icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش فوری نقدی و اقساطی ایران خودرو

شرایط فروش فوری نقدی و اقساطی ایران خودرو

جدیدترین شرایط فروش فوری ایران خودرو IRANKHODRO در سال 98 و دوشنبه ویژه 24 تیر 98 اعلام شد. ثبت نام در وب سایت فروش ایران خودرو در پیش فروش و فروش اینترنتی ایران خودرو هر روز در اردیبهشت 98 انجام می گردد. در این صفحه می توانید شرایط فروش فوری و فروش اینترنتی ایران خودرو را مشاهده نمایید. ما سعی کرده ایم که با گردآوری آخرین شرایط فروش نقد و اقساطی کلیه محصولات ایران خودرو در کنار هم دسترسی شما را به شرایط فروش نقد و اقساطی محصولاتی نظیر انوع پژو ،انواع سمند،شرایط فروش هایما،دنا،شرایط فروش اقساطی دانگ فنگ اچ سی کراس ،رنو کپچر و پژو 2008  را فراهم آورد.

 شرایط فروش فوری ایران خودرو 1 خرداد 98 را در ذیل مشاهده فرمایید.

 شرایط فروش فوری ایران خودرو 11 خرداد 98 را در ذیل مشاهده فرمایید.

 شرایط فروش فوری ایران خودرو 4 خرداد 98 را در ذیل مشاهده فرمایید.

 

آخرین شرایط فروش ایران خودرو و ثبت نام محصولات ایران خودرو را از همین صفحه دنبال کنید.

 

فروش فوری ایران خودرو،شرایط فروش ایران خودرو خرداد 98،شرایط فروش فوری ایران خودرو،فروش اینترنتی ایران خودرو ،ثبت نام ایران خودرو،فروش ایران خودرو،پیش فروش ایران خودرو،وب سایت ایران خودرو،وب سایت خرید محصولات ایران خودرو،شرایط فروش مشارکت در تولید ایران خودرو،فروش فوری پژو 206،فروش فوری پژو 405،

شرایط فروش فوری نقدی و اقساطی ایران خودرو

شرایط فروش فوری نقدی و اقساطی ایران خودرو

 شرایط فروش فوری ایران خودرو در سال 98 به ماننده سل قبل در وب سایت فروش اینترنتی ایران خودرو انجام می گردد. فروش اینترنتی و پیش فروش خودرو هم توسط ایران خودرو در سال 98 انجام می پذیرد.

ایران خودرو از قدیمترین و به تعبیری اولین خودرو ساز ایران بوده که امروز  با همکاری تعداد زیادی  از شرکت های بزرگ و کوچکی نظیر پژو ،رنو ،هایما،سوزوکی و غیره لقب بزرگترین تولید کننده کشور را به دوش می کشد.از همین رو ایران خودرو درتمامی اوقات دارای شرایط فروش نقد و اقساط خودروهای مختلف پژو ،هایما،رنو ،سوزوکی ،سمند ،دنا ،تندر 90 ،اچ سی کراس و غیره می باشد.

شما با همراهی وب سایت پردیس خودرو می توانید از جدیدترین شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو مطلع گردید.

 

 

شرایط فروش اینترنتی ایران خودرو 

 

1- هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه است. در غیر اینصورت قراردادتان از سوی ایران خودرو بصورت یک طرفه، لغو می‌شود.

2- مشتریانی که در 18 ماه اخیر اقدام به خریداری خودرو کرده‌اند، مجاز به ثبت نام نیستند. در غیر اینصورت قراردادتان از سوی ایران خودرو بصورت یک طرفه لغو می‌شود.

3- مشتریان زیر 18 سال مجاز به ثبت نام نیستند.

4- امکان ثبت نام مشتریان حقوقی و کاردکس و همچنین امکان ثبت نام با شماره مشتری دوم نمایندگی، وجود ندارد.

5- انتخاب کد نمایندگی در زمان ثبت نام، فعال خواهد بود.

 

شرایط فروش محصولات ایران خودرو به چه صورت است

 

1-  ثبت نام خودروها صرفا بصورت اینترنتی و از سایت esale.ikco.ir امکان پذیر است.

2- در زمان ثبت نام، باید کد ملی، آدرس با کد پستی، شماره تلفن ثابت و همراه‌تان را ارائه کنید.

 

3- امکان تغییر آدرس وجود ندارد و تمامی تبعات ناشی از آدرس نادرست، برعهده شما (خریدار) است.

 

4- در زمان ثبت نام، متن و شرایط قرارداد باید به شما (خریدار) نشان داده شود.

 

5- در قراردادهای پیش فروش، مبلغ تکمیل وجه نامشخص بوده و فقط در زمان صدور دعوتنامه و طبق قیمت مصوب ایران خودرو، مشخص می‌شود.

 

6- اگر تجهیزاتی از روی خودروی‌تان حذف یا اضافه شد یا اگر تغییری در برخی قطعات خودروی‌تان رخ دهد که منجر به تغییر قیمت فاکتور شود، دعوتنامه شما نیز تغییر کرده و براساس خودرو تغییر یافته صادر می‌شود.

