icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا

شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا

شرایط فروش فوری سایپا SAIPA،وب سایت فروش فوری سایپا ویژه دوشنبه 24 تیر سال 98 ،وب سایت فروش فوری سایپا،ثبت نام محصولات سایپا،شرایط فروش اقساطی وجدیدترین شرایط فروش سایپا را در وب سایت پردیس خودرو مطالعه نمایید.

شرایط فروش نقد و اقساطی  سایپا بدلیل گستردگی محصولات این شرکت حجم عمده ای از توجه ها را به سوی خود جلب می نماید.از همین رو با گردآوری شرایط فروش پراید ،شرایط فروش کوییک ،شرایط فروش تیبا،شرایط فروش ساینا،شرایط فروش چانگان ،شرایط سراتو ،آریو،وانت نیسان ،وانت پیکاپ ریچ و غیره در این صفحه  دسترسی کاربران را بصورت لحظه ای فراهم آورده است.

شرایط فروش فوری سایپا در 29 اردیبهشت 98 را ذیل این صفحه مشاهده نمایید.

شرایط فروش فوری سایپا در 11 خرداد 98 را ذیل این صفحه مشاهده نمایید.

شرایط فروش فوری سایپا،شرایط فروش فوری سایپا 98،وب سایت ثبت نام سایپا 98،خرید اینترنتی محصولات سایپا،شرایط پیش فروش سایپا،شرایط ،ثیت نام سایپا،وب سایت خرید محصولات سایپا،شرایط پیش فروش سایپا،شرایط فروش اقساطی سایپا،پیش فروش اقساطی سایپا،پیش فروش بلند مدت سایپا

شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا

شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش نقدی و اقساطی - سایپا (VIP)

 • 1399/7/10

  اعلام شرایط پیش فروش کوییک آر توسط سایپا/مهر 99

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-برای ثبت نام کوییک آر به پیش پرداخت ۵۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی نیاز است و مشتریان می توانند طی سه روز فرایند ثبت نام اولیه را بر روی وبسایت سایپا انجام دهند. تحویل این هاچ بک کراس اقتصادی برای شهریور ۱۴۰۰ اعلام شده و در صورتی تقاضای بیشتر از ظرفیت، فرایند قرعه کشی نیز برای مشخص شدن خریداران انجام خواهد شد.

  کوییک آر به پیشرانه ۱٫۵ لیتری تنفس طبیعی مجهز است که ۸۷ اسب بخار را با گشتاور ۱۲۸ نیوتن متر تولید می کند و استاندارد آلایندگی یورو ۵ را دارد. جعبه دنده ۵ سرعته دستی نیز توان این پیشرانه را به چرخ های جلوی کوییک آر می رساند. در این خودرو امکانات ایمنی نظیر دو کیسه هوا، ترمز ABS، EBD ، BA و استاندارد حفاظت از عابر پیاده در قسمت جلو وجود دارد.

  در حال حاضر سایپا معیار ثبت نام را نسخه پایه کوییک آر قرار داده است و در صورت تامین قطعات در خط تولید، امکان تحویل کوییک آر پلاس هم فراهم خواهد بود. کوییک آر پلاس از نظر فنی تفاوتی با نمونه ساده ندارد و تنها در بحث امکانات رفاهی به فرمان طرح D، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان، نمایشگر لمسی، دوربین عقب، تریم داخلی چرم و… مجهز است.

 • 1399/7/10

  اعلام شرایط فروش انواع تیبا توسط سایپا/مهر ماه 99

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-ر جدیدترین شرایط فروش سایپا، تیبا صندوق دار و تیبا ۲ عرضه می شوند و برای ثبت نام این خودروها به ترتیب به پیش پرداخت ۳۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و ۳۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان نیاز است. مشتریان می توانند به مدت سه روز به سایت فروش سایپا مراجعه کنند و فرایند ثبت نام اولیه را طی نمایند. در صورتی که تقاضا بیش از ظرفیت تعیین شده باشد، مراسم قرعه کشی برای تعیین واجدین شرایط برگزار می شود. سایپا اعلام کرده است که تیبا صندوق دار و تیبا ۲ را برای این مرحله فروش در تابستان ۱۴۰۰ تحویل می دهد.

