icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش فوری نقدی و اقساطی ایران خودرو

شرایط فروش فوری نقدی و اقساطی ایران خودرو

جدیدترین شرایط فروش فوری ایران خودرو IRANKHODRO در سال 98 و دوشنبه ویژه 24 تیر 98 اعلام شد. ثبت نام در وب سایت فروش ایران خودرو در پیش فروش و فروش اینترنتی ایران خودرو هر روز در اردیبهشت 98 انجام می گردد. در این صفحه می توانید شرایط فروش فوری و فروش اینترنتی ایران خودرو را مشاهده نمایید. ما سعی کرده ایم که با گردآوری آخرین شرایط فروش نقد و اقساطی کلیه محصولات ایران خودرو در کنار هم دسترسی شما را به شرایط فروش نقد و اقساطی محصولاتی نظیر انوع پژو ،انواع سمند،شرایط فروش هایما،دنا،شرایط فروش اقساطی دانگ فنگ اچ سی کراس ،رنو کپچر و پژو 2008  را فراهم آورد.

 شرایط فروش فوری ایران خودرو 1 خرداد 98 را در ذیل مشاهده فرمایید.

 شرایط فروش فوری ایران خودرو 11 خرداد 98 را در ذیل مشاهده فرمایید.

 شرایط فروش فوری ایران خودرو 4 خرداد 98 را در ذیل مشاهده فرمایید.

 

آخرین شرایط فروش ایران خودرو و ثبت نام محصولات ایران خودرو را از همین صفحه دنبال کنید.

 

فروش فوری ایران خودرو،شرایط فروش ایران خودرو خرداد 98،شرایط فروش فوری ایران خودرو،فروش اینترنتی ایران خودرو ،ثبت نام ایران خودرو،فروش ایران خودرو،پیش فروش ایران خودرو،وب سایت ایران خودرو،وب سایت خرید محصولات ایران خودرو،شرایط فروش مشارکت در تولید ایران خودرو،فروش فوری پژو 206،فروش فوری پژو 405،

شرایط فروش فوری نقدی و اقساطی ایران خودرو

شرایط فروش فوری نقدی و اقساطی ایران خودرو

 شرایط فروش فوری ایران خودرو در سال 98 به ماننده سل قبل در وب سایت فروش اینترنتی ایران خودرو انجام می گردد. فروش اینترنتی و پیش فروش خودرو هم توسط ایران خودرو در سال 98 انجام می پذیرد.

ایران خودرو از قدیمترین و به تعبیری اولین خودرو ساز ایران بوده که امروز  با همکاری تعداد زیادی  از شرکت های بزرگ و کوچکی نظیر پژو ،رنو ،هایما،سوزوکی و غیره لقب بزرگترین تولید کننده کشور را به دوش می کشد.از همین رو ایران خودرو درتمامی اوقات دارای شرایط فروش نقد و اقساط خودروهای مختلف پژو ،هایما،رنو ،سوزوکی ،سمند ،دنا ،تندر 90 ،اچ سی کراس و غیره می باشد.

شما با همراهی وب سایت پردیس خودرو می توانید از جدیدترین شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو مطلع گردید.

 

 

شرایط فروش اینترنتی ایران خودرو 

 

1- هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه است. در غیر اینصورت قراردادتان از سوی ایران خودرو بصورت یک طرفه، لغو می‌شود.

2- مشتریانی که در 18 ماه اخیر اقدام به خریداری خودرو کرده‌اند، مجاز به ثبت نام نیستند. در غیر اینصورت قراردادتان از سوی ایران خودرو بصورت یک طرفه لغو می‌شود.

3- مشتریان زیر 18 سال مجاز به ثبت نام نیستند.

4- امکان ثبت نام مشتریان حقوقی و کاردکس و همچنین امکان ثبت نام با شماره مشتری دوم نمایندگی، وجود ندارد.

5- انتخاب کد نمایندگی در زمان ثبت نام، فعال خواهد بود.

 

شرایط فروش محصولات ایران خودرو به چه صورت است

 

1-  ثبت نام خودروها صرفا بصورت اینترنتی و از سایت esale.ikco.ir امکان پذیر است.

