icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش نقدی و اقساطی بهمن خودرو

شرایط فروش نقدی و اقساطی بهمن خودرو

شرایط فروش نقد و اقساطی بهمن خودرو از آنجا حائز اهمیت است که سبد محصولات این شرکت از برندهای مختلفی از قبیل مزدا 3 جدید و بسترن B30 تشکیل شده است.بهمن خودرو در طول سال شرایط فروش مزدا 3 جدید ،شرایط فروش وانت کاپرا 2،شرایط فروش اقساطی بسترن B30 ،شرایط فروش اقساطی وانت کارا و شرایط فروش وانت مزدا را جهت تسهیل در خرید فراهم می آورد.وب سایت پردیس خودرو با جمع آوری کلیه شرایط فروش اقساطی بهمن خودرو در این  صفحه دسترسی شما کاربران عزیز را در لحظه فراهم اورده است.

شرایط فروش نقدی و اقساطی بهمن خودرو

شرایط فروش نقدی و اقساطی بهمن خودرو

شرکت بهمن خودرو را می توان یکی از باسابقه ترین خودروسازهای کشور برشمرد که مونتاژ خودرو را در سال 1338 آغاز کرد. اولین محصول این شرکت مزدا 3 چرخ بود و از همان زمان تاکنون رابطه این شرکت با مزدای ژاپن حفظ شده است. بهمن خودرو در سالهای اخیر مونتاژ خودروهای چینی نظیر کاپرا 2 و بسترن B30 را در دستور کار قرار داده است. شرایط فروش نقد و اقساطی محصولات این شرکت در طول سال در جریان است و شما می توانید در این صفحه براحتی به این شرایط دسترسی داشته باشید.

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش نقدی و اقساطی بهمن خودرو (VIP)

 • 1401/11/19

  فروش بهمن موتور در بورس کالا: فیدلیتی، ریسپکت و کارا /بهمن 1401

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-فیدلیتی پرایم جدید در دو تیپ ۵ و ۷ نفره، وانت کارا دو کابین و تک کابین و سدان جدید گروه بهمن، ریسپکت از جمله خودروهایی هستند که در این طرح‌ عرضه می‌شوند.

  شرایط فروش محصولات بهمن موتور فاقد سود مشارکت و انصراف بوده و تنها در صورت تاخیر در تحویل، به صورت سالانه ۳۰ درصد به ودیعه مشتری جریمه تعلق می گیرد.

  لازم به ذکر است در شرایط فروش بورس کالای محصولات بهمن موتور زمان تحویل خودروها اردیبهشت ۱۴۰۲ اعلام شده و با مدل ۱۴۰۲ تحویل خواهند شد.

  - درصد پیش پرداخت سفارش خرید برای فیدلیتی و ریسپکت ۱۰۰ درصد و برای وانت کارا ۵۰ درصد قیمت پایه در نظر گرفته شده است.

  - مابه‌التفاوت مبلغ پایه و رقم خریداری شده بایستی تا ۳ روز کاری پس از خرید قطعی، به حساب وکالتی واریز شود.

  - سایر هزینه ها شامل بیمه، شماره گذاری و هزینه ثابت به علاوه ۱۳ درصد مالیات و عوارض قانونی براساس مبلغ معامله محاسبه و توسط خریدار تا ۷ روز پس از خرید موفق، در وب سایت فروش شرکت پرداخت شود.

  - اشخاصی که از ابتدای سال ۱۳۹۸ تاکنون موفق به خرید خودرو از خودروسازان دولتی و خصوصی شده‌اند، امکان ثبت سفارش ندارند. (ویژه فیدلیتی و ریسپکت)

  - هرکدملی مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه می باشد.

  - سن خریداران باید ۱۸سال تمام باشد.