  با توجه به پیش پرداخت های تعیین شده، ثبت نام خودروها بر مبنای نسخه های پایه (تیبا صندوق دار SX و تیبا هاچ بک EX) انجام می شود. اما احتمال آن وجود دارد که در زمان تحویل، مشتریان با پرداخت مابه التفاوت بیشتر نسخه های پلاس یا همان آپشنال خانواده تیبا را تحویل بگیرند. نمونه های آپشنال تیبا در نسخه های صندوق دار و هاچ بک به نمایشگر لمسی، سیستم ضد سرقت جدید، سنسور پارک و دوربین عقب، شیشه های دودی عقب، تریم داخلی چرم و… مجهز هستند.

 • 1399/6/13

  شرایط فروش جدید سایپا اعلام شد/نیمه دوم شهریور 99

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-در جدیدترین شرایط فروش سایپا خودروهای جدید این شرکت از جمله ساینا S و شاهین حضور دارند. البته در کنار این خودروهای تازه وارد بازار خودروهای سابق این شرکت نظیر کوییک R ،کوییک دنده ای ،تبیا و غیره حضور دارند.سایپا زمان تحویل خودرو را مهر و آبان سال 1400 اعلام کرده است.

  شرایط فروش سایپا نیمه دوم شهریور

   

 • 1399/5/24

  اعلام شرایط فروش ساینا s ،نسخه فیس لیفت شده ساینا معمولی

  گروه خبری"پردیس خودرو"-سایپا برنامه دارد تا پیش فروش جدید خود را با قوانین گذشته و در قالب طرح های مشارکت در تولید برگزار کند. لذا ابتدا مشتریان باید به وبسایت فروش سایپا مراجعه کنند و طی سه روز مراحل ثبت نام را طی نمایند. بعد از آن در صورت تایید صلاحیت و برنده شدن در قرعه کشی، می توانند با پرداخت ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در پیش خرید ساینا S شرکت کنند. سود مشارکت و سود انصراف این طرح فروش به ترتیب ۶ و ۳ درصد اعلام شده و قرار است تا خودروها از شهریور و مهر ۱۴۰۰ در اختیار خریداران قرار گیرند.

   

  شرایط فروش ساینا s مرداد 99

 • 1399/5/24

  اعلام شرایط فروش کوییک s ،محصول تازه رونمایی شده سایپا

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-مشتریان برای شرکت در شرایط پیش فروش کوییک S ملزم به پرداخت مبلغی برابر با 40 میلیون و هشتصد هزار تومان به عنوان پیش پرداخت هستند. قیمت نهایی خودرو نیز در زمان تحویل به مشتریان اعلام خواهد شد.

  برای شرکت در شرایط پیش فروش ساینا S، مصرف‌کننده بایستی مبلغ پیش پرداخت معادل 39 میلیون و 800 هزار تومان را ارائه دهد. موعد تحویل هر دو خودرو ساینا اس و کوییک اس شهریور و مهرماه 1400 اعلام شده و قیمت هر دو خودرو غیرقطعی است.

  سود مشارکت در نظر گرفته شده برای شرایط پیش فروش ساینا و کوییک معادل شش درصد و سود انصراف نیز معادل سه درصد در نظر گرفته شده است. در زیر می‌توانید شرایط پیش فروش سایپا و جزئیات آن را مشاهده نمایید:

   

  شرایط فروش کوییک s مرداد 99

 • 1399/4/29

  جزئیات پیش فروش جدید سایپا اعلام شد/تیرماه 99

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"گروه خودروسازی سایپا در راستای ایجاد فرصت برابر ثبت نام برای تمامی متقاضیان خرید خودرو و همچنین ایجاد ساز و کار مناسب و عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی، جزییات طرح پیش فروش جدید خود را اعلام کرده است و از سال 10 صبح روز یکشنبه 29 تیرماه قابل اجرا خواهد بود.