2- در زمان ثبت نام، باید کد ملی، آدرس با کد پستی، شماره تلفن ثابت و همراه‌تان را ارائه کنید.

 

3- امکان تغییر آدرس وجود ندارد و تمامی تبعات ناشی از آدرس نادرست، برعهده شما (خریدار) است.

 

4- در زمان ثبت نام، متن و شرایط قرارداد باید به شما (خریدار) نشان داده شود.

 

5- در قراردادهای پیش فروش، مبلغ تکمیل وجه نامشخص بوده و فقط در زمان صدور دعوتنامه و طبق قیمت مصوب ایران خودرو، مشخص می‌شود.

 

6- اگر تجهیزاتی از روی خودروی‌تان حذف یا اضافه شد یا اگر تغییری در برخی قطعات خودروی‌تان رخ دهد که منجر به تغییر قیمت فاکتور شود، دعوتنامه شما نیز تغییر کرده و براساس خودرو تغییر یافته صادر می‌شود.

 

 

7- ایران خودرو موظف است در زمان ثبت نام، قیمت آپشن‌های اختیاری خودرو را به شما اطلاع دهد. 

 

8- ممکن است بعد امضای قراردادتان، تغییراتی در الزامات قانونی یا استانداردهای اجباری خودروسازان رخ دهد و ایران خودرو نیز مجبور به نصب تجهیزاتی یا لوازمی جدید شود. در این حالت، پرداخت هزینه اضافی، برعهده شماست.

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش فوری نقدی و اقساطی ایران خودرو (VIP)

 • 1401/7/6

  اعلام شرایط فروش اقساطی خودرو هایما S۵

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"- به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگیهای مجاز میرساند، شرکت ایران خودرو در راستای ایجاد امکان ثبت نام و فرصت برابر برای همه متقاضیان خودرو و ایجاد ساز وکار شناسایی و عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی طرح فروش نقدی و نقدی اعتباری خودروی هایما S5 (بدون قرعه کشی) با حذف محدویت پلاک فعال و کاهش فاصله زمان ثبت نام قبلی از 48 ماه به 18 ماه، با موعد تحویل 30 روزه را با شرایط جدول صفحه انتهایی بخشنامه ارائه می نماید:

  زمان شروع این طرح از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخ 1401/07/06 بوده و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

  شرایط فروش نقدی و اقساطی هایما S5:

  شرایط فروش هایما S5

 • 1401/6/12

  فروش فوری هایما S7 و S5 با قیمت قطعی و بدون قرعه کشی؛ شهریور 1401

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-شرایط فروش اعلام شده در اطلاعیه فروش به شرح زیر آمده است:

   

  به هر كد ملي فقط يك دستگاه خودرو تعلق ميگيرد.
  ثبت نام براي مشتريان حقوقي ميسر نخواهد بود.
  سند خودروهاي واگذاری شده از طريق اين بخشنامه در رهن نميباشد.
  براي دريافت كد كاربري و كلمه عبور، لازم است شماره تلفن و شماره شباي معرفي شده بايد به نام فرد متقاضي باشد.
  بديهي است تبعات ناشي از عدم اعلام شماره شبا و تلفن همراه صحيح، بر عهده متقاضي ميباشد .
  حداقل فاصله از آخرين خريد (ثبت نام يا تحويل خودرو) از شركت هاي ايران خودرو و ساير خودروسازان 48 ماه ميباشد.
  ثبت نام براي متقاضيان داراي پلاک انتظامي فعال (نصب بر روي خودروهاي سواري با كاربري شخصي) ممنوع بوده، همچنين ارائه گواهينامه رانندگی حداقل پایه سوم معتبر (عدم انقضاي تاريخ اعتبار) الزامي است.

   

  شرایط فروش هایما شهریور 1401

 • 1401/4/25

  شرایط پیش‌فروش محصولات ایران خودرو در طرح جدید

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-ر راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ 1400/08/24 از سوی مجلس شورای اسلامی امکان ثبت نام برای مادرانی که فرزند دوم و مابعد آن‌ها پس از تاریخ قانون مذکور متولد شده اند، در برخی محصولات ایران خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو فراهم شده است.

