه مهر ماه 96

  شرایط فروش اقساطی محصولات دی اس ویژه مهر ماه 96

  نکات:
  ۱. کلیه قیمت‌ها به تومان است
  ۲. بیمه شخص ثالث سال اول بر عهده شرکت می‌باشد
  ۳. موعدهای تحویل خودرو بر اساس شرایط فروش به صورت جدول فوق مشخص شده است و قراردادهای مورد استفاده نیز به صورت فرمت سیستمی قابل ارائه خواهد بود.
  ۴. متقاضیان خرید خودرو مکلف می‌باشند کلیه وجوهات مربوط به قیمت خودرو مورد درخواست را فقط به نام و به حساب بانکی شرکت آرین موتور تابان تاییده و واریز نمایند. در صورت عدم رعایت مورد فوق شرکت آرین موتور تابان هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال متقاضی نخواهد داشت. (شماره حساب بانک ملت ۵۴۱۶۶۵۲۵۸۹ شعبه کندوان انقلاب – شماره حساب بانک سینا ۱۳۹۴۴۷۵۴۲۱۰۰۱ شعبه فاطمی – شماره حساب بانک خاورمیانه ۷۰۷۰۷۱۵۴۲-۸۱۰-۱۰-۱۰۰۱ شعبه آفتاب)
  ۵. در کلیه شرایط فروش سود تاخیر متناسب با نوع قرارداد در نظر گرفته شده است.
  ۶. در شرایط فروش اعتباری و اقساطی بدون کارمزد تاریخ اولین چک اقساط مشتری ۳۰ روز پس از تاریخ تخمینی تحویل می‌باشد. البته امکان پرداخت چک‌های اقساطی به صورت دو ماه یکبار مشروط به تاریخ اولین چک دو ماهه ۳۰ روز بعد از تاریخ تخمینی تحویل میسر می‌باشد.
  ۷. تغییرات مالیات بر ارزش افزوده به نرخ مصوب ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی در زمان تحویل خودرو محاسبه و دریافت خواهد شد.
  ۸. مبلغ بیمه بدنه دوره اقساط قبل از تحویل خودرو محاسبه و دریافت خواهد شد.
  ۹. امکان دریافت ۱۲ چک به فاصله ۲ ماه یکبار برای شرایط اقساطی ۲۴ ماهه وجود دارد.
  ۱۰. سود ناشی از جبران تاخیر در تحویل، مطابق با قرارداد جاری فی مابین، حداکثر ظرف مدت ۲۰ روز پس از تحویل خودرو پرداخت می‌گردد.
  ۱۱. رنگ خودروهای موجود و قابل ثبت‌نام از طریق نقاط فروش در زمان ثبت قرارداد اعلام خواهد شد.
  ۱۲. آپشن‌های هر خودرو در وب‌سایت شرکت موجود بوده و همچنین در کاتالوگ محصولات نیز اشاره شده است که قابل دسترسی در نمایشگاه خودروی دی‌اس یا مراکز نمایش موقت خودرو می‌باشد.

 • 1396/6/14

  آغاز فروش اقساطی محصولات دی اس در نمایشگاه خودروی تبریز

  شرکت آرین موتور فروش تابان برای علاقمندان به خرید محصولات دی اس ، در نمایشگاه خودروی تبریز 96شرایط فروش اقساطی بدون بهره در نظر گرفته است.

  به گزارش پایگاه خبری"پردیس خودرو"شرگت آرین موتور قصد دارد در نمایشگاه خودروی تبریز محصولات خود را با تخفیف 1 درصدی و فروش اقساطی 24 ماهه بدون بهره عرضه نماید.این شرکت که در نمایشگاه مهم مشهد غیب مشهودی داشت قصد دارد اینبا در نمایشگاه شمال غرب کشور با قدرت بیشتری ظاهر شود.

  قابل ذکر است آرین موتور رد نمایشگاه خودروی تبریز 96 امکان تست درایو هاچ بک DS 5 را مهیا نموده است.

 • 1396/4/12

  فروش نقد و اقساط محصولات دی اس

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" قابل ذکر است در این ابلاغیه فروش اقساطی 18 ماه بدون بهره در نظر گرفته شده است.

  شرایط فروش محصولات دی اس

  شرایط فروش محصولات دی اس

   

خودروهای این شرکت