icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا

شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا

شرایط فروش فوری سایپا SAIPA،وب سایت فروش فوری سایپا ویژه دوشنبه 24 تیر سال 98 ،وب سایت فروش فوری سایپا،ثبت نام محصولات سایپا،شرایط فروش اقساطی وجدیدترین شرایط فروش سایپا را در وب سایت پردیس خودرو مطالعه نمایید.

شرایط فروش نقد و اقساطی  سایپا بدلیل گستردگی محصولات این شرکت حجم عمده ای از توجه ها را به سوی خود جلب می نماید.از همین رو با گردآوری شرایط فروش پراید ،شرایط فروش کوییک ،شرایط فروش تیبا،شرایط فروش ساینا،شرایط فروش چانگان ،شرایط سراتو ،آریو،وانت نیسان ،وانت پیکاپ ریچ و غیره در این صفحه  دسترسی کاربران را بصورت لحظه ای فراهم آورده است.

شرایط فروش فوری سایپا در 29 اردیبهشت 98 را ذیل این صفحه مشاهده نمایید.

شرایط فروش فوری سایپا در 11 خرداد 98 را ذیل این صفحه مشاهده نمایید.

شرایط فروش فوری سایپا،شرایط فروش فوری سایپا 98،وب سایت ثبت نام سایپا 98،خرید اینترنتی محصولات سایپا،شرایط پیش فروش سایپا،شرایط ،ثیت نام سایپا،وب سایت خرید محصولات سایپا،شرایط پیش فروش سایپا،شرایط فروش اقساطی سایپا،پیش فروش اقساطی سایپا،پیش فروش بلند مدت سایپا

شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا

شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا (VIP)

 • 1400/10/14

  شرایط جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا اعلام شد

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-به اطلاع متقاضیان محترم و نمایندگی های مجاز گروه خودروسازی سایپا میرساند، شرایط پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا به شرح جداول ذیل اعلام میگردد:

  متقاضیان محترم از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه مورخ 1400/10/16 (به مدت 2 روز) به صورت 24 ساعته میتوانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا نسبت به پیش ثبت نام (شرکت در قرعه کشی) اقدام نمایند.

  تمامی ضوابط و شرایط قرعه کشی در این بخشنامه اجرا خواهد شد.

  شرایط فروش سایپا هفته دوم دی ماه 1400

  شرایط فروش سایپا هفته دوم دی ماه 1400

 • 1400/9/30

  شرایط جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا اعلام شد /دی 1400

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-متقاضیان میتوانند از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه مورخ 2 دی ماه 1400 به مدت 2 روز نسبت به پیش ثبت نام در سایت شرکت سایپا اقدام نمایند.

  متقاضیان از طریق قرعه کشی انتخاب خواهند شد.

  پیش فروش یکساله:

  شرایط فروش سایپا دی 1400

  مشارکت در تولید:

  شرایط فروش سایپا دی 1400

 • 1400/9/24

  شرایط جدید فروش نقدی محصولات سایپا اعلام شد

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"متقاضیان میتوانند از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه مورخ 25 آذرماه 1400 (به مدت 2 روز) با مراجعه به سایت گروه خودروسازی سایپا نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

  شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه فعال می باشد.

   

  شرایط فروش

 • 1400/9/17

  شرایط فروش فوری پنج محصول سایپا اعلام شد – آذر ۱۴۰۰

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-سایپا در این طرح فروش خودروهایی چون کوییک دنده ای، کوییک آر، کوییک پلاس اتوماتیک، تیبا SX و تیبا هاچ بک EX را با قیمت های جدید عرضه می کند. متقاضیان می توانند از ساعت ۱۰ صبح شنبه نسبت به ثبت نام اولیه این محصولات اقدام کنند و وبسایت فروش سایپا به مدت دو روز باز خواهد ماند. همچنین در صورت تقاضای فراتر از ظرفیت، فرایند قرعه کشی برای شرایط فروش پنج محصول سایپا برگزار خواهد شد.

  موعد تحویل خودروهای این فروش فوری، ۹۰ روز اعلام شده است و فرایند عرضه خودروها، همچنان بر اساس مصوبه های کمیته خودرو خواهد بود.

  شرایط فروش سایپا آذر 1400

   

 • 1400/9/1

  آغاز پیش فروش جدید محصولات سایپا اعلام شد -آذر 1400

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-به اطلاع متقاضیان محترم و نمایندگی های مجاز گروه خودروسازی سایپا میرساند، شرایط پیش فروش با زمان تحویل حداکثر یکساله محصولات گروه خودروسازی سایپا به شرح جدول ذیل اعلام میگردد:

  متقاضیان محترم از ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 1400/09/01 (به مدت 2 روز) به صورت 24 ساعته میتوانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا مراجعه نمایند.

  تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه فعال می باشد.

  شرایط فروش سایپا آذر 1400

 • 1400/8/3

  شرایط جدید فروش فوری محصولات سایپا اعلام شد /آبان 1400

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-گروه خودروسازی سایپا فروش فوری (قرعه کشی) 5 محصول خود را ویژه آبان ماه 1400 آغاز می‌نماید.

