icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی خودرو سازان بم، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات جیلی

خودرو سازان بم، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات جیلی

خودرو سازان بم، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات جیلی

خودرو سازان بم، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات جیلی

به منظور دستیابی به فن آوری پیشرفته در صنعت خودروسازی کشور و با هدف ایجاد شرایط لازم برای احداث خط تولید خودرو منطبق با استاندارد های معتبر جهانی در سال ۱۳۸۱ تاسیس گردید. تجارب جهانی نشانگر آن است که ایجاد صنایع خودرو سازی در نقاط دور از مرکز باعث ایجاد شهرهای بزرگ و مراکز مهم اقتصادی در آن مناطق میشود.

تاسیس شرکت خودرو سازان بم در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید و تبدیل این منطقه به قطب صنعتی تولید خودرو در کشور آثاری فراتر از حد پیش بینی شده را در منطقه جنوب شرقی کشور به نمایش گذاشته شده است. شرکت خودروسازان بم نخستین بخش خصوصی در کشور است که همکاری مشترک با یک شرکت خودروساز معتبر جهانی را آغاز نموده است. کارخانه خودروسازی بم از سال ۱۳۸۲ در زمینی با مساحت ۲۰۸۹۷۷۵ مترمربع با ظرفیت تولید سالیانه ۱۲۰۰۰۰ دستگاه خودرو در فاز اول احداث گردید. مساحت سالن بدنه این کارخانه ۳۵۰۰۰ مترمربع، تغذیه بدنه سازی ۲۷۰۰۰۰ مترمربع، سالن رنگ ۴۸۰۰۰ مترمربع، سالن تزئینات ۳۵۰۰۰ مترمربع و سالن تغذیه تزئینات ۲۷۰۰۰۰ مترمربع پیش بینی گردیده است. ظرفیت تولید سالانه این کارخانه در فاز ۲ به تعداد ۴۰۰۰۰۰ دستگاه خودرو افزایش میابد.

حفظ محیط زیست، جلوگیری از اتلاف انرژی و سوخت به عنوان ثروت ملی و آرامش و راحتی انسان ها و ایجاد ستونهای اقتصاد مقاومتی با محوریت اشتغال از جمله نکاتی است که شرکت خودروسازان بم به دنبال آن میباشد. ارائه خدمات پس از فروش اگر چه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. لیکن تولید محصولی که کمترین نیاز به خدمات پس از فروش را داشته باشد دارای اهمیت خاصی است که باید به آن توجه شود. شرکت خودرو سازان بم به مدد اندیشه خلاق و بازوان توانمند فرزندان شما گام های بلندی در سازندگی و عمران محور جنوب شرقی کشور برداشته است و با انعقاد قرداد های مشترک تولید خودرو با نشان تجاری جیلی این خودرو ساز پر توان و با کیفیت چینی با پیشرفته ترین و برترین فن آوری با جدیت به ساختن فردای روشن این مرز و بوم همت گمارده است. شرکت خودرو سازان بم به موازات تولید خودروهای فولکس واگن گل در ایران، نمایندگی انحصاری شرکت فولکس واگن آلمان برای خودرو های سواری در کشورمان را نیز به عهده دارد.

نمایندگی های برگزیده خودرو سازان بم، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات جیلی (VIP)

 • 1400/12/18

  شرایط جدید فروش لیفان X70 اعلام شد

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-در جدول ذیل می توانید شرایط پیش خرید این کراس اوور را ملاحظه فرمایید.:

  شرایط فروش لیفان X70 اسفند 1400

 • 1399/11/23

  شرایط فروش لیفان X70 ویژه بهمن ماه اعلام شد

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-قیمت لیفان X70 توسط خودروسازان بم ۵۸۰ میلیون تومان تعیین شده است. برای ثبت نام این خودرو به پیش پرداخت ۴۲۰ میلیون تومانی نیاز است و الباقی وجه در زمان تحویل که خرداد ۱۴۰۰ تعیین شده است، پرداخت خواهد شد. در حال حاضر تعداد محدودی لیفان X70 با پلاک ملی به خیابان ها آمده اند که پیگیری های انجام شده نشان می دهد، این خودروها برای مدیران شرکت خودروسازان بم بوده و هنوز تحویل و عرضه این کراس اوور چینی به بازار آغاز نشده است.

