icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا

شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا

شرایط فروش فوری سایپا SAIPA،وب سایت فروش فوری سایپا ویژه دوشنبه 24 تیر سال 98 ،وب سایت فروش فوری سایپا،ثبت نام محصولات سایپا،شرایط فروش اقساطی وجدیدترین شرایط فروش سایپا را در وب سایت پردیس خودرو مطالعه نمایید.

شرایط فروش نقد و اقساطی  سایپا بدلیل گستردگی محصولات این شرکت حجم عمده ای از توجه ها را به سوی خود جلب می نماید.از همین رو با گردآوری شرایط فروش پراید ،شرایط فروش کوییک ،شرایط فروش تیبا،شرایط فروش ساینا،شرایط فروش چانگان ،شرایط سراتو ،آریو،وانت نیسان ،وانت پیکاپ ریچ و غیره در این صفحه  دسترسی کاربران را بصورت لحظه ای فراهم آورده است.

شرایط فروش فوری سایپا در 29 اردیبهشت 98 را ذیل این صفحه مشاهده نمایید.

شرایط فروش فوری سایپا در 11 خرداد 98 را ذیل این صفحه مشاهده نمایید.

شرایط فروش فوری سایپا،شرایط فروش فوری سایپا 98،وب سایت ثبت نام سایپا 98،خرید اینترنتی محصولات سایپا،شرایط پیش فروش سایپا،شرایط ،ثیت نام سایپا،وب سایت خرید محصولات سایپا،شرایط پیش فروش سایپا،شرایط فروش اقساطی سایپا،پیش فروش اقساطی سایپا،پیش فروش بلند مدت سایپا

شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا

شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا (VIP)

 • 1401/2/27

  آغاز فروش فوق‌العاده، پیش‌فروش یکساله و مشارکت در تولید محصولات سایپا

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-گروه خودروسازی سایپا، از فردا به مدت یک هفته فروش فوق‌العاده محصولات تیبا، ساینا، تیبا2، کوییک با گیربکس معمولی، کوییک.اس و کوییک.آر با گیربکس معمولی و پیش‌فروش محصولات ساینا.اس، کوییک با گیربکس معمولی، کوییک.اس و کوییک.آر با گیربکس معمولی را آغاز می‌کند.

  متقاضیان با مراجعه به نشانی اینترنتی sale.iranecar.com می‌توانند فرآیند ثبت‌نام در طرح مذکور را انجام دهند. بر این اساس زمان تحویل بخشی از خودروها از مهرماه سال جاری است.

 • 1401/2/27

  آغاز فروش فوق‌العاده، پیش‌فروش یکساله و مشارکت در تولید محصولات سایپا ویژه مادران

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-گروه خودروسازی سایپا، فروش فوق‌العاده 6 محصول و پیش‌فروش 4 محصول خود را در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به مادرانی که فرزند دوم و مابعد آن از تاریخ 1400/08/19 متولد شده‌اند را به مدت یک هفته به‌صورت شبانه‌روزی آغاز می‌کند.

  بر این اساس از فردا به مدت یک هفته فروش فوق‌العاده محصولات تیبا، ساینا، تیبا2، کوییک با گیربکس معمولی، کوییک.اس و کوییک.آر با گیربکس معمولی و پیش‌فروش محصولات ساینا.اس، کوییک با گیربکس معمولی، کوییک.اس و کوییک.آر با گیربکس معمولی شروع می‌شود.

  متقاضیان با مراجعه به نشانی اینترنتی sale.iranecar.com می‌توانند فرآیند ثبت‌نام در طرح مذکور را انجام دهند. بر این اساس زمان تحویل بخشی از خودروها از مهرماه سال جاری است.

 • 1401/2/6

  آغاز دومین پیش‌فروش عادی گروه سایپا و پنجمین طرح ویژه مادران

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-آخرین طرح پیش‌فروش اجرا شده برای محصولات گروه خودروسازی سایپا، پس از تعطیلات عید نوروز (17 فروردین ماه) با عرضه شش محصول این گروه خودروسازی اجرا شد. 

  ظهر امروز (6 اردیبهشت ماه) دومین مرحله از این طرح در سال 1401 برای پنج محصول سایپا شامل کوییک S، کوییک R با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی، ساینا S و سایپا SE 151 و همزمان با پنجمین طرح حمایتی سایپا در راستای حمایت از قانون خانواده و جوانی جمعیت برای چهار محصول (همان پنج محصول طرح عادب بدون سایپا 151) برگزار می‌شود. 