  این بخشنامه از ساعت 15 روز دوشنبه مورخ 3 آبان ماه 1400 به مدت 2 روز ادامه خواهد داشت.

  تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه اعمال خواهد شد.

   

  شرایط فروش سایپا آبان 1400

 • 1400/6/29

  آغاز مرحله دوم فروش فوری ساینا S و خانواده کوییک/شهریور400 1

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-در طرح فروش فوری با موعد تحویل 3 ماهه که از ساعت 15 روز دوشنبه آغاز خواهد شد و تنها به مدت 3 روز اعتبار خواهد داشت، چهار خودروی سایپا کوییک دستی با رینگ فولادی، کوییک R دو رنگ دستی، کوییک S و در نهایت خودروی ساینا S به مشتریان عرضه می شود که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

  شرایط فروش سایپا شهریور 1400

   

 • 1400/5/17

  شرایط فروش جدید محصولات سایپا اعلام شد

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-در طرح جدید فروش شرکت سایپا، 5 محصول این خودروساز به بازار عرضه می‌شوند. در این طرح فروش اعلام شده است که دیگر برخی محدودیت‌های گذشته در عرضه به صورت پیش فروش وجود ندارد و متقاضیان می‌توانند فرایند راحت تری را در هنگام ثبت نام طی نمایند.

  در این مرحله از فروش، مشتریان از ساعت 10 صبح 18 مرداد 1400 به مدت 24 ساعت می‌توانند به وبسایت فروش محصولات سایپا مراجعه کنند و در هنگام ثبت نام، پیش پرداخت اعلام شده را بپردازند.

  در این طرح فروش دیگر محدودیت‌های ثبت نام و مراسم قرعه کشی وجود ندارد و در هنگام ثبت اطلاعات، امکان واریز وجه برای خریداران فراهم است.

  در طرح فروش محصولات سایپا ویژه مرداد 1400 پنج مدل خودرو از جمله کوییک S، ساینا S، کوییک دنده ای، کوییک آر و وانت 151 به صورت پیش فروش و با قیمت غیر قطعی عرضه می‌شوند.

  زمان‌ تحویل خودروهای نامبرده دی ماه سال 1400 تا تیرماه سال 1401 است.

   

  شرایط فروش سایپا مرداد 1400

   

 • 1400/4/24

  طرح عید تا عید محصولات سایپا از امروز آغاز می شود

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-در جشنواره پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا، 11 محصول عرضه می شود و متقاضیان فرصت دارند تا در محصولات سایپا و پارس خودرو در مدت سه روز فرآیند ثبت نام را در سایت www.saipa.iranecar.com  انجام دهند.

  در این طرح ویژه خودروهای شاهین، کوییک اس، ساینا اس، کوییک دنده ای، ساینا دنده ای، کوییک دو رنگ آر، و وانتسایپا 151 عرضه می شود و زمان تحویل در جشنواره فروش فروردین، اردیبهشت، خرداد و تیرماه سال آینده است.

  در پیش ثبت نام طرح عید تا عید محصولات سایپا و پارس خودرو، مانند طرح های اخیر فروش خودرو در کشور، مبلغی دریافت نمی شود اما پس از قرعه کشی، اسامی منتخب 72 ساعت فرصت خواهند داشت تا با واریز مبلغ علی الحساب، نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام کنند.

  همچنین به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیرخم از امروز پیش فروش محصولات شرکت زامیاد شامل نیسان تک سوز آپشنال، نیسان دو گانه سوز آپشنال، نیسان دیزل و پادرا پلاس آغاز خواهد شد و موعد تحویل این خودروها آبان و آذرماه سال جاری در نظر گرفته شده است. در محصولات زامیاد برای اولین بار طی چند وقت اخیر و پس از اجباری شدن فرآیند قرعه کشی، دیگر قرعه کشی صورت نمی گیرد و هیچ محدودیتی در ثبت نام نیز وجود ندارد.

  در این میان پیش فروش محصولات زامیاد از امروز و به صورت 24 ساعته در سایت www.saipa.iranecar.com   انجام می شود.

 • 1400/4/19

  فروش فوق العاده و پیش فروش «کوییک آر» با شرایط جدید

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-به نقل از روابط عمومی پارس خودرو، بر اساس اعلام معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا، فروش فوق العاده و پیش فروش یک ساله «کوییک آر» پارس خودرو از 16 تیرماه،  ساعت 10 صبح به مدت 3 روز آغاز خواهد شد.

  در این مرحله از فروش فوق العاده و پیش فروش یکساله کوییک آر به درخواست متقاضیان برخی از محدودیت ها از جمله پلاک فعال انتظامی، سند در رهن و فک رهن زودتر از موعد، تطابق کدپستی متقاضی و نمایندگی و همچنین عدم خرید طی 48 ماه گذشته از سایپا و ایران خودرو برداشته شده و مشتریان محترم می توانند بدون این محدودیت ها اقدام به ثبت نام کنند.

  مشتریان محترم جهت ثبت نام می توانند به سایت فروش سایپا به نشانی www.saipa.iranecar.com مراجعه کنند.

   

  شرایط فروش کوییک آر تیر ماه 1400

خودروهای این شرکت