icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش نقدی و اقساطی پارس خودرو

شرایط فروش نقدی و اقساطی پارس خودرو

شرایط فروش نقد و اقساط محصولات پارس خودرو بدلیل تنوع محصولات همیشه با حرارت خاصی دنبال شده است.از هیمن رو وب سایت پردیس خودرو با جمع اوری شرایط فروش رنو ساندرو ،شرایط فروش اقساطی برلیانس h220،شرایط فروش برلیانس h320،h330 ،شرایط فروش استپ وی،برلیانس C3 در این صفحه ،دسترسی علاقمندان بصورت لحظه ای به شرایط فروش نقد و اقساطی کلیه محصولات پارس خودرو را فراهم اورده است.

شرایط فروش نقدی و اقساطی پارس خودرو

شرایط فروش نقدی و اقساطی پارس خودرو

پارس خودرو را می توان یکی از قدیمی ترین شرکت های خودروسازی ایران بر شمرد که کار خود را در سال 1335 آغاز نمود.در طول سالیان گذشته محصولاتی نطیز جیپ ،شهباز و غیره از خط تولید این کارخانه خارج شده است.پارس خودرو در حال حاضر با تولید محصولاتی نظیر برلیانس ،رنو ساندرو،ساندرو استپ وی ،تندر 90 و غیره سهمی عمده ای از بازار را در اختیار قرار دارد. شما در ذیل می توانید از جدیدترین شرایط فروش نقد اقساطی محصولات پارس خودرو مطلع شوید.

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش نقدی و اقساطی پارس خودرو (VIP)

 • 1397/5/22

  شرایط فروش انواع برلیانس ویژه مرداد 97

  ثبت‌نام در این طرح پیش‌فروش، فقط به‌واسطه سایت فروش اینترنتی شرکت سایپا امکان‌پذیر خواهد بود. سایپا 15‌درصد سود مشارکت و 12درصد سود انصراف برای خریداران در نظر گرفته است. گفتنی است در حال حاضر محصولات شرکت برلیانس علاوه‌بر تولید در ایران به کشورهایی چون آفریقای جنوبی، برزیل، پرو، شیلی، الجزایر، استرالیا، فیلیپین و سنگاپور صادر می‌شوند و بر اساس قرارداد با ب‌ام‌و، وظیفه مونتاژ محصولات آلمانی را در خاک چین بر عهده دارد. 
  برلیانس H220 و H230 از یک موتور چهارسیلندر با حجم یک‌ونیم‌لیتر با قدرت ١٠٢ اسب‌بخار برخوردار است. گیربکس این خودرو به‌صورت سفارشی در دو نمونه پنج سرعته دستی و 6سرعته اتوماتیک انتخاب‌شده است. البته از نوع اتوماتیک و سری AMT استفاده می‌کند .

  شرایط فروش برلیانس مرداد ماه 97

 • 1397/4/18

  فروش تابستانه انواع برلیانس توسط پارس خودرو+جدول فروش

  پردیس خودرو:شرایط جدید پیش فروش نقدی با قیمت قطعی انواع برلیانس h200 و h300 و همچنین پیش فروش اعتباری انواع برلیانس h200 ، از محصولات شرکت پارس خودرو از ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 97/04/19 تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح ذیل اعلام میگردد.

   

  شرایط فروش تابستانه برلیانس

 • 1397/3/30

  شرایط فروش محصولات پارس خودرو ویژه تیر ماه 97 اعلام شد

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو"در ابلاغیه این شرکت انواع برلیانس خانواده H200 و H300 ، برلیانس کراس وانت پیکاپ ریچ عرضه شده است.همچنین در فروش فوری موعد تحویل 45 روزه و قیمت های بصورت قطعی مشخص گردیده است.

  قابل ذکر است شرایط جدید فروش نقدی، پیش فروش و فروش اقساطی محصولات پارس خودرو ویژه تیرماه 97 از تاریخ 97/03/30 ساعت 10 صبح مطابق جدول ذیل جاری میگردد.