  خودرو قیمت قطعی (تومان) شرایط فروش پیش پرداخت مرحله دوم پرداخت
  لیفان X70 اتوماتیک ۵۸۰،۰۰۰،۰۰۰ دو مرحله ای ۴۲۰،۰۰۰،۰۰۰ خرداد ۱۴۰۰

   

 • 1399/7/11

  شرایط فروش لیفان X70 اعلام شد/مهر ماه 99

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"- لیفان X70 قرار است تا با قیمت ۵۸۰ میلیون تومان به دست خریداران برسد و فعلا پیش پرداخت ۴۲۰ میلیون تومانی برای ثبت نام این خودرو تعیین شده است. همچنین زمان تحویل لیفان ایکس ۷۰ برای اوایل زمستان ۹۹ تعیین شده و به احتمال زیاد طی روزهای آتی تولید این خودرو در خودروسازان بم آغاز می شود.

 • 1398/10/9

  اعلام شرایط فروش فوری جیلی gc6 توسط خودروسازان بم/دی ماه 98

  پردیس خودرو-طرح فروش جدید خودروسازان بم برای جیلی GC6 اکسلنت به صورت نقدی و تحویل فوری ارائه شده و مشتریان می توانند با پرداخت ۱۶۲ میلیون تومان، این سدان اتوماتیک چینی را به صورت تحویل ۳۰ روزه تحویل بگیرند. در حال حاضر این شرکت امکان فروش اینترنتی را ندارد و مشتریان می توانند با مراجعه به نمایندگی های خودروسازان بم، اقدام به ثبت نام و خرید GC6 اکسلنت نمایند.

  شرایط فروش جیلی gc6 ویژه دی ماه 98

 • 1398/9/4

  شرایط فروش جیلی GC6 ویژه آذر ماه اعلام شد

  پردیس خودرو-در این شرایط، قیمت خودرو یاد شده، 162 میلیون تومان اعلام شده است.

  نحوه فروش نیز به صورت نقدی و تحویل فوری، با مدت زمان سی روز کاری می‌باشد.

  جیلی GC6 اکسلنت با مدل 1398 به مشتریان تحویل می‌شود و به ازای هر ماه تاخیر در تحویل خودرو، یک درصد سود به خریداران پرداخت خواهد شد.

  در ادامه می‌توانید شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت ویژه نیمه اول آذر را مشاهده نمایید:

  شرایط فروش جیلی GC6 ویژه آذر 98

 • 1398/8/8

  شرایط فروش جیلی GC6 ویژه آبان 98 اعلام شد

  پردیس خودرو-گروه "خودروسازان بم" ویژه آبان ماه 98، خبر از شرایط فروش نقدی جیلی GC6 نیوفیس در مدل اکسلنت از تاریخ 1 آبان ماه لغایت 16 آبان ماه 98 داده است و مشتریان می توانند بعد از گذشت 1 ماه از تاریخ ثبت نام، ماشین خود را تحویل بگیرند که در صورت عدم تحویل در موعد مقرر، ماهیانه 1 درصد سود تاخیر به مشتریان تعلق خواهد گرفت.
  باتوجه به شرایط فروش اعلامی از سوی شرکت خودروسازان بم که جزییات آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید، خودروی جیلی GC6 اکسلنت در مدل 98 به صورت نقدی ثبت نام خواهد شد که برای خرید آن قیمت مصوب 162 میلیون تومانی در نظر گرفته شده است.

  شرایط فروش جیلی GC6 ویژه آبان ماه 98

 • 1398/6/10

  شرایط فروش جیلی GC6 ویژه شهریور 98

  پردیس خودرو-مطابق با این شرایط فروش خودرو مذکور با قیمت مصوب 162 میلیون تومان و موعد تحویل 31 روزه در دسترس علاقه مندان خواهد بود. 
  لازم به ذکر است که در این طرح جریمه تاخیر در تحویل خودرو معادل یک درصد محاسبه خواهد شد.

