icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش نقدی و اقساطی تویوتا و لکسوس توسط ایرتویا

شرایط فروش نقدی و اقساطی تویوتا و لکسوس توسط ایرتویا

وب سایت پردیس خودرو با جمع آوری شرایط فروش ایرتویا ،شرایط فروش اقساطی ایرتویا ،شرایط فروش لکسوس ،شرایط فروش اقساطی لکسوس NX ،شرایط فروش لکسوس RX ،شرایط فروش تویوتا کمری و کمری هیبریدی ،شرایط فروش تویوتا راو 4 ،شرایط فروش تویوتا پریوس ،شرایط فروش تویوتا کرولا در این صفحه شما علاقمندان به محصولات ایرتویا را بصورت لحظه ای در جریان آخرین شرایظ فروش محصولات ایرتویا قرار خواهد داد.ایرتویا با برخوداری از محصولات تویوتا و لکسوس همیشه دارای طرفداران بسیاری می باشد  از همین رو علاقمندان به خرید محصولات این دو برند ژاپنی در صدد آگاهی از شرایط فروش نقد و اقساطی محصولات ایرتویا هستند.

شرایط فروش نقدی و اقساطی تویوتا و لکسوس توسط ایرتویا

شرایط فروش نقدی و اقساطی تویوتا و لکسوس توسط ایرتویا

 ایرتویا را می توان یکی از قدیمی ترین شرکت های وارد کننده خودرو نامید که از همان ابتدا با ارائه خدمات مناسب جزو برترین شرکت های وارد کننده خودرو محوسب می گردید. ایرتویا سعی کرده است که با ارئه شرایط نقد و اقساط محصولات تویوتا و لکسوس شرایط خرید را برای  علاقمندان به این محصولات را فراهم بیاورد. شما می توانید در ذیل از آخرین شرایط فروش محصولات تویوتا و لکسوس توسط ایرتویا بصورت روزانه مطلع شوید.

 

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش نقدی و اقساطی تویوتا و لکسوس توسط ایرتویا (VIP)

 • 1397/1/16

  شرایط جدید فروش تویوتا راو4 مدل 2018 همراه با افزایش قیمت اعلام شد

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو"در ابلاغیه این شرکت تویوتا راو4 مدل 2017 تیپ T3-E با قیمت 343 میلیون 500 هزار تومان و همین تیپ با مدل 2018 برابر با 373 میلیون و 500  هزار تومان عرضه خواهد شد. همچنین قیمت راو4 با تیپ T3-V  مدل 2018 برابر با 353 میلیون 500 هزار تومان عرضه می گردد.

  جدول شرایط فروش تویوتا راو 4 –فروردین 97

  شرایط فروش تویوا روا4 مدل 2018

 • 1396/11/23

  شرایط فروش نقد و اقساطی تویوتا ویژه جشنواره طلایی

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" در بخشنامه فروش جدید ایرتویا، که مدل های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ خودروهای تویوتا در آن عرضه می شوند امکان خرید، راوفور با پیش پرداخت ۱۴۰ و ۱۵۰ میلیون تومان، C-HR با پیش پرداخت ۸۰ تا ۱۲۰ میلیون تومان و پریوس با پیش پرداخت ۷۰ میلیون تومان برای مشتریان محترم میسر است.
  همچنین در جشنواره خرید طلایی ویژه نوروز ۹۷ ایرتویا،تخفیف های ویژه تسویه نقدی از ۳ تا ۶ میلیون تومان برای خریداران محترم درنظر گرفته شده است.
  ضمن آنکه خریداران محترم می توانند در شرایط ویژه تسویه اعتباری از تسهیلات ۸۰ میلیون تومانی برای راوفور، ۴۸ میلیونی تومان برای C-HR و ۶۰ میلیونی تومان برای پریوس استفاده کنند.
  نکته بسیار مهم در این بخشنامه نرخ تسهیلات بدون کارمزد، سود مشارکت ۱۸ درصد به همراه سود انصراف ۱۷ درصد برای تمامی خودروها است که ارقامی مناسب در مقایسه با سود بانکی 15 درصدی به حساب می آیند.
  قیمت نهایی خودروها در زمان تکمیل وجه مشخص خواهد شد و زمان تحویل خودروهای راوفور و پریوس اردیبهشت و زمان تحویل C-HR خرداد ۹۷ می باشد.
  لازم به ذکر است در کنار جشنوار خرید طلایی، خریداران محترم همچنان می توانند از شرایط فروش مشارکتی، نقدی و اقساطی محصولات تویوتا طبق روال سابق بهرمند شوند.