  شرکت سایپا به مدت 3 روز، از ساعت 10 صبح روز یکشنبه 29 تیرماه پیش فروش سه محصول جدید خود را با موعد تحویل شهریورماه و مهرماه سال آینده و با محدودیت های فروش قبلی آغاز خواهد کرد که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید:

  شرایط فروش سایپا 29 تیر ماه 99

  شرایط فروش سایپا 29 تیر ماه 99

  شرایط فروش سایپا 29 تیر ماه 99

   

   

 • 1399/4/22

  شرایط فروش محصولات سایپا ویژه تیر ماه 99 اعلام شد

  پایگاه خبری "پردیس خودرو"در این طرح خودرو شاهین با پیش‌پرداخت ۸۰ میلیون تومان و موعد تحویل اسفندماه ۹۹، کوییک- اس با پیش‌پرداخت ۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و موعد تحویل بهمن و اسفند ۹۹ و خودرو ساینا- اس با پیش‌پرداخت ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و موعد تحویل دی، بهمن و اسفند ۹۹ عرضه خواهند شد.

  بر اساس این گزارش، قیمت نهایی خودروها در طرح پیش‌فروش مذکور در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان مشخص خواهد شد و مشتریان و علاقه‌مندان میی توانند جهت مشارکت در طرح فوق، از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۲۳ تیرماه تا چهارشنبه ۲۵ تیرماه به‌مدت سه روز و به‌صورت شبانه‌روزی ثبت‌نام کنند.

  مشتریان پس از ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا به نشانی saipa.iranecar.com پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام خواهند کرد.

  ضمنا متقاضیانی که در خردادماه سال جاری جهت شرکت در روش فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش یکساله نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کرده‌اند و از منتخبان دو طرح مذکور نبوده‌اند، نیازی به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ندارند و منتخبان دو طرح قبلی هم امکان مشارکت در این طرح را نخواهند داشت.

  در این طرح نیز همچون سایر طرح‌ها، محدودیت کد ملی برای ثبت‌نام کنندگان اعمال خواهد شد و حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم هستند.

  امکان صلح و انتقال خودرو به‌صورت وکالتی وجود ندارد. متقاضیان طی ۴۸ ماه گذشته نباید ثبت‌نام و صدور فاکتور از دو شرکت سایپا و ایران خودرو داشته باشند.

  متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال یا فاقد گواهینامه رانندگی هستند در صورت اقدام به ثبت‌نام، ضمن لغو ثبت‌نام آنان، تا سه سال امکان ثبت نام در بخشنامه‌های فروش دو شرکت سایپا و ایران‌خودرو را نخواهند داشت.

  شماره تلفن همراه، شماره کارت، شماره حساب بانکی و شماره شبا که وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز میی شود الزاماً باید متعلق به شخص متقاضی باشد.

  کد پستی متقاضی ثبت‌نام کننده و کد نمایندگی انتخابی باید از یک استان بوده و در صورتی که مشتری حداکثر سه ماه پس از تاریخ تحویل خودرو برای سرویس اولیه به نمایندگی مجاز سایپا مراجعه نکند، کارت گارانتی خودرو غیرفعال خواهد شد.

  طرح پیش‌فروش مذکور با قیمت غیرقطعی بوده و هیچ گونه مبلغی به‌عنوان پیش‌دریافت، تا قبل از اعلام اسامی منتخبان در قرعه‌کشی اخذ نخواهد شد.

  ظرفیت ثبت‌نام در روش پیش‌فروش متناسب با برنامه تولید گروه خودروسازی سایپا است و فهرست نهایی انتخاب‌شدگان از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا و ارسال پیامک ظرف سه روز پس از اتمام قرعه‌کشی اعلام خواهد شد.

  پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی، منتخبان باید ظرف مدت ۴۸ ساعت نسبت به واریز وجه علیی الحساب پیش‌پرداخت قیمت خودرو اقدام کنند و در صورت عدم تکمیل وجه در موعد مقرر، ثبت‌نام اولیه متقاضی منتخب‌شده ابطال خواهد شد

 • 1399/3/19

  مبلغ پیش فروش محصولات سایپا مشخص شد+جدول

  پردیس خودرو-در بخشنامه این خودروساز مبلغ پیش پرداخت خودروهای سایپا شاهین، ساینا S، کوییک S و… اعلام شد.پیش فروش محصولات سایپا از ساعت 14 امروز 18 خرداد 99 بصورت رسمی آغاز خواهد شد و علاقمندان می توانند با مراجعه به بو سایت این شرکت نسبت به خرید خودرو اقدام نمایند.با وجود اینکه تا چند ساعت قبل، حتی مبلغ ودیعه اولیه برای ثبت نام خودروها مشخص نشده بود، اما شاهد هستیم که ده ها هزار نفر بدون توجه به مشخصات خودروی تحویلی، زمان تحویل خودرو، پیش پرداخت و قیمت نهایی نیز اقدام به تکمیل فرم ثبت نام نموده اند.

  جدول مبلغ پیش فروش سایپا

  جدول مبلغ پیش فروش سایپا

 • 1399/3/18

  شرایط فروش شاهین سایپا اعلام شد/خرداد 99

  پردیس خودرو-همانطور که روز گذشته در پردیس خودرو به حضورتان رساندیم امروز سایپا از ظهر امروز بصورت رسمی پیش فروش سایپا شاهین را آغاز خواهد کرد. امروز در مراسم قرعه کشی سایپا مجید باقری خوزانی ،قائم مقام مدیر عامل این شرکت در امور فروش، این مسئله را بصورت رسمی اعلام کرد.به گفته باقری در حال حاضر مدارک لازم برای قیمت گذاری شاهین به سازمان حمایت ارسال شده و بزودی قیمت رسمی این خودروی جدید مشخص می شود. اما با توجه به مجوزهای موجود، مشتریان می توانند از ظهر ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ با در نظرگیری پیش پرداخت ۸۰ میلیون تومانی اقدام به ثبت نام سایپا شاهین نمایند. البته که در طرح پیش فروش سایپا، فعلا نیازی به پرداخت ودیعه اولیه نیست و در صورت برنده شدن ثبت نام کنندگان در قرعه کشی، مراحل تکمیل وجه انجام خواهد شد.

  ایشان در ادامه صحبت های خود اظهار کرد که این خودرو در زمستان سال جاری بدست مشتریان خواهد رسید ،همچنین تولید آزمایش این خودرو بصورت آزمایشی هم اکنون آغاز شده است. بر اساس اطلاعات منتشر شده در وب سایت سایپا این سدان رده C با پیشرانه TCM15 به بازار بیاید. این پیشرانه ۱۵۰۳ سی سی حجم دارد و با ۸ سوپاپ و سامانه توربو شارژ، ۱۰۸ تا ۱۲۰ اسب بخار را با گشتاور ۱۶۵ تا ۱۷۷ نیوتن متر در اختیار راننده می گذارد. جعبه دنده ۵ سرعته جدید سایپا نیز بر روی این خودرو قرار می گیرد و توان پیشرانه را به چرخ های جلوی خودروی می رساند. دو کیسه هوا، سانروف، فرمان کمکی برقی، نمایشگر ۷ اینچی لمسی، سنسور و دوربین عقب، تریم داخلی چرم و پارچه، سامانه GSI و BCM، سانروف، تهویه اتوماتیک، سنسور نور، چراغ روشنایی روز، رینگ آلومینیومی و… از جمله امکانات سایپا شاهین است.

 • 1399/3/4

  شرایط و زمان پیش فروش فوق العاده سایپا ویژه خرداد 99 اعلام شد+جدول

  پردیس خودرو-در این شرایط فروش برخی از محصولات سایپا شاما تیبا ،تیبا 2 ،ساینا و پراید 151 به همراه محصولات زامیاد شاما نیسان و پیکاپ ریچ عرضه شده است.

