icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش نقدی و اقساطی بهمن خودرو

شرایط فروش نقدی و اقساطی بهمن خودرو

شرایط فروش نقد و اقساطی بهمن خودرو از آنجا حائز اهمیت است که سبد محصولات این شرکت از برندهای مختلفی از قبیل مزدا 3 جدید و بسترن B30 تشکیل شده است.بهمن خودرو در طول سال شرایط فروش مزدا 3 جدید ،شرایط فروش وانت کاپرا 2،شرایط فروش اقساطی بسترن B30 ،شرایط فروش اقساطی وانت کارا و شرایط فروش وانت مزدا را جهت تسهیل در خرید فراهم می آورد.وب سایت پردیس خودرو با جمع آوری کلیه شرایط فروش اقساطی بهمن خودرو در این  صفحه دسترسی شما کاربران عزیز را در لحظه فراهم اورده است.

شرایط فروش نقدی و اقساطی بهمن خودرو

شرایط فروش نقدی و اقساطی بهمن خودرو

شرکت بهمن خودرو را می توان یکی از باسابقه ترین خودروسازهای کشور برشمرد که مونتاژ خودرو را در سال 1338 آغاز کرد. اولین محصول این شرکت مزدا 3 چرخ بود و از همان زمان تاکنون رابطه این شرکت با مزدای ژاپن حفظ شده است. بهمن خودرو در سالهای اخیر مونتاژ خودروهای چینی نظیر کاپرا 2 و بسترن B30 را در دستور کار قرار داده است. شرایط فروش نقد و اقساطی محصولات این شرکت در طول سال در جریان است و شما می توانید در این صفحه براحتی به این شرایط دسترسی داشته باشید.

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش نقدی و اقساطی بهمن خودرو (VIP)

 • 1400/9/10

  مرحله جدید فروش نقدی دیگنیتی و فیدلیتی

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-مزمه های اخیر افزایش قیمت ها به گونه ای است که تا پیش از اجرایی شدن آن، اعلام چنین طرح فروشی از سوی‌بهمن موتور  نشان دهنده آن است که افزایش احتمالی قیمت خودرو،تاثیری در عرضه نکردن محصولات این مجموعه نداشته است.

  برخلاف این روزهای بازار که خرید و فروش به همین دلیل افزایش احتمالی قیمت صورت نمیگیرد این بهمن موتور است که همچنان طرح های فروش خود را به اجرا می گذارد و می تواند فرصتی طلایی برای خریداران باشد.

  دیگنیتی نخستین اس یو وی 5ستاره از نظر کیفیت در بازار بر اساس گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران است که خریداران تا کنون از وضعیت خدمات پس از فروش آن نیز رضایت بالایی داشته اند.

   

 • 1400/8/15

  فیدلیتی و دیگنیتی دوشنبه هفدهم آبان به فروش می رسند

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-طبق برنامه های هماهنگ شده پیش از آغاز طرح فروش مذکور، جزئیات بیشتر (در خصوص قیمت، رنگ، موعد تحویل و...) بر روی وب‌سایت گروه  بهمن قرار خواهد گرفت.

  برای کسب هر گونه اطلاع رسانی در خصوص فروش خودرو و ثبت نام محصولات، به وب سایت رسمی بهمن موتور رجوع شود.

 • 1400/6/17

  شرایط فروش وانت کارا و کاپرا ۲ ویژه شهریور ماه اعلام شد

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-این گروه خودروسازی با هدف افزایش عرضه خودرو به متقاضیان از ساعت 9 صبح فردا و به مدت ده روز فروش فوری دو محصول خود شامل وانت کارا تک کابین و دو کابین و کاپرا 2 را آغاز می کند.

  گفتنی است وانت کارا به صورت پیش فروش، نقدی و اعتباری و کاپرا 2 نیز به صورت نقدی و اعتباری به فروش می رسد که تا شنبه ساعت 16 بیست و هفتم شهریور ماه یا تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد و متقاضیان می توانند با توجه به نیاز خود نسبت به خرید اقدام کنند.

