icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش نقدی و اقساطی بهمن خودرو

شرایط فروش نقدی و اقساطی بهمن خودرو

شرایط فروش نقد و اقساطی بهمن خودرو از آنجا حائز اهمیت است که سبد محصولات این شرکت از برندهای مختلفی از قبیل مزدا 3 جدید و بسترن B30 تشکیل شده است.بهمن خودرو در طول سال شرایط فروش مزدا 3 جدید ،شرایط فروش وانت کاپرا 2،شرایط فروش اقساطی بسترن B30 ،شرایط فروش اقساطی وانت کارا و شرایط فروش وانت مزدا را جهت تسهیل در خرید فراهم می آورد.وب سایت پردیس خودرو با جمع آوری کلیه شرایط فروش اقساطی بهمن خودرو در این  صفحه دسترسی شما کاربران عزیز را در لحظه فراهم اورده است.

شرایط فروش نقدی و اقساطی بهمن خودرو

شرایط فروش نقدی و اقساطی بهمن خودرو

شرکت بهمن خودرو را می توان یکی از باسابقه ترین خودروسازهای کشور برشمرد که مونتاژ خودرو را در سال 1338 آغاز کرد. اولین محصول این شرکت مزدا 3 چرخ بود و از همان زمان تاکنون رابطه این شرکت با مزدای ژاپن حفظ شده است. بهمن خودرو در سالهای اخیر مونتاژ خودروهای چینی نظیر کاپرا 2 و بسترن B30 را در دستور کار قرار داده است. شرایط فروش نقد و اقساطی محصولات این شرکت در طول سال در جریان است و شما می توانید در این صفحه براحتی به این شرایط دسترسی داشته باشید.

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش نقدی و اقساطی بهمن خودرو (VIP)

 • 1399/12/17

  اعلام شرایط فروش نقدی اعتباری وانت کارا تک و دو کابین/ اسفند٩٩

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-این شرایط تا یک هفته یا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.
  قیمت فروش نقدی این دو خودرو با موعد تحویل هفته دوم اردیبهشت 1400 به شرح زیر است.

  شرایط فروش وانت کارا اسفند99

 • 1399/8/15

  اعلام شرایط فروش وانت کارا توسط گروه بهمن/آبان 99

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"- وانت کارا تک کابین و دو کابین تیپ ۳ را با قیمت قطعی از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۱۸ آبان ماه تا ساعت ۱۸ همان روز و یا تکمیل ظرفیت به فروش می رساند. با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد شد.
  بر اساس این اطلاعیه ثبت نام فقط اینترنتی، از طریق آدرس های ذیل و فاقد حق صلح است. در ضمن محدودیت کد ملی نیز اعمال شده و امکان ثبت نام برای هر کد ملی یا شناسه ملی یک دستگاه خواهد بود.

   

  شرایط فروش وانت کارا آبان 99

 • 1399/7/16

  شرایط فروش وانت کارا از سوی گروه بهمن/مهر99

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-در این طرح فروش وانت کارا تک کابین و وانت کارا دو کابین عرضه می شوند و متقاضیان می توانند این خودروها را برای تحویل در اواخر آبان ۹۹ ثبت نام کنند. با توجه به بخشنامه اعلام شده، تمام بهای خودرو در هنگام ثبت نام گرفته می شود. قیمت وانت کارا تک کابین تیپ ۳ برای متقاضیان این دوره ۱۹۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده و وانت کارا دو کابین تیپ ۳ هم ۲۰۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

  شرایط فروش وانت کار مهر 99

 • 1399/6/12

  اعلام شرایط فروش نقدی و اقساطی وانت کارا از سوی بهمن موتور

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-با توجه به اطلاع رسانی های انجام شده از جانب روابط عمومی این گروه خودروسازی قرار است تا وانت کارا ۲۰۰۰ تک کابین و دو کابین با ویژگی های تیپ ۳ به بازار عرضه شوند و از سویی طرح های فروش مختلف نقدی و اقساطی برای مشتریان در نظر گرفته شده است. در بخشنامه فروش قبلی گروه بهمن، قیمت رسمی وانت کارا تک کابین و دو کابین افزایش پیدا کرد و فعلا در این طرح فروش، تغییر قیمتی رخ نداده است.