  در این طرح فروش قواعد عرضه فوق العاده مطرح است و مشتریان باید حداقل سن ۱۸ سال را داشته باشند. همچنین امکان خرید تنها برای افرادی وجود دارد که پلاک جاری بر روی خودرو نداشته و در ۳۶ ماه گذشته خریدی را از خودروسازان نداشته باشند. مشتریان باید دقت کنند که ابتدا با در طرح پیش ثبت نام شرکت کنند و صفحه کاربری تایید شده خود را در بخش فروش خودروسازان ایجاد نمایند.

  عباس قاسمی درباره این طرح فروش که با ابلاغ وزارت صمت و سیستم جدید ستاد تنظیم بازار اجرا می شود، اظهار کرد: با برگزاری جلسات تخصصی در کمیته خودرو، مصوب شد که سایپا در طرح فروش فوق العاده ۱۰هزار محصول خود را به فروش برساند.

  قاسمی با بیان اینکه شفافیت در فرآیندها و عدالت در عرضه محصول، راهبرد جدید گروه سایپا است، افزود: بر اساس این روش و سازوکار، هیچ تفاوتی بین فردی که روز اول ثبت نام می‌کند با کسی که روز آخر مراحل ثبت‌نام را انجام می‌دهد، وجود ندارد و شانس همه براساس قرعه‌کشی یکسان است.

  وی تاکید کرد: در گذشته “زمان ثبت نام” برای متقاضیان اهمیت قابل توجهی داشت ولی در طرح جدید وزارت صمت و ستاد تنظیم بازار، دیگر قیدِ زمان وجود ندارد و فروش خودرو در قالب قرعه‌کشی نهایی می شود.

  معاون مهندسی سازمان سایپا افزود: مدت زمان ثبت نام قبل از قرعه کشی ۱۰ روز تعیین شده که سه روز اول فقط احراز هویت و هفت روز بعدی واریز وجه به میزان ۵۰ درصد قیمت مصوب خودرو است که البته در هفت روز دوم امکان توامان احراز هویت و واریز وجه وجود دارد.

  قاسمی افزود: متقاضیان خرید خودرو یک هفته برای ثبت نام فرصت دارند که امیدواریم در این شرایط ورودی کاربران به سایت متعادل باشد و مشکلات قبلی برای ثبت‌نام مشتریان ایجاد نشود.

  معاون مهندسی سازمان و سیستم های گروه سایپا اظهار کرد: در اجرای این طرح ابتدا متقاضیان ثبت نام خودرو به وب سایت رسمی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس www.saipacorp.com مراجعه کرده و با درج مشخصات کامل و طی کردن مراحل پیش ثبت نام، نام کاربری و رمز ورود به سامانه را دریافت می‌کنند.

  قاسمی با بیان اینکه سامانه “امتا” به صورت آنلاین ثبت نام های انجام شده را راستی آزمایی می‌کند، افزود: پس از این مرحله، متقاضیان یک هفته فرصت دارند تا ۵۰ درصد از مبلغ خودرو مورد نظر خود را به حساب شرکت واریز کنند. پس از یک هفته روند ثبت‌نام متوقف می‌شود و قرعه‌کشی برای تخصیص خودرو به مشتریان با حضور نمایندگانی از سازمان‌های ذی‌ربط و نهادهای نظارتی انجام خواهد شد.

  وی با اشاره به اینکه اسامی منتخبین قرعه‌کشی به صورت عمومی اعلام خواهد شد، افزود: مبلغ پرداختی کسانی که در قرعه‌کشی انتخاب نشده‌اند، طی هفت روز کاری پس از اعلام نتایج به حساب آنها بازگردانده می‌شود.

  معاون مهندسی سازمان و سیستم های گروه سایپا ادامه داد: در سیستم فروش فوق‌العاده جدید که از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت با همکاری خودروسازان طراحی و اجرا شده، نقش واسطه‌ها و ودلالان کمرنگ می شود، از این رو افرادی می‌توانند در این طرح شرکت کنند که شرایط لازم را داشته باشند.