 

 

7- ایران خودرو موظف است در زمان ثبت نام، قیمت آپشن‌های اختیاری خودرو را به شما اطلاع دهد. 

 

8- ممکن است بعد امضای قراردادتان، تغییراتی در الزامات قانونی یا استانداردهای اجباری خودروسازان رخ دهد و ایران خودرو نیز مجبور به نصب تجهیزاتی یا لوازمی جدید شود. در این حالت، پرداخت هزینه اضافی، برعهده شماست.

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش فوری نقدی و اقساطی ایران خودرو (VIP)

 • 1401/2/27

  شرایط پیش فروش و ثبت نام ایران خودرو اردیبهشت 1401

  پایگاه خبری "پردیس خودرو"-سامانه متمرکز فروش در حال حاضر تنها روش قانونی برای فروش، پیش‌فروش یا فروش فوق‌العاده خودروها به حساب می‌آید.

  در همین راستا، ایران‌خودرو اولین دوره فروش فوق‌العاده محصولات خود، ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را در سامانه یکپارچه فروش آغاز کرده است. متقاضیان این طرح می‌توانند از تاریخ 27 اردیبهشت‌ماه تا 3 خرداد سال جاری به سامانه sale.iranecar.com مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. قیمت خودروها در این طرح قطعی بوده و موعد تحویل 3 ماهه برای آن در نظر گرفته شده است.

  همچنین مطابق با قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، مادرانی که فرزند دوم و مابعد آن‌ها پس از تاریخ قیدشده در این قانون متولد شده باشد، قادر به ثبت‌نام یک دستگاه خودرو به قیمت مصوب هستند.

  جدول شرایط فروش محصولات قابل‌عرضه در نخستین دوره فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را در ادامه مشاهده می‌کنید.

   

  شرایط فروش ایران خودرو اردیبهشت 1401

 • 1401/2/5

  اعلام شرایط جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-در این طرح، محصولات تارا دستی، تارا اتوماتیک، دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک و دناپلاس توربوشارژ با گیربکس شش سرعته دستی و فرمان برقی عرضه می شود.

  مشتریان نهایی از طریق قرعه کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی شنبه 10 اردیبهشت ماه تعیین خواهند شد.

  مراسم قرعه کشی به صورت زنده از طریق سایت رسمی ایران خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه رسمی این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir پخش خواهد شد.

  متقاضیان می توانند در زمان تعیین شده با مراجعه به سایت اینترنتی فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

  شرایط فروش ایران خودرو اردیبهشت 1400

 • 1401/1/16

  فروش فوق‌العاده ۵ محصول ایران‌خودرو از امروز /فروردین 1401

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-در این دو طرح فروش، دو محصول جدید پژو 207 اتوماتیک مجهز به گیربکس 6 سرعته با رنگ قرمز و پژو 206 تیپ سه با سقف شیشه‌ای، در کنار پژو پارس سال مجهز به موتور XU7P، پژو پارس ELX با موتور TU5، راناپلاس با موتور TU5پلاس و سقف شیشه ای و مجهز به گیربکس 6 سرعته دستی عرضه شده است.

  مشتریان نهایی پس از انجام قرعه کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی، در روز شنبه (20 فروردین‌ماه) انتخاب خواهند شد.

  مراسم قرعه کشی از طریق سایت رسمی ایران خودرو به نشانی ikco.ir  و صفحه این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir به صورت زنده پخش خواهد شد.

  در طرح حمایت از خانواده نیز در صورت بالا بودن تعداد متقاضیان نسبت به ظرفیت فروش، مشتریان نهایی از طریق قرعه‌کشی انتخاب خواهند شد.

  متقاضیان می توانند از امروز با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

  شرایط فروش ایران خودرو فورودین 1401

   

 • 1400/12/25

  اجرای آخرین طرح فروش ایران خودرو در سال ۱۴۰۰ بدون قرعه کشی

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-گروه صنعتی ایران خودرو در این مرحله از فروش فوق العاده، محصولات خانواده هایما شامل هایما S7  پلاس توربو شارژ و هایما  S5توربوشارژ اتوماتیک را با گیربکس 6AT و موعد تحویل سه ماهه عرضه می کند.
  این طرح از ساعت 10روز پنج شنبه 26 اسفنده ماه آغاز و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.
  متقاضیان می توانند برای ثبت نام به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنند.

 • 1400/12/17

  عرضه سه محصول در دو طرح فروش فوق‌العاده و ویژه مادران

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-در این دو طرح، سه محصول پژو 207 دستی با سقف شیشه‌ای، راناپلاس و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک عرضه می‌شود.

