icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی آسان موتور ، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات هیوندای

آسان موتور ، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات هیوندای

آسان موتور با برخوداری از محصولات مدرن هیوندای همیشه در صدر اخبار شرایط فروش محصولات هیوندای قرار داشته است. شما در این صفحه می توانید از آخرین شرایط فروش هیوندای سانتافه،هیوندای سوناتاlf،هیوندای توسان،شرایط فروش اقساطی هیوندای i20 و شرایط فروش اقساطی انواع محصولات آسان موتور مطلع گردید.

آسان موتور ، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات هیوندای

آسان موتور ، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات هیوندای

آسان موتور فعالیت خود را از سال 1385 با واردات محصولات بروز هیوندای نظیر آزار،سانتافه،توسان،هیوندای جنسیس و غیره آغاز نمود.در سال 88 این شرکت فعالیت های گسترش داد تا به امروز به واردات محصولات این شرکت کره ای اقدام نموده است. وب سایت پردیس خودرو با جمع آوری شرایط فروش آسان موتور در این صفحه دسترسی کاربران را به صورت لحطه ای فراهم آورده است.

نمایندگی های برگزیده آسان موتور ، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات هیوندای (VIP)

 • 1398/6/20

  بازگشت آسان موتور،شرایط فروش هیوندای النترا اعلام شد

  پردیس خودرو-در بخشنامه این شرکت هیوندالی النترا مدل 2018 با قیمت 449 میلیون تومان عرضه شده است . براساس اعلام شرکت آسان موتور نماینده رسمی محصولات هیوندای در ایران، شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی خودرو النترا 2018  به شرح جدول زیر است:

  شرایط فروش النترا 2018 آسان موتور

 • 1396/8/9

  شرایط فروش محصولات هیوندای به سبک آسان موتور آبان ماه 96

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو"آسان موتور در این شرایط فروش خودروهای النترا ،سوناتا،توسان و سانتافه را بصورت نقد و اقساط عرضه نموده است.

   شرایط فروش هیوندای آسان موتور

  تمامی هزینه‌های مربوط به شماره‌گذاری خودروها، هزینه پلاک و عوارض سالیانه خودرو و بیمه ثالث خودروها در سال اول بر عهده آسان موتور است ضمن آنکه تمامی خودروها از گارانتی آسان موتور برخورداند. 

 • 1396/6/7

  هیوندای سوناتای 2017 را اقساط بخرید/شهریور 96

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" علی رغم اینکه ظاهرا کرمان موتور نمایندگی رسمی محصولات هیوندای را اخذ نموده است ما آسان موتور همچنان فروش محصولات هیوندای را ادامه می دهد.

   بر اساس اعلام این شرکت علاقمندان به خرید اقساطی هیوندای سوناتای بنزین سوز می توانند مبلغ 87میلیون پانصد هزار تومان را پرداخت کرده و الباقی مبلغ خود در اقساط 12 الی 36 ماهه پرداخت نمایند.

  همچنین قیمت نقدی سوناتای 2017 برابر با 175 میلیون تومان اعلام شده است.

  شرایط فروش اقساطی هیوندای سوناتا 2017

خودروهای این شرکت