  مشتریان از ساعت 13 امروز  به مدت دو روز (بصورت شبانه‌روزی) فرصت دارند با مراجعه به آدرس اینترنتی saipa.iranecar.com درخواست خود را ثبت کنند.

  این مرحله از فروش در قالب طرح پیش‌فروش اجرا شده، قیمت خودروها مطابق قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان نهایی خواهد بود. اما موعد تحویل خودروها مرداد الی شهریور ماه سال جاری در نظر گرفته شده است.

  طبق روال یک روز پس از اتمام مهلت ثبت‌نام، قرعه‌کشی انجام و نهایتا یک روز بعد اسامی منتخبان نهایی مشخص خواهد شد. منتخبان ظرف مدت سه روز فرصت دارند، نسبت به واریز وجه علی‌الحساب قیمت خودرو مطابق جدول فروش اقدام کنند.

  شرایط فروش سایپا اردیبشهت 1401

   

   

   

 • 1401/1/28

  شرایط جدید فروش فوق العاده شاهین اعلام شد/جدول

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-گروه خودروسازی سایپا در راستای آرامش بخشی به بازار خودرو و کاهش التهاب های موجود، عرضه خودرو شاهین بدون انجام قرعه کشی را آغاز می کند.

  فروش فوق العاده شاهین.جی از ساعت 10 صبح روز سه شنبه (30 فروردین ماه) آغاز می شود و فرآیند ثبت نام تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

  متقاضیان این خودرو می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی saipa.iranecar.com  فرآیند ثبت نام در طرح مذکور را انجام دهند. بر این اساس زمان تحویل این خودرو حداکثر90 روزه در نظر گرفته شده است و در صورت تاخیر احتمالی در تحویل خودرو بر اساس قرارداد معادل 36 درصد سود سالانه (3درصد ماهانه) خسارت تاخیر به صورت روز شمار محاسبه و پرداخت می شود.

   

  شرایط فروش شاهین فروردین 1401

 • 1401/1/28

  نخستین طرح فروش فوری سایپا در سال ۱۴۰۱ اعلام شد /جدول

  پایگاه خبری "پردیس خودرو"-اولین طرح فروش فوری گروه خودروسازی سایپا در سال 1401 با عرضه 4 محصول از فردا دوشنبه اجرا خواهد شد. متقاضیان می توانند از ساعت 9 صبح روز دوشنبه مورخ 1401/01/29 (به مدت 2 روز) با مراجعه به سایت سایپا نسبت به پیش ثبت نام اقدام نمایند.

  نکات مهم:

  * تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه اجرا می‌شود.

  * خودروهای کوییک و تیبا با مدل 1400 عرضه خواهند شد.

  فروش فوق العاده عادی سایپا ویژه فروردین 1401:

  شرایط فروش سایپا ویژه فروردین 1401

  *فروش فوق العاده سایپا (مادران) ویژه فروردین 1401:

  شرایط فروش سایپا ویژه فروردین 1401

 • 1401/1/16

  اعلام شرایط پیش فروش یکساله ۶ محصول سایپا /فروردین 1401

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-گروه خودروسازی سایپا در راستای عمل به تعهدات و پاسخ مناسب به نیاز متقاضیان، پیش فروش یکساله 6 محصول سایپا که شامل خودروهای شاهین جی، کوییک اس، کوییک آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی، ساینا اس و سایپا اس ای 151 موتور ام 13 است را از 17 فروردین ماه آغاز می کند.

  طرح یاد شده از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه به مدت دو‌ روز و به صورت شبانه روزی انجام می شود لذا خریداران خودرو می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی saipa.iranecar.com می‌ فرآیند ثبت نام را انجام دهند. بر این اساس زمان تحویل بخشی از خودروها از مهرماه سال جاری است.

  در روش پیش فروش یکساله، قیمت غیر قطعی است و هیچگونه مبلغی به عنوان پیش دریافت، تا قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان در قرعه کشی اخذ نمی‌شود. بر این اساس فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا ظرف مدت یک روز پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد.

  بدین جهت پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبین بایستی ظرف مدت سه روز نسبت به واریز وجه علی الحساب قیمت خودرو اقدام کنند.