  خودروی گروه بهمن در بورس

 • 1401/10/9

  شرایط فوری محصولات بهمن موتور ویژه تعویض خودرو فرسوده

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-شرایط فروش جدید شرکت بهمن موتور در قالب طرح "جایگزینی خودروهای فرسوده" به صورت آنلاین، از ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 10 دی ماه 1401 آغاز و تا پایان وقت اداری روز دوشنبه 12 دی ماه 1401 ادامه خواهد داشت. این طرح فروش از طریق سایت فروش بهمن موتور و به صورت اینترنتی انجام خواهد پذیرفت.

  در این طرح فروش فوری تحویل خودروها 30 روزه بوده و بر این اساس سودمشارکت و سود انصراف تعلق نخواهد گرفت. جریمه تاخیر 30 درصد سالیانه و مدل خودروها 1401 خواهد بود.

  شرایط فروش فیدلیتی و دیگنیتی

 • 1401/9/1

  سه طرح فروش برای محصولات پرطرفدار بهمن

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"- بهمن موتور سه طرح فروش برای پرطرفدارترین محصولات خود برگزار می‌کند. این شرکت با صدور اطلاعیه‌هایی جداگانه‌ از برگزاری طرح فروش به روش‌های «حمایت از خانواده و جوانی جمعیت» و «جایگزینی خودروهای فرسوده» و «عرضه عمومی» خبر داد. فیدلیتی پرایم تیپ1 (5نفره)، فیدلیتی پرایم تیپ2 (7نفره)، دیگنیتی پرایم، دیگنیتی پرستیژ، ریسپکت از طریق این طرح به فروش می‌رسند. 

  متقاضیان شرکت در این طرح‌ها می‌توانند از ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه مورخ 01/09/1401 لغایت پایان روز جمعه مورخ 04/09/1401 و تنها از طریق پورتال جامع ایرانی‌کار به آدرس http://Bahman.iranecar.com اقدام نمایند. در صورتی که میزان تقاضا بیش از حجم عرضه باشد، خودروها با روش قرعه کشی تخصیص داده خواهند شد.

  این طرح در راستای ابلاغ بند ف تبصره هفت قانون بودجه سال 1401 اجرا می‌گردد. طبق ضوابط این بخشنامه‌ها، شرایط اعلام شده از سوی وزارت صمت در خصوص متقاضیان ثبت نام برای این روش فروش اعمال خواهد شد.

  متقاضیان می توانند فقط در یک بخشنامه و فقط در یک خودرو پیش ثبت‌نام نمایند و به هر کدملی تنها یک‌ دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد و امکان ثبت‌نام هم‌زمان در سایر خودروسازان میسر نیست. همچنین در این روش ثبت‌نام حق واگذاری حقوق قراردادی و خودرو به غیر، به هر شکل و صورتی که باشد، از منتخبین سلب و اسقاط گردیده است. صحت سنجی مندرجات سجلی و پستی توسط مراجع ذیصلاح صورت خواهد پذیرفت.

  ضروری است متقاضیان محترم پیش از اقدام به ثبت نام ضوابط مندرج در پایگاه http://Bahman.iranecar.com را به دقت مطالعه کنند. همچنین برای کسب اطلاعاتی در خصوص مشخصات فنی و سایر امکانات خودرو و عاملیت‌های مجاز به سایت اینترنتی https://bahman.ir  مراجعه نمایید.

  شرایط فروش گروه بهمن آبان 1401

  شرایط فروش گروه بهمن آبان 1401

  شرایط فروش گروه بهمن آبان 1401

   

 • 1401/6/10

  فروش نقدی تحویل فوری محصولات تجاری بهمن موتور با قیمت قطعی شهریور 1401

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-شرایط ثبت نام نقدی تحویل فوری محصولات شرکت بهمن موتور، باقیمت قطعی و به تعداد محدود به صورت آنلاین از روز شنبه مورخ 12 شهریور 1401 از ساعت 10 صبح الی 16 همان روز و یا تا زمان تکمیل ظرفیت اجرا می شود.

  طبق اعلام بهمن موتور، موعد تحویل خودروها هفته پایانی مهرماه 1401 بوده و محصولات بهمن موتور در مدل 1401، با سود انصراف سالیانه 13 درصد و جریمه تأخیر ماهیانه 2.5 درصد قابل اجرا است.