  شرایط فروش نقد و اقساطی ایرتویا ویژه جشنواره طلایی

 • 1396/11/16

  آغاز فروش نقد و اقساطی تویوتا C-HR

  به گزارش پایگاه خبری"پردیس خودرو"  ایرتویا در بخشنامه جدید خود تیپ Lounge تویوتا C-HR هیبرید مدل 2017 را در شرایط نقدی با قیمت 269 میلیون تومان بفروش می رساند. نکته حائز اهمیت در این بخشنامه تحویل 25 روز کاری تمامی تیپ های تویوتا C-HR می باشد.

  همچنین خریداران محترم می توانند برای بهرمندی از شرایط خرید اقساطی تویوتا C-HR آن را با تسهیلات 60 میلیون تومانی با بازپرداخت 8 ماهه و 90 میلیون تومانی با بازپرداخت 12 ماهه خریداری نمایند. تویوتا C-HR هیبرید که با پیشرانه 4 سیلندر 1.8 لیتری عرضه می شود، در شرایط اقساطی با نرخ کارمزد 21درصد بفروش می رسد. همچنین ایرتویا برای اطمینان خاطر خریداران این کراس اوور، 7 سال یا 200 هزار کیلومتر گارانتی باتری سیستم هیبرید را نیز هدیه می دهد.

  شرایط فروش تویوتا CHR بهمن 96

 • 1396/11/15

  اعلام شرایط فروش نقد و اقساطی تویوتا پریوس/بهمن 96

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو"در طرح جدید ایرتویا، تیپ های C، 2 و 3 پریوس به ترتیب با قیمت 199 ، 202 و 208 میلیون تومان با مدل 2017 عرضه خواهد شد.
  خریداران طرح نقدی می توانند از تخفیف 4 میلیون تومانی بهره ببرند. در طرح اقساطی نیز متقاضیان می توانند خرید خود را با اقساط 10 و 24 ماهه و تسهیلات 50 و 90 میلیون تومانی انجام دهند.
  لازم به ذکر است که موعد تحویل خودروهای خریداری شده 25 روز کاری است.

   

  شرایط فروش تویوتا پریوس/بهمن 96

 • 1396/11/14

  شرایط فروش اقساطی تویوتا راو4 با اقساط بدون بهره

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو"ایرتویا، نماینده تویوتا ژاپن در ایران در جدیدترین بخشنامه فروش خود تویوتا RAV4، شاسی‌بلند محبوب این شرکت را در مدل 2018 و با شرایط متنوع نقدی و اقساطی عرضه کرده است.
  بر اساس اعلام ایرتویا، تویوتا RAV4 هم‌اکنون در دو تیپ T3-V و T3-E عرضه می‌شود که قیمت نقدی این دو مدل با احتساب تمام هزینه‌ها به ترتیب 339 و 352 میلیون ریال خواهد بود ضمن آنکه خریداران نقدی از هدیه 3 و 4 میلیون تومانی برای خرید این دو تیپ بهره‌مند خواهند شد.
  علاوه بر این ایرتویا شرایط فروش اعتباری را نیز برای این دو تیپ برقرار کرده است که در آن‌ها، برحسب تیپ خودرو خریداران با پیش‌پرداخت 219 تا 292 میلیون تومانی می‌توانند نسبت به خرید این خودرو اقدام کنند و باقی مبلغ را 6 تا 18 ماهه بپردازند. که برای هر دو خودرو اقساط 6 ماهه بدون کارمزد خواهد بود.
  تحویل خودروها 30 روزه است و خودروها از 5 سال یا 150 هزار کیلومتر گارانتی ایرتویا بهره‌مند خواهند بود.

   

  شرایط فروش تویوتا راو 4 بهمن 96

 • 1396/10/25

  شرایط فروش تویوتا راو 4 مدل 2018 با قیمت نجومی آغاز شد

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو"  ایرتویا هفته گذشته قیمت مدل 2017 تویوتا راو 4 بعنوان قیمت اصلی این خودرو اعلام نمود و در تبلیغات خود عنوان نمود که قیمت محصولات تویوتا نسبت به تعرفه ها افزاش قیمت کمی داشته است .اما این شرکت با اعلام قیمت مدل 2018 این خودرو مشخص نمود که این افزایش قیمت آنچنان هم کم نبوده و قیمت اصلی این خودرو بسیار فراتر از آنچه که هفته پیش مشخص کرده ،خواهد بود.پردیس خودرو هفته پیش هم اعلام نموده بود که قیمت های اعلام شده مربوط به مدل ها 2017 است و قیمت های 2018 کاملا متفاوت خواهد بود.

   

  تویوتا راو 4 قیمت

 • 1396/10/18

  شرایط فروش اقساطی تویوتا راو 4 با افزایش قیمت اعلام شد

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" تغییر تعرفه های گمرکی باعث گردید که محصولات وارداتی با افزایش قیمت قابل توجهی در بازار روبرو شود. درست پیش از بازگشایی ثبت سفارش تویوتا راو 4 با قیمتی حدود 310 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می گردید.