   

  شرایط فروش سایپا فروردین 1401

 • 1400/12/25

  فروش فوق العاده محصولات زامیاد ا

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-شرکت زامیاد در راستای آرامش بخشی به بازار و کاهش فاصله قیمت کارخانه و بازار ازروز گذشته ساعت 14 فروش فوق العاده 4 محصول خود را آغاز می کند و مشتریان تا تکمیل ظرفیت می توانند برای خودروهای نیسان تک سوز، نیسان تک سوز آپشنال، نیسان تک سوز با لاستیک رادیال و پادرا پلاس ثبت نام کنند.

  متقاضیان این طرح می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت اینترنتی فروش محصولات سایپا به‌نشانی https://saipa.iranecar.com پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور، نسبت به ثبت‌نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

  این طرح فاقد قرعه کشی است و ثبت نام  کنندگان حداکثر تا 90 روز می توانند خودروهای خود را تحویل بگیرند.

  فروش فوق العاده محصولات زامیاد در روزهای پایانی سال کمک خواهد کرد تا قیمت این خودروها سال آینده در بازار افزایش پیدا نکند.

   

  شرایط فروش زامیاد

 • 1400/12/16

  شرایط فروش فوری شاهین و ۴ محصول دیگر سایپا – اسفند ۱۴۰۰

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-در این دو طرح فروش فوق العاده خودروهایی مانند شاهین G، ساینا S، کوییک دنده ای و تیبا ۲ عرضه می شوند. در طرح فروش فوری عادی ویژه اعیاد شعبانیه نیز وانت ۱۵۱ هم در فهرست حضور دارد. این طرح فروش با قیمت قطعی و موعد تحویل ۹۰ روز بوده و متقاضیان می توانند از ساعت ۱۰ صبح ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ به مدت دو روز جهت ثبت نام به وبسایت سایپا مراجعه کنند. همچنین در صورت ثبت تقاضای فراتر از ظرفیت، فرایند قرعه کشی برگزار می شود.

  شرایط فروش سایپا

 • 1400/12/11

  اعلام شرایط پیش فروش محصولات سایپا ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-اولین پیش فروش یکساله محصولات گروه خودروسازی سایپا در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از ساعت 8 صبح روز پنج شنبه 12 اسفندماه به مدت دو روز و به صورت شبانه روز برای 5 محصول به اجرا در می آید.

  خودروهای که در طرح یاد شده عرضه می شود شامل شاهین.جی، کوییک.اس، کوییک.آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی و ساینا.اس است.

  زمان تحویل این خودروها از مردادماه سال آینده آغاز خواهد شد و متقاضیان می توانند از طریق سایت https://saipa.iranecar.com  در پیش فروش یکساله ثبت نام کنند.

  بر اساس این گزارش، اگر تعداد متقاضیان مشمول در این بخشنامه بیش از ظرفیت فروش باشد، پس از برگزاری قرعه کشی و در صورت منتخب شدن امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه خودرو فراهم خواهد شد و در غیر اینصورت برای تمامی مادران مشمول که شرایط آنها به تائید سازمان های ذیربط برسند، امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه ( برای یک خودرو) میسر می شود.

  در این میان فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا ظرف مدت 3 روز اعلام خواهد شد و لازم به ذکر است که متقاضیان تا زمان برگزاری قرعه کشی و اعلام منتخبین، هیچگونه وجهی واریز نخواهند کرد. پس از قرعه کشی، منتخبین این طرح ضرورت دارد در مدت 3 روز نسبت به  واریز وجه علی الحساب قیمت خودرو اقدام کنند.

  گفتنی است در پیش فرو ش یکساله، امکان ثبت نام برای مادرانی که تاریخ تولد فرزند دومشان از 19 آبان ماه امسال به بعد است، فراهم شده است.

   

  شرایط جوانی سایپا

 • 1400/12/3

  اعلام شرایط پیش فروش و ثبت نام سایپا اسفند 1400

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-این شرایط فروش فوری از روز پنج شنبه این هفته 5 اسفندماه 1400 به مدت 2 روز برقرار است. برندگان این قرعه کشی در روز یکشنبه 8 اسفندماه مشخص می شوند.

  در زیر می توانید شرایط فروش فوری سایپا را مطالعه کنید.

  شرایط فروش سایپا اسفند 1400

خودروهای این شرکت