  شرایط فروش وانت کارا شهریور 99

   

  شرایط فروش وانت کارا شهریور 99

  شرایط فروش وانت کارا شهریور 99

   

  شرایط فروش وانت کارا شهریور 99

   

  شرایط فروش وانت کارا شهریور 99

   

 • 1399/5/27

  اعلام شرایط فروش وانت کارا از سوی بهمن موتور-مرداد 99

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-بهمن موتور در بخشنامه جدید فروش محصولاتش، عرضه وانت کارا تک کابین و دو کابین را در نسخه تیپ ۳ اعلام نموده است. به گفته این شرکت نیز تیپ ۳ وانت کارا با تغییراتی در مجموعه صندلی ها، اضافه شدن قفل مرکزی، سقف کاذب و… همراه شده است.

  در حال حاضر وانت کارا تک کابین تیپ ۳ با قیمت ۱۶۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان برای فروش حاضر شده و نمونه دو کابین تیپ ۳ نیز، ۱۷۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است. رنگ های سفید، نقره ای و نقره آبی هم برای مدل های مختلف وانت کارا در این طرح فروش قابل سفارش است.

 • 1399/4/8

  شرایط فروش وانت کارا تک کابین و دو کابین اعلام شد/تیر ماه 99

  پایگاه خبری پردیس خودرو-در این شرایط فروش قیمت وانت کارا در هر دو نسخه تک کابین و دو کابین بصورت قطعه اعلام گردیده و موعده تحویل مرداد 99 خواهد بود.

  شرایط فروش وانت کارا تیر ماه 99

 • 1399/4/8

  شرایط فروش نقدی وانت پیکاپ کاپرا اعلام شد/تیر ماه 99

  پردیس خودرو-بر اساس این گزارش قیمت کاپرا 2 بصورت قطعی اعلام شده و کل مبلغ وجه در هنگاه ثبت نام دریافت خواهد شد. خریداران می توانند در مرداد سال جاری خودرو خود را دریافت نمایند .این پیش فروش به صورت اینترنتی از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۹ام تیر ماه ۹۹ در سایت رسمی گروه بهمن آغاز می شود و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد. موعد تحوبل این خودرو ها هفته دوم مرداد ماه خواهد بود.

  شرایط فروش وانت کاپرا تیر ماه 99

 • 1399/2/28

  شرایط فروش لیزینگی وانت کارا اعلم شد+جدول

  پردیس خودرو-فروش وانت کارا تک کابین و دوکابین 2000cc  به صورت لیزینگ و تعداد محدود از روز شنبه مورخ 27/02/1399 تـا زمـان تـکمیـل ظـرفیت ارائه می شود.

  ثبت نام صرفاً به صورت حضوری و با توجه به امکان ثبت نام یک دستگاه برای هر شخص حقیقی، متقاضیان می توانند به نمایندگی های بهمنلیزینگ مراجعه کنند.

  شرایط فروش لیزینگی وانت کارا

   

  شرایط فروش لیزینگی وانت کارا

 • 1399/2/17

  افزایش مجدد قیمت کاپرا 2 طی یک هفته توسط بهمن موتور!!!+شرایط فروش

  پردیس خودرو- در حالی که این روزها بازار نیازمند آرامش از سوی خودروسازان است در کمال تعجب شاهد هستیم که برخی از خودروسازان خصوص بدون توجه شرایط حیاتی کشور با افزایش قیمت بی محابای محصولات خود ضمن ارائه پالس منفی به بازار باعث تسنجش بیشتر می گردند.

  یکی از این خودرو سازان ،گروه بهمن موتور است که طی 10 روز اخیر قیمت محصول نه چندان مطرح خود را برای با دوم گران کرد. البته دلیل این امر هم کاملا مشخص است چرا که بازار از رقبای خارجی و داخلی خالی شده و این خودروسازان در نبود نظارت های کافی و در سایه حمایت های خاص قیمت محصولات خود را بدون هیچ مسئولیتی نسبت به فشار حاصله بر مردم ،افزایش می دهند.

  پیکاپ کاپرا ۲ که ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ افزایش قیمتی را نسبت به سال قبل تجربه کرد و با قیمت مصوب ۳۰۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش رسید، حال دوباره با رشد قیمت کارخانه ای مواجه شده و بهای رسمی آن ۳۱۶ میلیون و ۴۱۶ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شده است.

  شرایط فروش کاپرا 2

 • 1399/2/9

  شرایط فروش نقدی وانت کارا اعلام شد/اردیبهشت 99

  پردیس خودرو-ثبت نام به صورت حضوری و از طریق سیستم فروش امکانپذیر است. گفتنی است در این طرح فروش خودروی وانت کارا مجهز به فرمان هیدرولیک و تجهیزات داخلی جدید شامل تغییرات در طراحی صندلی، سقف کاذب، افزوده شدن قفل مرکزی و… است.

  با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد شد.

   

  شرایط فروش وانت کارا

خودروهای این شرکت