  در فروش اعتباری، هر دو خودرو وانت کارا و کاپرا 2 دارای یک سال بیمه بدنه می باشند.

  هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه آنها مسترد خواهد شد.

  در طرح مذکور، وانت کارا مورد نظر به سیستم تهویه مطبوع، کیسه هوای ایمنی (سرنشین+راننده ) و سیستم رادیو پخش USBمجهز می باشد. ضمن اینکه طراحی صندلی و سقف کاذب و افزوده شدن قفل مرکزی از دیگر تغییرات این خودرو محسوب می شود.

  همچنین سیستم انتقال قدرت دو دیفرانسیل با قابلیت کنترل الکتریکی درگیری دیفرانسیل جلو، سیستم راهیاب با نقشه کامل ایران، دوربین عقب، کنترل سیستم مالتی مدیا از طریق فرمان و کیسه هوای ایمنی (سرنشین +راننده) از مشخصات این وانت کاپرا به شمار می آید.

  قابل ‌ذکر است متقاضیان خودرو می توانند برای استفاده از شرایط فروش صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق آدرس www.bahman.ir اقدام نمایند.

  شرایط فروش وانت کاپرا و مزدا شهریور 1400

   

   

  شرایط فروش وانت کاپرا و مزدا شهریور 1400

  شرایط فروش وانت کاپرا و مزدا شهریور 1400

   

   

  شرایط فروش وانت کاپرا و مزدا شهریور 1400

   

 • 1400/4/12

  شرایط فروش وانت کارا ۲۰۰۰ سی سی و کاپرا دو کابین /تیر ماه ۱۴۰۰

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-همچنین بر اساس این طرح فروش، گروه بهمنوانت کارا تک کابین و دو کابین تیپ 3 را به دو صورت پیش فروش با قیمت قطعی از ساعت 9 صبح روز شنبه  12 تیر ماه 1400 تا ساعت 16 روز چهارشنبه 16 تیرماه 1400 و یا تا زمان تکمیل ظرفیت به فروش می رساند.

  گفتنی است فروش این محصولات تنها به شکل اینترنتی و به صورت نقدی با قیمت قطعی ،پیش فروش و اعتباری می باشد.

  با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه آنها مسترد خواهد شد.

  در طرح مذکور، وانت کارا مورد نظر به سیستم تهویه مطبوع ، کیسه هوای ایمنی (سرنشین + راننده ) و سیستم رادیو پخش  USBمجهز می باشد. ضمن اینکه طراحی صندلی و سقف کاذب و افزوده شدن قفل مرکزی از دیگر تغییرات این خودرو محسوب می شود.

  همچنین سیستم انتقال قدرت دو دیفرانسیل با قابلیت کنترل الکتریکی درگیری دیفرانسیل جلو، سیستم راهیاب با نقشه کامل ایران ، دوربین عقب ، کنترل سیستم مالتی مدیا از طریق فرمان و کیسه هوای ایمنی ( سرنشین +راننده) از مشخصات این وانت کاپرا به شمار می آید.

  قابل ‌ذکراست متقاضیان خودرو می توانند برای استفاده  از شرایط فروش صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق آدرس www.bahman.ir  اقدام نمایید.

   

  شرایط فروش وانت کارا و کاپرا

   

  شرایط فروش وانت کارا و کاپرا

  شرایط فروش وانت کارا و کاپرا

   

   

   

   

   

   

   

   

 • 1400/3/27

  شرایط فروش فیدلیتی ،جدیدترین محصول بهمن موتور اعلام شد

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-موعد تحویل فیدلیتی در این بخشنامه بهمن موتور هفته سوم مردادماه 1400 اعلام شده است و تنوع رنگ های آن شامل سفید، مشکی، سربی، آبی اطلسی، قرمنز روناسی و خاکستری کهکشانی می شود.

  فیدلیتی پرایم در دو تیپ 5 نفره با قیمت قطعی 655 میلیون تومان و تیپ 7 نفره با قیمت قطعی 670 میلیون تومان عرضه می شود.

