icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش نقد و اقساطی کیان موتور وارنا بورگوارد

شرایط فروش نقد و اقساطی کیان موتور وارنا بورگوارد

کیا موتور وارنا نماینده محصولات بورگوارد در ایران سعی نموده با ایجاد  فروش نقد و اقساطی شرایط خرید این خودرو را برای خریداران ایرانی تسهیل ببخشد. پردیس خودرو سعی نموده با جمع آوری شرایط فروش نقد و اقساطی بورگوارد در ایران دسترسی سریع کاربران را مهیا نماید.شما در این صفحه می توانید هر لحظه از جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساطی بورگوارد BX7 و بورگوارد BX5  و شرایط فروش نقد و اقساطی دیگر محصولات بورگوارد مطلع شوید.

شرایط فروش نقد و اقساطی کیان موتور وارنا بورگوارد

شرایط فروش نقد و اقساطی کیان موتور وارنا بورگوارد

شرکت کیان موتور وارنا فعالیت خود را در سال 1396 بعنوان نماینده محصولات بورگوارد در ایران آغاز نمود. این شرکت برای اولین محصولات خود را در پاییز 96 رونمایی کرد  سپس در نمایشگاه خودروی تهران به نمایش عمومی گذاشت. شرگت کیان موتور وارنا متعقد است بورگوارد بعنوان یک شرکت آلمانی الاصل می تواند محصولات لوکس و لاکچری  این شرکت متناسب با برترین برند های جهان را با قیمت قابل دسترس در اختیار ایرانیان قرار دهد.

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش نقد و اقساطی کیان موتور وارنا بورگوارد (VIP)

 • 1396/12/26

  شرایط فروش انواع محصولات بورگوارد اعلام شد

  به گزارش پایگاه خبری"پردیس خودرو"اول از همه برای خودروی شاسی بلند بوگوارد BX7، شرایط فروش متنوع نقدی و علی احساب در نظر گرفته شده است که در شرایط فروش نقدی اتومبیل با پرداخت قیمت 279 میلیون و 900 هزار تومانی، می‌توانید اتومبیل خود را 30 روز پس از ثبت نام تحویل بگیرید. هرچند شرایط فروش علی الحساب نیز دیده می‌شود که برای اطلاع از جزییات آن می‌توانید به جدول مربوطه توجه کنید.
  علاوه بر این، در شرایط فروش کیان موتور وارنا خودروی شاسی بلند "بورگوارد BX5" هم دیده می‌شود که با قیمت 239 میلیون تومانی به صورت علی الحساب ثبت سفارش خواهد شد که در زمان ثبت نام نیاز به پرداخت قیمت 60 میلیون تومانی، بعد از 45 روز نیاز به پرداخت قیمت 60 میلیون تومانی و همچنین پس از تحویل خودرو با گذشت 120 روز، نیاز به پرداخت مابقی هزینه اتومبیل خواهید داشت که برای اطلاع از جزییات فروش آن می‌توانید به جدول زیر توجه کنید.

  شرایط فروش نوروزی فروش بوگوراد

 • 1396/12/21

  فروش بورگوارد BX5 آغاز و قیمت آن اعلام شد

  به گزارش پایگاه خبری"پردیس خودرو" کیان موتور وارنا پیش از این فروش بورگوارد BX7 را اغاز کرده بود ،حالا در نظر دارد فروش بورگوارد BX5 را بعنوان دومین محصول این آلمانی الاصل  آغاز کند.طبق اخبار بدست آمده قیمت این خودرو برابر با 239 میلیون تومان عنوان شده است که علاقمندان می توانند از طریق پرداخت سه ودیعه اقدام به خرید این خودرو نمایند.  در ابتدای پیش فروش این خودرو به ۶۰ میلیون تومان پیش پرداخت نیاز است و ۴۵ روز بعد ودیعه دوم با مبلغ ۶۰ میلیون تومان نیز پرداخت می شود. در نهایت با نزدیک شدن به سررسید ۹۰ روز کاری، ودیعه سوم با محاسبه سود مشارکت و شرایط روز (اعم از نرخ بیمه، میزان مالیات ارزش افزوده، هزینه های قانونی متحمل بر مشتری و…) از مشتریان دریافت می شود. اعلام شرایط فروش اولیه بورگوارد BX5 همزمان با افتتاح شعبه رشت کیان موتور وارنا انجام شده است.

   

  بهتر است بخوانید:

  بورگوارد BX5:بررسی مشخصات فنی ،قیمت و هر آنچه که باید بدانید

 • 1396/12/4

  شرایط فروش بورگوارد BX7 اعلام شد

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" در ابلاغیه شرکت کیان موتور وارنا قیمت بورگوارد BX7 برابر با 279 میلیون و 900 هزار تومان اعلام شده است .در فروش نقدی مبلغ کل از خریدار دریافت می گردد و 30 روز بعد خودرو تحویل خواهد شد .

  در شرایط فروش علی الحساب  دو مرحله ای بورگوارد BX7 در ابتدای قرار داد 140 میلیون دریافت شده و مابقی آن 45 روز بعد در زمان تحویل از مشتری دریافت می گردد. در این شرایط 21 درصد سود مشارکت و 20 سود انصرف در نظر گرفته شده است.

  در شرایط علی الحساب 3 مرحله ابتدای باید 70 میلیون به حساب این شرکت واریز نمود و 30 روز بعد مجددا 70 میلیون دیگر از خریدار تحویل می گردد. در نهایت مابقی مبلغ خودرو در هنگام تحویل دریافت خواهد شد. سود مشارکت و سود انصراف مانند شرایط فروش دو مرحله ای بترتیب 21 و 20 درصد خواهد بود.

   

  بهتر است بخوانید:

  نقد و بررسی مشخصات فنی بورگوارد BX7:آلمانی باوقار

   

  شرایط فروش بورگوارد BX7

خودروهای این شرکت