   

  شرایط فروش جیلی GC6

 • 1398/5/5

  شرایط فروش جیلی GC6 ویژه مرداد 98 اعلام شد

  پردیس خودرو-در این شرایط، قیمت خودرو 162 میلیون تومان لحاظ شده و موعد تحویل خودرو 31 روزه است. جریمه تاخیر نیز یک درصد ماهیانه در نظر گرفته می‌شود. این شرایط ویژه نیمه اول مردادماه بوده و تا تاریخ 15 ام مرداد، برقرار می‌باشد.

  قابل ذکر است خودروسازان بم این روزها حال و روز خوشی ندارد و به تازگی یک از مسئولین شهر کرمان بر وخیم بودن الوضاع مالی این شرکت تاکید کرد و عنوان نموده که کاهش تولیدات خودروسازان بم باعث تعدیل گسترده نیرو گردیده و مسئولین دولتی و وزرات صنعت باید به فکر این خودرو ساز باشند.البته به نظر می رسد دلیل عدم استقبال مردم از محصولات خودروسازان بم افزایش ماهانه قیمت این خودرو است بطوریکه جیلی GC6 اکسلنت از اسفند سال گذشته تاکنون  نزدیک به 70 میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرده است. همچنین جیلی GC6 از نظر مشخصات فنی و همچنین موارد دیگر هیچگاه نتوانست نظر مشتریان ایران را جلب نماید.

  شرایط فروش جیلی GC6 مرداد 98

 • 1398/2/16

  سود جویی خودروسازان بم تمامی ندارد،افزایش 8 میلیونی جیلی GC6

  پردیس خودرو- در ابلاغیه این شرکت قیمت جیلی GC6 بطور باور نکردنی به 145 میلیون تومان افزایش یافته است. ظاهرا در این روزها که بازار آشفته و پریشان است و همه انگشت های اتهام بسوی دلالان کوچه و خیابان نشانه رفته وبرخی نیز سایت های خرید و فروش خودرو را مقصر می دانند، این خودروسازان هستند که خود به نوعی دلال گونه عمل کرده و با افزایش قیمت در بازارو  بدون در نظر گرفتن قیمت واقعی تمام شده ،قیمت تولیدات خود را بطور روزانه افزایش می دهند.

  گروه خودروسازان بم حدود دو هفته قبل قیمت این خودرو نه چندان مطرح چینی را بطور ناگهانی 13 میلیون تومان افزایش داد. حالا هم بعد از گذشته چند هفته و بدون اینکه قیمت ارز و حامل های انرژی و دیگر فاکتور های تولید افزایش یافته باشد ،فیمت جیلی GC6 اکسلنت را 7 میلیون دیگر افزایش داد تا همراه دلالان کوچه و خیابان باشد.

  خودروسازان در شرایط فعلی باید با کاهش یا ثبات قیمت محصولات وخود ،کمک به کاهش قیمت ها در بازار نماید اما متاسفانه در نبود نهاد های نظارتی شاهد این بی اخلاقی در برخی تولید کنندگان داخلی هستیم که بدون توجه به حال و روز مردم در پی سود جویی و گرفتن ماهی از این آب گل آلود هستند.

  شرایط فروش جیلی GC6 اردیبهشت 97

 • 1398/1/25

  اعلام شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت در سال جدید با افزایش قیمت 13 میلیون تومانی

  پردیس خودرو-در جدیدترین بخشنامه این شرکت جیلی GC6 اکسلنت در دو مدل 97 و 98 به ترتیب با قیمت ها 125 میلیون تومان و 138 میلیون تومان عرضه شده است.علاقمندان به خرید این خودرو باید در ابتدا کل مبلغ را واریز نمایند و 30 روز بعد منتظر دریافت خودرو خود باشند.

  نکته قابل تامل افزایش قیمت 13 میلیون تومان این خودرو نسبت به مدل 97 است که این اتفاق فقط در ایران و توسط خودروسازان وطنی اتفاق افتاده است چرا که عملا در هیچ کجای جهان تغییر مدل سال خودرو منجر به افزایش قیمت نخواهد شد و این رفتار خودروسازان وطنی دقیقا مشابه دلالان کوچه و خیابان است.

  بهتر است بخوانید:

  جیلی GC6 اکسلنت،مشخصات فنی و هر آنچه باید بدانید

  جیلی gc6 شرایط فروش

خودروهای این شرکت