  در طرح فروش ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، امکان ثبت نام برای مادرانی که تاریخ تولد فرزند دومشان از 19 آبان ماه امسال به بعد است، فراهم شده است. در صورتی‌که تعداد متقاضیان بیش از ظرفیت ثبت نام باشد، مشتریان نهایی از طریق قرعه کشی تعیین خواهند شد. در نخستین فروش ویژه مادران که در هفته گذشته اجرا شد، به دلیل بالا بودن متقاضی، مشتریان به صورت قرعه کشی انتخاب شدند.

  مراسم قرعه کشی روز شنبه 21 اسفندماه، با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار و به صورت زنده از طریق سایت ایران خودرو به نشانی ikco.ir و همچنین صفحه رسمی این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir پخش خواهد شد.

   

  شرایط فروش ایران خودرو وِیژه ماردان

 • 1400/12/11

  شرایط پیش فروش و ثبت نام سایپا اسفند 1400 - شرایط پیش فروش سایپا ویژه اسفندماه 1400 اعلام شد + جدول

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-در این شرایط فروش، خودروهای پژو پارس ساده، پژو پارس TU5، پژو 207 با سقف شیشه‌ای و دنا پلاس توربوشارژر اتوماتیک عرضه شده‌اند. این خودروها به صورت نقدی و با موعد تحویل 90 روزه فروخته خواهند شد.

  ایران خودرو اعلام کرده نیمی از ظرفیت فروش فوق‌العاده خودروهایش را به زنانی اختصاص داده که دو فرزند یا بیشتر دارند. داشتن دو فرزند و بیشتر یک شرط مهم دارد. آن هم اینکه فرزند دوم یا سوم آنها بعد از تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰ به دنیا آمده باشد. شرایط فروش ایران خودرو از امروز سه شنبه آغاز شده است و تا روز پنجشنبه متقاضیان قادر به ثبت نام در این شرایط خواهند بود.

  طرح تخصیص خودروی بدون قرعه‌کشی به زنان دارای دو فرزند، یکی از بخش‌های قانون جوانی جمعیت و قانون حمایت از خانواده محسوب می‌شود که آبان ماه امسال در مجلس و شورای نگهبان به تصویب رسیده است.

   

  شرایط فروش جوانی ایران خودرو

 • 1400/12/2

  تارا اتوماتیک و هفت محصول دیگر در طرح پیش فروش ایران خودرو

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-دناپلاس توربوشارژ دستی و اتوماتیک، تارا دستی و اتوماتیک، سورن پلاس، رانا پلاس، رانا پلاس با سقف شیشه‌ای و پژو 207 دستی سقف شیشه‌ای، هشت محصول عرضه شده در این طرح پیش فروش است.

   

  شرایط فروش ایران خودرو اسفند

  مشتریان برای ثبت نام نهایی از طریق قرعه کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در روز شنبه هفتم اسفندماه تعیین خواهند شد.

  مراسم قرعه کشی به صورت زنده از طریق سایت ایران خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه رسمی این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir پخش خواهد شد.

  متقاضیان می توانند از فردا به مدت سه روز با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

 • 1400/11/27

  فروش فوق‌العاده خانواده هایما ادامه دارد

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-در طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو، دو محصول هایما اس7 پلاس توربوشارژ اتوماتیک و هایما اس 5 توربوشارژ اتوماتیک 6AT با موعد تحویل سه ماهه عرضه می‌شود.

  مشتریان برای ثبت نام نهایی از طریق قرعه‌کشی در روز شنبه 30 بهمن ماه تعیین خواهند شد. مراسم قرعه‌کشی از طریق سایت اینترنتی ایران خودرو به نشانی ‌ikco.ir و صفحه رسمی این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir به صورت زنده پخش خواهد شد.

  متقاضیان می‌توانند از روز گذشته 26 بهمن‌ماه، به مدت سه روز از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

  شرایط فروش هایما بهمن 1400

 • 1400/11/12

  شرایط پیش فروش تارا اتوماتیک اعلام شد

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-طرح پیش‌فروش تارا اتوماتیک از امروز به مدت سه روز به اجرا گذاشته می‌شود و مشتریان برای ثبت نام نهایی از طریق قرعه‌کشی انتخاب خواهند شد.

  مراسم قرعه‌کشی که روز شنبه 16 بهمن‌ماه با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد، به صورت زنده از طریق سایت ایران‌خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه رسمی این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir پخش خواهد شد.

  متقاضیان می‌توانند، در زمان مقرر با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

  شرایط فروش تارا اتوماتیک

 • 1400/11/5

  فروش فوق العاده سه محصول ایران خودرو از امروز

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-در این طرح سه محصول پارس بنزینی، پژو 207 دستی سقف شیشه‌ای و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک عرضه می‌شود.

  مشتریان نهایی در روز شنبه نهم بهمن ماه از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای ناظر تعیین خواهند شد.

  مراسم قرعه‌کشی از طریق سایت اینترنتی ایران خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir به صورت زنده پخش خواهد شد.

  تقاضیان می توانند در زمان تعیین شده از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

  جدول فروش ایران خودرو بهمن 1400

خودروهای این شرکت