   

  این محصولات با رنگ سفید عرضه می شوند  و ثبت نام صرفاً به صورت آنلاین و از طریق پرتال جامع ایرانی کار به آدرس  bahmancustomer.iranecar.com قابل انجام است.

  شرایط فروش بهمن موتور

 • 1401/5/20

  طرح فروش اقساطی برخی از محصولات بهمن موتور

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"- شرایط ثبت نام نقدی-اعتباری محصولات شرکت بهمن موتور با قیمت قطعی به صورت آنلاین (به تعداد محدود) از روز یکشنبه 1401/05/23 ساعت 10 صبح تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول ذیل اعلام میگردد.

  فروش اقساطی گروه بهمن

   

 • 1401/4/25

  اعلام شرایط فروش دیگنیتی و فیدلیتی بهمن موتور / تیر ۱۴۰۱

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-شرایط فروش نقدی دیگنیتی پرایم و فیدلیتی با قیمت قطعی به صورت اینترنتی از روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ ساعت ۱۷ به مدت ۳ روز به شرح جدول زیر و با شرایط اعلام شده ارائه میگردد.

  امکان ثبت نام، صرفاً برای افراد بالای ۱۸ سال و دارای گواهینامه معتبر، مجاز است.
  - نداشتن پلاک فعال انتظامی جهت پیش ثبت نام متقاضیان الزامی می باشد.
  - عدم خرید خودرو از سایر خودروسازان طی ۴۸ ماه گذشته 

  ثبت نام به صورت اینترنتی قابل انجام است

  محدودیت: کسانی که در طرح های قبل موفق به ثبت نام شده اند مجاز به خرید نمی باشند.

   

  شرابیط فروش دیگینتی

 • 1401/3/23

  شرایط فروش نقدی ون باری اینرودز بهمن موتور اعلام شد

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-ثبت نام نقدی ون باری اینرودز با قیمت قطعی به صورت آنلاین (به تعداد محدود) از روز سه شنبه مورخ 1401/03/24 ساعت 10 صبح تا ساعت 16 پنجشنبه مورخ 1401/03/26 یا تا زمان تکمیل ظرفیت ارائه می گرد.

  زمان تحویل خودروها هفته دوم مردادماه 1401 اعلام شده است.
  ثبت نام صرفا به صورت آنلاین و از طریق پرتال جامع ایرانی کار به آدرس www.bahman.iranecar.com   قابل انجام است.
  بدیهی است این نوع از خودروهای حمل بار مزایای زیادی نسبت به وانت دارند از جمله حفاظت از بارکه می تواند مهمترین دلیل انتخاب ون های باری بجای وانت باشد یا به بیان دیگر در مواردی که حفاظت از بار برای بنگاه اقتصادی حائز اهمیت است، ناگزیر از ون های باری استفاده می کنند. همچنین رشد روز افزون فروشگاه های آنلاین که نتیجه ی پیشرفت تکنولوژی و اپیدمی کرونا می باشد باعث شده است که احتیاج به ون های باری در شبکه مویرگی توزیع برای این کسب و کارها بیش از پیش احساس شود. دلیل دیگر ظاهر شکیل تر و حرفه ای تر ون های باری نسبت به وانت ها است. لذا بنگاه های اقتصادی یا استارت آپ هایی که قصد دارند حرفه ای بودن خود را به نمایش بگذارند از این ون ها استفاده می کنند.
  گفتنی است خودروی اینرودز دارای موتور پرقدرت 1.5 لیتری (DK15-06 NA) با حداکثر قدرت موتور 105 اسب بخار و حداکثر گشتاور 140 (N.m) و گیربکس 5 سرعته دستی می باشد. از امکانات رفاهی و ایمنی این خودرو می توان به فرمان برقی، سیستم نمایش لحظه ای فشار باد تایرها (TPMS)، 2 کیسه هوا، دوربین عقب، سیستم مولتی مدیا 9 اینچی و... اشاره کرد.