  متقاضیان ثبت نام این خودرو. می توانند در بازه زمانی اعلام شده به وب سایت فروش گروه بهمن به آدرس https://bahman.iranecar.com مراجعه کنند.

   

  شرایط فروش فیدلیتی

 • 1399/12/17

  اعلام شرایط فروش نقدی اعتباری وانت کارا تک و دو کابین/ اسفند٩٩

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-این شرایط تا یک هفته یا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.
  قیمت فروش نقدی این دو خودرو با موعد تحویل هفته دوم اردیبهشت 1400 به شرح زیر است.

  شرایط فروش وانت کارا اسفند99

 • 1399/8/15

  اعلام شرایط فروش وانت کارا توسط گروه بهمن/آبان 99

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"- وانت کارا تک کابین و دو کابین تیپ ۳ را با قیمت قطعی از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۱۸ آبان ماه تا ساعت ۱۸ همان روز و یا تکمیل ظرفیت به فروش می رساند. با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد شد.
  بر اساس این اطلاعیه ثبت نام فقط اینترنتی، از طریق آدرس های ذیل و فاقد حق صلح است. در ضمن محدودیت کد ملی نیز اعمال شده و امکان ثبت نام برای هر کد ملی یا شناسه ملی یک دستگاه خواهد بود.

   

  شرایط فروش وانت کارا آبان 99

 • 1399/7/16

  شرایط فروش وانت کارا از سوی گروه بهمن/مهر99

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-در این طرح فروش وانت کارا تک کابین و وانت کارا دو کابین عرضه می شوند و متقاضیان می توانند این خودروها را برای تحویل در اواخر آبان ۹۹ ثبت نام کنند. با توجه به بخشنامه اعلام شده، تمام بهای خودرو در هنگام ثبت نام گرفته می شود. قیمت وانت کارا تک کابین تیپ ۳ برای متقاضیان این دوره ۱۹۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده و وانت کارا دو کابین تیپ ۳ هم ۲۰۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

  شرایط فروش وانت کار مهر 99

 • 1399/6/12

  اعلام شرایط فروش نقدی و اقساطی وانت کارا از سوی بهمن موتور

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-با توجه به اطلاع رسانی های انجام شده از جانب روابط عمومی این گروه خودروسازی قرار است تا وانت کارا ۲۰۰۰ تک کابین و دو کابین با ویژگی های تیپ ۳ به بازار عرضه شوند و از سویی طرح های فروش مختلف نقدی و اقساطی برای مشتریان در نظر گرفته شده است. در بخشنامه فروش قبلی گروه بهمن، قیمت رسمی وانت کارا تک کابین و دو کابین افزایش پیدا کرد و فعلا در این طرح فروش، تغییر قیمتی رخ نداده است.

  شرایط فروش وانت کارا شهریور 99

   

  شرایط فروش وانت کارا شهریور 99

  شرایط فروش وانت کارا شهریور 99

   

  شرایط فروش وانت کارا شهریور 99

   

  شرایط فروش وانت کارا شهریور 99

   

 • 1399/5/27

  اعلام شرایط فروش وانت کارا از سوی بهمن موتور-مرداد 99

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-بهمن موتور در بخشنامه جدید فروش محصولاتش، عرضه وانت کارا تک کابین و دو کابین را در نسخه تیپ ۳ اعلام نموده است. به گفته این شرکت نیز تیپ ۳ وانت کارا با تغییراتی در مجموعه صندلی ها، اضافه شدن قفل مرکزی، سقف کاذب و… همراه شده است.

  در حال حاضر وانت کارا تک کابین تیپ ۳ با قیمت ۱۶۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان برای فروش حاضر شده و نمونه دو کابین تیپ ۳ نیز، ۱۷۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است. رنگ های سفید، نقره ای و نقره آبی هم برای مدل های مختلف وانت کارا در این طرح فروش قابل سفارش است.

خودروهای این شرکت