icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات سانگ یانگ رامک خودرو

شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات سانگ یانگ رامک خودرو

شرایط فروش نقد و اقساطی محصولات سانگ یانگ رامک خودرو شامل شرایط فروش تیوولی ،شرایط فروش اقساطی سانگ یانگ کوراندو،شرایط فروش نیو اکتیون ،شرایط فروش سانگ یانگ G4 و شرایط فروش نیو کوراندو همیشه مورد پیگیری خریداران بازار ایران قرار دارد. وب سایت پردیس خودرو با جمع آوری شرایط فروش نقد و اقساطی رامک خودرو در این صفحه دسترسی کاربران را سهولت بخشیده است.

شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات سانگ یانگ رامک خودرو

شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات سانگ یانگ رامک خودرو

گروه صنعتی رانک خودرو فعالیت خود را از سال 1383 با تشکیل سه مجموعه شرکت رامک خودرو - شرکت رامک یدک - شرکت رامک دیزل آغاز کرد. این شرکت سپس در سالهای بعد با اخذ نمایندگی سانگ یانگ عملا وارد بازار خودروی ایران شد و توانست با ارائه محصولات شاسی بلند سانگ یانگ و بخصوص تیوولی اسمی و رسمی برای خود فراهم آورد.

در این صفحه شرایطی فراهم شده است که کاربران بتوانند بصورت لحظه ای به شرایط فروش نقد و اقساطی رامک خودرو دسترسی داشته باشند.

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات سانگ یانگ رامک خودرو (VIP)

 • 1397/2/10

  شرایط و قیمت جدید تیوولی 2018 اعلام شد

  به گزارش پایگاه خبری"پردیس خودرو"  در ابلاغیه این شرکت ،تیوولی مدل 2018 با قیمت 136 میلیون و 141 هزار تومان  عرضه خواهد شد. البته قیمت پایه این خودرو بدون ارزش افزوده 124 میلیون و 900 هزار تومان می باشد.

   

  تیوولی 2018

 • 1396/11/27

  شریط فروش کوارندو نیو فیس 2018 اعلام شد'

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" شرکت رامک خودرو که بعد از بازگشایی ثبت سفارش فعالیت خود را با رونمایی از G4 و ورود نسخه های فیس لیفت نیو کوراندو و تیوولی دو چندان کرده است در جدیدترین اقدام خود شرایط فروش  کوراندو نیو فیس مدل 2018 را آغاز کرده است.بر اساس اعلام این شرکت قیمت پایه کوراندو نیو فیس 197 میلیون تومان عنوان شده است که پس از اعمال هزینه های جانبی مبلغ قابل پرداخت به 214 میلیون تومان خواهد رسید.

  شرایط فروش کوراندو نیو فیس 2018

 • 1396/11/21

  شرایط فروش رکستون G4 بصورت رسمی اعلام شد

  به گزارش پایگاه خبری"پردیس خودرو" بر اساس ابلاغیه رامک خودرو شاسی بلند رکستون G4 با قیمت 294 میلیون با پیش پرداخت 80 تا 150 میلیونی به فروش خواهد رسید. همچنین موعد تحویل این خودرو اردیبهشت و خرداد 97 اعلام شده است.

   

  بهتر است بخوانید:

  رکستون G4:نقد و بررسی ،مشخصات فنی ،قیمت

   

   

  شرایط فروش رکستون G4

 • 1396/10/17

  اعلام شرایط فروش تیوولی با قیمت جدید /دی ماه 96

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" رامک خودرو پیش از از ابلاغیه دستورالعمل جدید واردات خودرو،تیوولی را با قیمت پایه 102 میلیون و 900 هزار تومان عرضه می نمود اما حالا این خودرو با قیمت پایه 109 میلیون و 900 هزار تومان بفروش می رساند.این شرکت شرایط فروش متنوعی شامل طرح نقدی 150 روزه ،نقدی چند مرحله ای ،طرح سپاس و طرح نگین مهر را در نظر گرفته است.

  شرایط فروش تیوولی دی ماه 96

   

  شرایط فروش تیوولی دی ماه 96

   

   

  لازم به ذکر است که کلیه ی خودروها دارای گارانتی 5 ساله یا 150 هزار کیلومتری هستند و همچنین رامک خودرو طرح امداد VIP را نیز به مشتریان ارایه می دهد که شامل حمل خودرو در شهر تا اولین نمایندگی مجاز تا 50 کیلومتری و در جاده تا اولین نمایندگی مجاز تا 10 کیلومتری می‌شود. در این طرح امداد خودرو همچنین خدمات دیگر نظیر تعویض لاستیک پنجر با زاپاس، سوخت رسانی در صورت اتمام بنزین، شارژ و خدمات تعویض باتری و هزینه‌ی ایاب و ذهاب رایگان در سرویس های ذکر شده ارایه می شود.

  بهتر است بخوانید:

   

  مشخصات فنی و نقد و بررسی تیوولی- سنت شکن سانگ یانگ

   

 • 1396/8/15

  شرایط فروش نقدی تیوولی توسط رامک خودرو

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" در این طرح تیوولی با روشهای متنوعی قابل خرید می باشد.

  شرایط فروش تیوولی آبان ماه 96

 • 1396/6/27

  شرایط پیش فروش تیوولی ویژه مهر ماه 96

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" بر اساس ابلاغیه این شرکت قیمت تیوولی بصورت علی الحساب برابر با 102 میلیون و 900 هزار تومان اعلام شده که در بهترین حالت ممکنه موعد تحویل خودرو 150 روزه می باشد.همچنین نرخ سود مشاکرت 21 درصد و سود انصراف از خرید 18 درصد اعلام گردیده است.

  جدول شرایط پیش فروش تیوولی:

  شرایط پیش فروش تیوولی مهر 96

 • 1396/5/8

  شرایط فروش تابستانه تیوولی و نیوکوراندو 2017

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" بر اسا اعلامیه این شرکت دو محصول تیوولی و نیوکوراندو بصورت نقد و اقساط و با اقساط باند مدت عرضه می شود.

  شرایط فروش تابسانه محصولات سانگ یانگ 96

   

  شرایط فروش تابسانه محصولات سانگ یانگ 96

  برای اطلاع از شرایط فروش سانگ یانگ اینجا کلیک کنید.

 • 1396/3/27

  شروع فروش و قیمت نیو کوراندوی جدید پرمیوم پلاس

  شرکت رامک خودرو نماینده رسمی محصولات سانگ یانگ کره عرضه نسل جدید نیو کوراندو را آغز کرد.

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" این شرکت ضمن اعلام این خبر قیمت نسل جدید نیو کوراندو  را برابر با 145 میلیون تومان عنوان کرده است.

   

  شرایط فروش نیوکوراندوی جدید

  سانگ یانگ نسل جدید این خودرو را در سال 2016 معرفی کرد و در اوایل سال 2017 روانه بازار کرد بیشترین تغییرات صورت گرفته در نمای ظاهری این خودرو اتفاق افتاده است.

  شرایط فروش این خودرو به شرح ذیل می باشد:

خودروهای این شرکت