  قاسمی درباره شرایط ثبت‌نام‌کنندگان خودرو نیز اظهارداشت: با هر کد ملی فقط امکان ثبت نام و خرید یک دستگاه خودرو مجاز است، در غیر این صورت قرارداد از سوی خودروساز به صورت یک طرفه، لغو می‌شود. همچنین مشتریانی که در ۳۶ ماه اخیر اقدام به خرید خودرو از سایپا یا ایران‌خودرو کرده‌اند، مجاز به ثبت‌نام نیستند.

  وی با بیان اینکه خریدار خودرو نباید پلاک انتظامی فعال داشته باشد، ادامه داد: دارا بودن گواهینامه رانندگی و سن بالای ۱۸ سال هم برای ثبت‌نام خودرو الزامی است.

  قاسمی در پایان در ضمن اینکه از مردم خواست از مراجعه مستقیم به سامانه امتا خودداری کرده و همه مراحل را از سایت رسمی سایپا انجام دهند، تاکید کرد: کد ملی، شماره تلفن همراه، مشخصات حساب بانکی و… همه باید متعلق به شخص ثبت‌نام‌کننده باشد و مشتریان باید در ثبت شماره شبا خود در سایت فروش دقت نمایند، چرا که مسئولیت ورود شماره شبا به صورت اشتباه و در نهایت برگشت پول به حساب فرد دیگر بر عهده ثبت‌نام‌کننده است.

  در طرح فروش فوق العاده سایپا قیمت قطعی بوده و موعد تحویـل حـداکثر ۳ ماهه خواهد بود و وجه خودرو در دو مرحله دریافت خواهد شد، ضمنا” در صورت ثبت نام بیش از ظرفیت برنامه ریزی شده، مشتریان به روش قرعه کشی انتخاب خواهند شد. براین اساس طرح فروش فوق العاده به روش اعتباری محصولات سایپا از ساعت ۸ صبح چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۳/۰۷ با شرایط ذیل آغاز می گردد و لغایت تاریخ ۹۹/۰۳/۱۴  ادامه دارد.

  مشتریان می توانند از تاریخ ۹۹/۰۳/۰۴ نسبت به پیش ثبت نام و احراز هویت و دریافت کلمه عبور اقدام نمایند . 

  شماره کارت یا حساب بانکی که وجه ثبت نام خودرو به حساب شرکت واریز می گردد، الزاما” مـی بایسـت متعلق به شخص متقاضی باشد.

  “ثبت نام فقط در منزل و از طریق سایت شرکت سایپا امکان پذیر است”

  *شرایط عمومی بخشنامه جهت استفاده از روش فروش فوق العاده:

  حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت های ایران خودرو و سایپا ۳۶ماه می باشد

  به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو در کل بخشنامه های فروش فوق العاده ایران خودرو و سایپا تعلق می گیرد.

  حداقل سن متقاضی ۱۸ سال تمام و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم می باشد .

  ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

  مشتریانی که دارای پلاک انتظامی فعال (به نام خود) باشند امکان ثبت نام را ندارند.

  تنظیم صلحنامه امکانپذیر نمی باشد.

  سند خودرو به مدت یک سال در رهن شرکت سایپا باقی می ماند بدیهی است امکان فک رهن قبل از یکسال مقدور نمی باشد.

  گارانتی خودرو پس از ۳ ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل ۱،۰۰۰ کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

  متقاضی باید در هنگام ثبت نام شماره کارت بانکی خود را معرفی نماید و از همان کارت برای واریز وجه استفاده نماید و شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد. کد نمایندگی که در مرحله دوم ثبت نام توسط متقاضی انتخاب می گردد باید با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد. دراین طرح متقاضی می تواند فقط در یکی از خودرو سازان (ایران خودرو و یا سایپا) ثبت نام نماید و اگر پس از پایان مهلت ثبت نام مشخص گردد که در هر دو خودرو ساز ثبت نام نموده است ثبت نام دوم ایشان کان لم یکن تلقی می گردد و وجوه واریزی مشتری مسترد می گردد. در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

  در این روش فروش صرفا” مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک طرح ” سامانه صیاد ” را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند از اینرو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، همچنین نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد،و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان استرداد خواهد شد.

   

  شرایط فروش ویژه خرداد 99 سایپا

خودروهای این شرکت