  حالا هم شرکت تویوتا با توجه به تغییر تعرفه مجبور شده است که قیمت کراس اور راو 4 را  به 310 میلیون تومان برساند. در جدیدترین شرایط فروش این خودرو در سه تیپ مختلف یا در رنج قیمیتی 299 میلیون تا 310 میلیون تومان با شرایط اقساطی بفروش می رسد.

  البته شرکت های خودروی سعی می کنند با مانور تبلیغاتی بر روی قیمت های جدید خود اینگونه القا نمایند که افزایش قیمت اعمال شده کمتر از میزان افزایش تعرفه ها بوده است . اما کافی است توجه نمایید که خودروهای عرضه شده همگی مدل 2017 هستند که پیش از بسته شدن سامانه ثبت سفارش ،توسط شرکت های داخلی ثبت شده  و وارد گمرک کشور شده اند.برای باز شدن این مسئله کافی است به قسمت پیش فروش  تویوتا راو 4 با تحویل 180 و 120 روز دقت نمایید مشخص است که قیمت نهایی مشخص نشده است و طبق زیر آن قیمت نهایی به زمان تحویل موکول گردیده است.

  در نتیجه مطمئنا قیمت جدید محصولات وارداتی با مدل 2018 بسیار فراتر از قیمت های اعلام شده کنونی خواهند بود و این ترفند ویژه یک به یک در تمامی وارد کنننده های داخلی در حال اجرا می باشد.

  شرایط فروش تویوتا راو 4

  شرایط فروش تویوتا راو 4

   

 • 1396/9/29

  آغاز فروش تویوتا راو 4 با تخفیف ویژه از سوی ایرتویا

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو"در این شرایط فروش تویوتا راو با قیمتی برابر با 279 میلیون 800 هزار تومان عرضه می گردد.

  بر اساس اعلام ایرتویا، در شرایط فروش نقدی، خریداران می‌توانند با پرداخت 279.8 میلیون تومان، نسبت به خرید تویوتا RAV4 تیپ T3-V اقدام کنند. بر اساس اعلام ایرتویا، تحویل این خودرو در خرید نقدی 30 روزه خواهد بود.
  بر همین اساس علاقه‌مندان امکان خرید اعتباری این خودرو را نیز دارند. بنا بر اعلام ایرتویا، امکان خرید اعتباری چندمرحله‌ای این خودرو با دو شرایط تحویل 120 و 180 روز کاری وجود دارد. در صورت تسویه حساب نقدی مابقی مبلغ خودرو در زمان تحویل، به ترتیب تخفیف 5 و 6 میلیون تومانی برای خریداران در نظر گرفته شده است ضمن آنکه مبلغ پیش‌پرداخت در چند قسط با فواصل یک‌ماهه دریافت خواهد شد. بازپرداخت اقساط وام 10 یا 18 ماهه خواهد بود که در بازپرداخت 10 ماهه بدون کارمزد خواهد بود.
  علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت ایرتویا به آدرس irtoya.com مراجعه نمایند.

   

  شرایط فروش راو4 دی ماه 96

 • 1396/8/18

  فروش مشارکتی تویوتا C-HR برای اولین بار

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" کراس اور تویوتا C-HR پس از حضور در ایران با استقبال گسترده ای روبرو شد بطوریکه قیمت این خودرو در بازار بسیار فراتر از انتظار رسید. حالا تویوتا برای اولین بار پیش فروش مشارکتی این خودرو را آغاز کرده است.به این منظور ایرتویا در ابتدای کار 90 میلیون را دریافت کرده و 180 روز کاری خودرو را تحویل خواهد داد.البته در این مدت 15 درصد سود مشارکت به خریداران تعلق خواهد گرفت.

   ایرتویا این طرح مشارکتی را برای دیگر محصولات تویوتا نظیر راو 4 و پریوس اجرایی کرده است . در این بین NX تنها محصول لکسوس است که در این طرح مشارکتی به چشم می خورد.

   

  فروش مشارکتی ایرتویا آبان ماه 96

 • 1396/8/6

  ایرتویا شرایط فروش پریوس،راوفور و لکسوس NX را اعلام کرد/آبان ماه 96

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو"ایرتویا در این شرایط فروش محصولاتی نظیر پریوس ،لکسوس و رافور را عرضه نموده که به منظور تسهیل در خرید محصولات فوق شرایط اقساطی را برای همه خودروی های موجود در نظر گرفته است.

  شرایط فروش محصولات ایرتویا آبان ماه 96

  شرایط فروش محصولات ایرتویا آبان ماه 96

  شرایط فروش محصولات ایرتویا آبان ماه 96

   

   

خودروهای این شرکت