  در صورتیکه تعداد متقاضیان مشمول در این بخشنامه، بیش از ظرفیت شرایط فروش باشد، اولویت با مادرانی است که در دو سال قبل خودرویی دریافت نکرده باشند. در هر صورت اگر تعداد متقاضیان بیشتر از 50 درصد خودرو‌ها باشد، تخصیص خودرو در قالب قرعه کشی صورت می‌پذیرد و در غیر این صورت، برای همه مادران مشمول که شرایط آن‌ها به تایید سازمان‌های ذیربط برسند، امکان واریز وجه میسر خواهد شد.

  همچنین به اطلاع می‌رساند اطلاعات منتخبین در طرح مذکور به سازمان ثبت احوال ارسال می‌گردد، تا پس از شناسایی مادران حائز شرایط، امکان واریز وجه برای ایشان میسر شود.

  تاریخ شروع و مهلت ثبت نام:

  طرح پیش فروش عادی با موعد تحویل حداکثر 12 ماهه (برخی محصولات شرکت ایران خودرو) در صورت لزوم با روش قرعه کشی و مطابق جدول ذیل از روز شنبه 1401/04/25 شروع و به مدت 72 ساعت ادامه خواهد داشت.

  شرایط فروش

  شرایط فروش

   

 • 1401/4/5

  شرایط فروش مشارکت در تولید ایران خودرو اعلام شد

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-طرح پیش فروش بدون قرعه کشی محصولات ایران خودرو از روز دوشنبه آغاز خواهد شد.

  فعالسازی طرح: ساعت 10 روز دوشنبه مورخ 1401/04/06
  پایان طرح: زمان تکمیل ظرفیت
  محدودیت: گواهینامه - نداشتن پلاک فعال

  شرایط فروش ایران خودرو تیر ماه 1401

 • 1401/2/27

  شرایط پیش فروش و ثبت نام ایران خودرو اردیبهشت 1401

  پایگاه خبری "پردیس خودرو"-سامانه متمرکز فروش در حال حاضر تنها روش قانونی برای فروش، پیش‌فروش یا فروش فوق‌العاده خودروها به حساب می‌آید.

  در همین راستا، ایران‌خودرو اولین دوره فروش فوق‌العاده محصولات خود، ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را در سامانه یکپارچه فروش آغاز کرده است. متقاضیان این طرح می‌توانند از تاریخ 27 اردیبهشت‌ماه تا 3 خرداد سال جاری به سامانه sale.iranecar.com مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. قیمت خودروها در این طرح قطعی بوده و موعد تحویل 3 ماهه برای آن در نظر گرفته شده است.

  همچنین مطابق با قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، مادرانی که فرزند دوم و مابعد آن‌ها پس از تاریخ قیدشده در این قانون متولد شده باشد، قادر به ثبت‌نام یک دستگاه خودرو به قیمت مصوب هستند.

  جدول شرایط فروش محصولات قابل‌عرضه در نخستین دوره فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را در ادامه مشاهده می‌کنید.

   

  شرایط فروش ایران خودرو اردیبهشت 1401

 • 1401/2/5

  اعلام شرایط جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-در این طرح، محصولات تارا دستی، تارا اتوماتیک، دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک و دناپلاس توربوشارژ با گیربکس شش سرعته دستی و فرمان برقی عرضه می شود.

  مشتریان نهایی از طریق قرعه کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی شنبه 10 اردیبهشت ماه تعیین خواهند شد.

  مراسم قرعه کشی به صورت زنده از طریق سایت رسمی ایران خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه رسمی این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir پخش خواهد شد.

  متقاضیان می توانند در زمان تعیین شده با مراجعه به سایت اینترنتی فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

  شرایط فروش ایران خودرو اردیبهشت 1400

 • 1401/1/16

  فروش فوق‌العاده ۵ محصول ایران‌خودرو از امروز /فروردین 1401

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-در این دو طرح فروش، دو محصول جدید پژو 207 اتوماتیک مجهز به گیربکس 6 سرعته با رنگ قرمز و پژو 206 تیپ سه با سقف شیشه‌ای، در کنار پژو پارس سال مجهز به موتور XU7P، پژو پارس ELX با موتور TU5، راناپلاس با موتور TU5پلاس و سقف شیشه ای و مجهز به گیربکس 6 سرعته دستی عرضه شده است.