  بخشنامه شماره 1:

  شرایط فروش تیرماه 97 پارس خودرو

  بخشنامه شماره 2:

  شرایط فروش تیرماه 97 پارس خودرو

 • 1397/3/20

  شرایط فروش انواع برلیانس ویژه عید فطر اعلام شد

  به گزارش پایگاه خبری" پردیس خودرو"در این شرایط فروش برلیانس در نسخه های مختلف بصورت نقد و اقساط عرضه می گردد.جدول شرایط فروش برلیانس به شرح ذیل است:

   

   

  شرایط فروش برلیانس عید فطر

   

  شرایط فروش برلیانس عید فطر

 • 1397/3/5

  شرایط فروش برلیانس کراس با موتور جدید اعلام شد /خرداد 97

  به گزارش پایگاه خبری"پردیس خودرو" مبلغ ودیعه این خودرو 30 میلیون تومان است که در مرحله اول به صورت نقدی دریافت می‌شود.قیمت روز خودرو، آپشن و تریم خودرو در زمان ارسال دعوتنامه مشخص خواهد شد.
  پارس خودرو تسهلات 25، 30 و 35 میلیون تومانی را برای این طرح در نظر گرفته است که باز پرداخت آن 3 چک 6 ماهه با نرخ 20 درصد، 6 چک 4 ماهه با نرخ 23 درصد به انتخاب مشتری است.
  گفتنی است سود مشارکت 18، سود انصراف 15 درصد و زمان ارسال دعوتنامه تیر 97 است.

  شرایط فروش برلیانس C3 خرداد

 • 1397/2/31

  شرایط فروش محصولات برلیانس توسط پارس خودرو اعلام شد/اردیبهشت 97

  به گزارش پایگاه خبری" پردیس خودرو"شرایط جدید پیش فروش انواع برلیانس از محصولات پارس خودرو از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۷/۳/۱ تا تکمیل ظرفیت به شرح ذبل اعلام می گردد :

  شرایط فروش برلیانس اردیبشهت 97

  شرایط فروش برلیانس اردیبشهت 97

   

 • 1397/2/12

  شرایط فروش پارس تندر به مناسبت نیمه شعبان

  به گزارش پایگاه خبری"پردیس خودرو" به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات شرکت سایپا میرساند، شرایط جدید پیش فروش خودروی پارس تندر از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخ ۹۷/۰۲/۱۵ تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح ذیل اعلام میگردد.

   

  شرایط فروش پارس تندر ویژه اردیبهشت 97

 • 1397/2/10

  شرایط فروش محصولات پارس خودرو ویژه نیمه شعبان

  به گزارش پایگاه خبری"پردیس خودرو"  به مناسبت نیمه شعبان میلاد با سعادت حضرت قائم (عج) فروش فوری نقدی محصولات پارس خودرو از ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه مورخ 97/02/11 تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول زیر است:

  شرایط فروش پارس خودرو نیمه شعبان

 • 1397/1/28

  اعلام شرایط فروش انواع برلیانس ،ساندرو و تندر 90

  به گزارش پایگاه خبری"پردیس خودرو" در این شرایط فروش انواع برلیانس H200 و H300 به همراه ساندرو دنده ای  و اتوماتیک و همچنین پارس تندر با گیربگس جدید عرضه شده است. شرکت خودروسازی سایپا به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رساند ، شرایط فروش جدید انواع محصولات پارس خودرو از ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 97/01/28 تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جداول زیر اعلام می گردد. 

  شرایط فروش محصولات پارس خودرو اردیبهشت 97

  شرایط فروش محصولات پارس خودرو اردیبهشت 97

   

   

 • 1396/12/20

  شرایط فروش تندر 90 پارس خودرو اعلام شد/اسفند 96

  به گزارش پایگاه خبری"پردیس خودرو" به اطلاع متقاضیان محترم محصولات شرکت سایپا میرساند، شرایط فروش فوری (نقدی) خودروی تندر۹۰ به تعداد بسیار محدود از ساعت ۱۴ روز یکشنبه مورخ ۹۶/۱۲/۲۰ تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح ذیل اعلام میگردد.

  شرایط فروش تندر 90 پارس خودرو/اسفند 96

خودروهای این شرکت