icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات نیسان جهان نوین آریا

شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات نیسان جهان نوین آریا

شرایط فروش نقد و اقساطی جهان نوین آریا بدلیل عرضه محصولات نیسان ژاپن همیشه از اهمیت خاصی برخودار بود است. این شرکت در کل طول سال شرایط فروش اقساطی نیسان ایکس تریل ،شرایط فروش نیسان جوک اسکای پک،نیسان جوک اسپرت ،شرایط فروش نیسان جوک اقساطی پلاتینویم و شرایط فروش  نیسان قشقایی را برگزار می کند. وب سایت پردیس خودرو در این صفحه امکانی را فراهم آورده است تا شما کاربران عزیز بتوانید بصورت لحظه ای از شرایط فروش و پیش فروش جهان نوین آریا مطلع گردید.

شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات نیسان جهان نوین آریا

شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات نیسان جهان نوین آریا

جهان نوین آریا بعنوان نماینده رسمی محصولات نیسان ژاپن چند سالی است برخی از محصولات این شرکت نظیر نیسان ایکس تریل و نیسان جوک را در بازار ایران عرضه کرده است. وب سایت پردیس خودرو با جمع آوری شرایط فروش نقد و اقساطی جهان نوین آریا،امکانی را فراهم آورده است تا کاربران بتواند در لحظه به این شرایط دسترسی داشته باشند.

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات نیسان جهان نوین آریا (VIP)

 • 1398/9/5

  فروش فوری نیسان جوک توسط جهان نوین آریا اعلام شد

  پردیس خودرو- بر اساس این شرایط فروش خودروهای مذکور در مدل های 2017 به صورت فوری به خریداران تحویل داده شده و گارانتی 3 سال یا 80 هزار کیلومتر نیز برای آن ها در نظر گرفته شده است.

  گفته می شود جوک پلاتینیوم 2017 در رنگ های سفید، نوک مدادی و قرمز با برچسب قیمتی 440 میلیون تومان و نیسان جوک اسپرت 2017 نیز در رنگ های سفید، قرمز و زرد با برچسب قیمتی 540 میلیون تومان قابل خریداری است.

  شرکت جهان نوین آریا در اینستاگرام رسمی خود اعلام کرده است خریداران برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از جزئیات این شرایط فروش به صورت مستقیم با شرکت تماس بگیرند.

  با توجه به بسته بودن واردات خودرو، این خودروها احتمالاً جزو خودروهای دپو شده در گمرک هستند که حال اجازه ترخیص به آنها داده شده است.

  شرایط فروش نیسان جوک

 • 1397/2/27

  شرایط فروش نقد و اقساطی نیسان جوک مدل 2017 اعلام شد

  به گزارش پایگاه خبری"پردیس خودرو"در این شرایط فروش نیسان جوک در سه تیپ مختلف اسکای پک ،پلاتینیوم و اسپورت عرضه شده است.

   

  شرایط فروش نیسان جوک

 • 1397/2/18

  فروش رنو تلیسمان با شرایط فروش اقساطی، هدیه خرید نقدی و سود مشارکت

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو"نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در شرایط فروش جاری خود، رنو تلیسمان را با شرایط متنوع نقدی و اعتباری، سود مشارکت، هدیه خرید نقدی  و پرداخت چند مرحله‌ای عرضه کرده است.
  بر اساس اعلام نگین خودرو و در بخشنامه فروش مشارکتی این شرکت، رنو تلیسمان با شرایط متنوع و تحویل 60 تا 180 روزه و با پیش پرداخت 80 تا 130 میلیون تومانی عرضه کرده است. بر اساس این بخشنامه به پیش‌پرداخت‌ها سود مشارکتی از 15 تا 20 درصد (بسته به زمان تحویل خودروها) تعلق می‌گیرد.
  برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت نگین خودرو به آدرس www.neginkhodro.com مراجعه نمایید.همانطور که انتظار می رفت بی ام وی سری 8 بعنوان صدرنشین محصولات این شرکت به صفحه نمایش لمسی بزرگ مجهز گردیده و حتی پنل پشت فرمان  هم نیز به مانند بی ام و X4 کاملا دیجیتالی می باشد.در حالی که خودروساز معروف پریمیومی جهان نظیر آئودی به سمت حذف دکمه های فیزیکی و انتقال انها به صفحه نمایش لمسی روی آورده اند ،در تصاویر مخص است که کنسول میانی پوشیده از دکمه های فیزیکی متفاوت است