  مشتریان نهایی پس از انجام قرعه کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی، در روز شنبه (20 فروردین‌ماه) انتخاب خواهند شد.

  مراسم قرعه کشی از طریق سایت رسمی ایران خودرو به نشانی ikco.ir  و صفحه این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir به صورت زنده پخش خواهد شد.

  در طرح حمایت از خانواده نیز در صورت بالا بودن تعداد متقاضیان نسبت به ظرفیت فروش، مشتریان نهایی از طریق قرعه‌کشی انتخاب خواهند شد.

  متقاضیان می توانند از امروز با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

  شرایط فروش ایران خودرو فورودین 1401

   

 • 1400/12/25

  اجرای آخرین طرح فروش ایران خودرو در سال ۱۴۰۰ بدون قرعه کشی

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-گروه صنعتی ایران خودرو در این مرحله از فروش فوق العاده، محصولات خانواده هایما شامل هایما S7  پلاس توربو شارژ و هایما  S5توربوشارژ اتوماتیک را با گیربکس 6AT و موعد تحویل سه ماهه عرضه می کند.
  این طرح از ساعت 10روز پنج شنبه 26 اسفنده ماه آغاز و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.
  متقاضیان می توانند برای ثبت نام به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنند.

 • 1400/12/17

  عرضه سه محصول در دو طرح فروش فوق‌العاده و ویژه مادران

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-در این دو طرح، سه محصول پژو 207 دستی با سقف شیشه‌ای، راناپلاس و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک عرضه می‌شود.

  در طرح فروش ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، امکان ثبت نام برای مادرانی که تاریخ تولد فرزند دومشان از 19 آبان ماه امسال به بعد است، فراهم شده است. در صورتی‌که تعداد متقاضیان بیش از ظرفیت ثبت نام باشد، مشتریان نهایی از طریق قرعه کشی تعیین خواهند شد. در نخستین فروش ویژه مادران که در هفته گذشته اجرا شد، به دلیل بالا بودن متقاضی، مشتریان به صورت قرعه کشی انتخاب شدند.

  مراسم قرعه کشی روز شنبه 21 اسفندماه، با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار و به صورت زنده از طریق سایت ایران خودرو به نشانی ikco.ir و همچنین صفحه رسمی این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir پخش خواهد شد.

   

  شرایط فروش ایران خودرو وِیژه ماردان

 • 1400/12/11

  شرایط پیش فروش و ثبت نام سایپا اسفند 1400 - شرایط پیش فروش سایپا ویژه اسفندماه 1400 اعلام شد + جدول

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-در این شرایط فروش، خودروهای پژو پارس ساده، پژو پارس TU5، پژو 207 با سقف شیشه‌ای و دنا پلاس توربوشارژر اتوماتیک عرضه شده‌اند. این خودروها به صورت نقدی و با موعد تحویل 90 روزه فروخته خواهند شد.

  ایران خودرو اعلام کرده نیمی از ظرفیت فروش فوق‌العاده خودروهایش را به زنانی اختصاص داده که دو فرزند یا بیشتر دارند. داشتن دو فرزند و بیشتر یک شرط مهم دارد. آن هم اینکه فرزند دوم یا سوم آنها بعد از تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰ به دنیا آمده باشد. شرایط فروش ایران خودرو از امروز سه شنبه آغاز شده است و تا روز پنجشنبه متقاضیان قادر به ثبت نام در این شرایط خواهند بود.

  طرح تخصیص خودروی بدون قرعه‌کشی به زنان دارای دو فرزند، یکی از بخش‌های قانون جوانی جمعیت و قانون حمایت از خانواده محسوب می‌شود که آبان ماه امسال در مجلس و شورای نگهبان به تصویب رسیده است.

   

  شرایط فروش جوانی ایران خودرو

خودروهای این شرکت