icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی آلفاموتور، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات آلفارومئو

آلفاموتور، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات آلفارومئو

آلفاموتور، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات آلفارومئو

آلفاموتور، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات آلفارومئو

شرکت آلفا موتور در سال ١٣٨٩ با بهره گیری از ربع قرن تجربه مدیریتی و دانش روز مهندسی بازاریابی و فروش تأسیس گردید.

از همان آغاز فعالیت تیم بازرگانی آلفاموتور ، با آغاز مذاکرات با گروه خودرو سازی فیات ، بزرگترین شرکت خودر وسازی ایتالیا ، توانست مجوز واردات تولیدات شرکت خودر وسازی آلفارومئو را کسب کند ؛ تا پس از قریب ٣۵ سال ، بار دیگر رویای حضور محصولات آلفارومئو را در ایران برای هواداران آلفارومئو تحقق ببخشد.

 اینک آلفاموتور ، با برخورداری از تیم مجرب فروش و خدمات پس از فروش ، فصلی جدید را در دفتر خودر وهای وارداتی ایران رقم زده است و در آینده نیز با ارائه محصولات روز شرکت آلفارومئو همزمان با ارائه محصولات در سراسر جهان ، ضامن حضور مستمر طلایه دار خودر وهای اسپرت دنیا در ایران خواهد بود.

نمایندگی های برگزیده آلفاموتور، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات آلفارومئو (VIP)

 • 1396/7/24

  شرایط فروش آلفارومئو جولیتا با موعد تحویل 7 روز/مهر ماه 96

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" و بر اساس اعلام این شرکت قیمت آلفارومئو جولیتا برابر با 179 میلیون 950 هزار تومان علام شده که در این شرایط فروش مبلغ 3 میلیون 500 هزار توان تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است.

  شرایط فروش جولیتا ویژه مهر ماه 96

 • 1396/6/21

  فروش آلفارومئو جولتیا 2017 در ایران کلیک خورد/شهریور 96

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" بر اساس شرکت آلفاموتور قیمت آلفارومئو جولیتا 2017 برابر با 173 میلیون و 950 هزار تومان عنوان خواهد بود.همچنین برای خریدران نقدی این خودرو 3میلیون 500 هزار تومان تخفیف در نظر گرفته شده است.

  شرایط فروش آلفارومئو 2017 شهریرو 96

 • 1396/5/13

  شرایط و قیمت فروش آلفارومئو جولیتا 2017 اعلام شد

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" آلفارومئو جولیتا یکی از هاچ بک های دوست داشتنی بازار بود که مدتها از فروش این خودرو خبری نبود. اما شرکت آلفاموتور نمانیدگی رسمی آلفارومئو در ایران شرایط فروش این خودرو را اعلام کرد. بر اساس اعلام این شرکت قیمت آلفارومئو جولیتا مدل 2017 برابر با 175 میلیون و پانصد هزار تومان عنوان شده است.

  شرایط فروش آلفارومئو جولیتا 2017

خودروهای این شرکت