   

  شرایط فروش ون ایتروز

 • 1401/2/15

  شرایط جدید فروش دیگنیتی و فیدلیتی پرایم / اردیبهشت ۱۴۰۱

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-بر اساس شرایط فروش جدید بهمن موتور، فیدلیتی و دیگنیتی پرایم با قیمت قطعی و در قابل پیش فروش عرضه می شوند. بدیهی است که قیمت نهایی خودروها در زمان تحویل مشخص خواهد شد. با توجه به تغییر قانون محاسبه عوارض گمرکی برای قطعات منفصله خودرو، بسیاری از خودروسازان برنامه دارند که فعلاً فروش محصولاتشان را با قیمت غیر قطعی انجام دهند و می بینیم که بهمن موتور هم چنین سیاستی را در پیش گرفته است.

  در این شرایط فروش سود مشارکت ۱۱ درصد و سود انصراف ۸ درصد به مشتریان تعلق می گیرد و خودروها هم در هفته آخر مرداد ۱۴۰۱ به دست خریداران خواهند رسید. متقاضیان این طرح فروش می توانند از ساعت ۱۰ صبح ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 • 1401/1/25

  پیش فروش وانت کارا ویژه فروردین ۱۴۰۱

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-شرکت بهمن موتور در راستای پاسخ به نیاز بازار طرح جدید پیش فروش وانت کار 2000 سی سی را اجرا می کند. بر اساس اعلام شرکت بهمن موتور پیش فروش وانت کارا با قیمت غیر قطعی از ساعت 10 صبح روز شنبه 27 فرودین تا ساعت 16روز چهارشنبه 31 فروردین و یا تکمیل ظرفیت برای مشتریان به صورت آنلاین از طریق وبسایت ایرانی کار انجام خواهد شد.
  گفتنی است؛ وانت کارا تک کابین تیپ 4 با پیش پرداخت 127 میلیون تومان و وانت کارا دو کابین تیپ 4 با پیش پرداخت 134میلیون تومان به فروش می رسد.
  لازم به یادآوری است، وانت کارا مجهز به تجهیزات داخلی، شامل تغییرات در مجموعه سوئیچ، چراغ های عقب، طراحی صندلی و سقف کاذب و افزوده شدن یونیت ایموبلایزر، قفل مرکزی و... است. همچنبن خودروی مذکور دارای سیستم تهویه مطبوع و کیسه هوای ایمنی (سرنشین +راننده) و سیستم رادیو پخش USB، رینگ فولادی و تودوزی پارچه ای-خاکستاری خواهد بود.

   

  شرایط فروش وانت کارا فروردین 1401

 • 1400/12/19

  شرایط فروش خودروهای فیدلیتی و دیگنیتی اسفند ماه اعلام شد

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-شرکت بهمن موتور در راستای پاسخ به نیاز بازار طرح جدید فروش خودروهای SUV دیگنیتی و فیدلیتی را اجرا می کند. 

  براساس اعلام شرکت بهمن موتور فروش فوری خودروهای دیگنیتی و فیدلتی 5 و 7 نفره از ساعت 10 صبح روز یکشنبه 22 اسفند برای مشتریان به صورت آنلاین از طریق وبسایت https://bahman.iranecar.com انجام خواهد شد. 
  گفتنی است این فروش تا ساعت 16 همان روز یا تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.
  فیدلیتی 5نفره با قیمت 783 میلیون و 900 هزار تومان، فیدلیتی 7 نفره با قیمت 795 میلیون و 900  هزار تومان و دیگنیتی با قیمت 857 میلیون و 900 هزار تومان به فروش می رسند.
  همچنین بهمن موتور به منظور اطمینان در عرضه خودرو به مصرف کنندگان، رهن سند خودرو را به مدت یکسال در نظر گرفته است.

   

  شرایط فروش دیگنیتی و فیدلیتی

خودروهای این شرکت