 • 1396/10/5

  شرایط فروش نقد و اقساطی محصولات نیسان جوک و ایکس تریل اعلام شد

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" در این شرایط فروش نیسان جوک اسپرت با قیمت 194 میلیون تومان عرضه می گردد. البته باید دقت کرد مدل این خودرو 2016 بوده و این در حالی است که سال 2017 هم به اتمام رسیده و عملا در سال 2018 به سر می بریم.

  همچنین در این شرایط فروش نیسان ایکس تریل مدل 2017 با قیمت 268 میلیون تومان عرضه شده است که فقط با شرایط نقدی به فروش می رسد.

   

  شرایط فروش محصولات نیسان جوک و ایکس تریل مدل 2017

 • 1396/9/20

  شرایط فروش نیسان ایکس تریل/آذر ماه 96

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" بر اساس جدیدترین شرایط فروش منتشر شده از سوی شرکت جهان نوین آریا نیسان ایکس تریل با قیمت جدید ۲۶۸ میلیون تومان در دو حالت فروش ۴۵ روزه و ۶۰ روزه به متقاضیان عرضه می شود. خریداران این کراس اوور ژاپنی در شرایط تحویل ۴۵ روزه ملزم به پرداخت قیمت کامل خودرو هستند و همچنین در شرایط تحویل ۶۰روزه در زمان ثبت نام ۱۳۴ میلیون تومان و در زمان ارسال دعوتنامه ۱۳۴ میلیون تومان دیگر از مشتریان اخذ می شود.

   

  شرایط فروش نیسان ایکس تریل /آذر ماه 96

 • 1396/8/11

  شرایط فروش اقساطی نیسان جوک و ایکس تریل توسط جهان نوین آریا

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو"شرکت جهان نوین آریا نماینده محصولات نیسان در ایران در این شرایط فروش به خریداران نیسان ایکس تریل یکدستگاه تلفن همراه آیفون 8 و بیمه بدنه هدیه خواهد داد.

  شرایط فروش نیسان جوک و ایکس تریل آبان ماه 96

   

  شرایط فروش نیسان جوک و ایکس تریل آبان ماه 96

   

 • 1396/6/13

  شرایط فروش ویژه محصولات نیسان در نمایشگاه تبریز 96 اعلام خواهد شد

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" شرکت جهان نوین آریا در نمایشگاه خودروی تبریز 96 با محصولات خود نظیر نیسان ایکس تریل و نیسان جوک حضور خواهد داشت. این شرکت در مدت زمان این نمایشگاه برای علاقمندان به خرید این خودرو ها فروش نقدی همراه با تخفیف ویژه و شرایط اقساطی مناسب در نظر گرفته است.

  تیم خبری پردیس خودرو در این نمایشگاه حاضر خواهد بود و شما می توانید از طریق وب سایت ما از تمامی اتفاقات این نمایشگاه مطلع شوید.

  قابل ذکر است نمایشگاه خودروی تبریز 96 از تاریخ 96/6/14 لغایت 96/6/17 برگزار خواهد شد.

 • 1396/3/28

  شرایط فروش نیسان جوک و ایکس تریل مدل 2017

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" مطابق ابلاغیه این شرکت محصولات نیسان جوک و ایکس تریل با مدل 2017 برای این شرایط فروش در نظر گرفته شده است.

  شرایط فروش محصولات نیسان

  شرایط فروش محصولات نیسان

  شرایط فروش محصولات نیسان

   

خودروهای این شرکت